IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1151  
Стар 7th October 2009, 20:59
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от heavenkata
... просто изказваме мнение.
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #1152  
Стар 7th October 2009, 21:08
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Много е грозно подобно обсъждане. Не ми се мисли на лични какви ги приказвате щом на публично си позволявате това, особено зад гърба на момичето.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #1153  
Стар 7th October 2009, 21:27
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

хммм, някои потребители мълчат мълчат и накрая вземат че се изцепят и развалят хубавото впечатление
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #1154  
Стар 7th October 2009, 21:31
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Наистина е грозно и ако мацката беше от редовните , категорично щях да се въздаржа от коментар ...Честно казано си мислех , че не говорим за една и съща съфорумка


Цитат:
Много е грозно подобно обсъждане. Не ми се мисли на лични какви ги приказвате щом на публично си позволявате това, особено зад гърба на момичето.


Лично аз предпочитам да казвам директно това ,което мисля........и заставам зад всяка своя дума След като вие в отсъствието на жената , коментирате "че е една от най-красивите" защо аз примерно да не изкажа своето мнение , което е противоположно на вашето
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #1155  
Стар 7th October 2009, 23:08
Аватара на heavenkata
heavenkata heavenkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Дряново/Габрово
Мнения: 2 041
По подразбиране

Преди всичко искам да изпреваря следващите коментари и да кажа, че В МОМЕНТА НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ и казвам всичко спокойно!!!

Цитирай:
Първоначално написано от evelinho
Гузен негонен бяга :P
На всяко гърне, мерудия.


Пипи, кажи ми какво беше грозното на коментара на Ани или моя? Не разбирам какво лошо казахме? Явно щом не се правят четки и не се мазни човек, той обижда.. хъх.. както Ани каза, ние изразихме мнение, което беше по-различно, но не и кой знае колко отрицателно и грубо и обиждащо! Както и да е.. не смятам, че е станало кой знае какво... стига сме дълбали и заяждали един с друг.
__________________
жия
Отговори с цитат
  #1156  
Стар 7th October 2009, 23:14
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Хъхъ, все повече се убеждавам, че има хора, които надали ще се върнат да пишат тук, като Нелина, Наталей, Даримай, Петяяя... и ми става все по-мъчно за тях и като личности, и като мнения тук ... то понякога верно да ти се отще
Отговори с цитат
  #1157  
Стар 7th October 2009, 23:55
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от i_ani
След като вие в отсъствието на жената , коментирате "че е една от най-красивите" защо аз примерно да не изкажа своето мнение , което е противоположно на вашето
Защото това не е първия подобен случай. След поредния преди няколко месеца, доколкото си спомням Льофи помоли ако на някой не му харесват циците, носа, устните, гъза и каквото и да е на даден потребител, просто да си премълчи. Няма нужда непременно да бъде изказано подобно мнение- мисля, че е логично. И едва ли е от значение редовен потребител ли е или не (всъщност откъде знаеш, че не чете всеки ден... неписането прави ли я нередовен потребител?).
Отговори с цитат
  #1158  
Стар 8th October 2009, 00:08
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

За всеки човек може да се кажат нелицеприятни неща. За всеки един. Това не е някаква форма на откровенност, заслужаваща адмирации. Айде да не давам примери, но наистина няма човек (вкл. и във форума) дето да не може да му се припише или открие някакво несъвършенство или разминаване с нечии вкус. Ако всички докладвахме подобни то във форума само това щеше да се прави............

Къде по-приятна е темата за какво харесваме (аватарите).

От една позната знам, че когато сочиш някого с пръст не забравяй, че истаналите 4 сочат към тебе...

Светланка е много мила и симпатична и не заслужава подобно обсъждане. Жалко, че не се разбира от всички. Спестяването на подобни "откровения" е просто проява на такт. Елементарен такт.
Отговори с цитат
  #1159  
Стар 8th October 2009, 00:24
Аватара на si
si si не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: LUX
Мнения: 390
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
За всеки човек може да се кажат нелицеприятни неща. За всеки един. Това не е някаква форма на откровенност...наистина няма човек (вкл. и във форума) дето да не може да му се припише или открие някакво несъвършенство или разминаване с нечии вкус.
Това ми хареса!
__________________
Everything is Going to Be Just Fine...
Keeps Gettin` Better!
Отговори с цитат
  #1160  
Стар 8th October 2009, 06:52
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мария Василева
няма човек (вкл. и във форума) дето да не може да му се припише или открие някакво несъвършенство
не е вярно, в тоя форум всички са съвършенни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изгубениотхоризонтасъфорумци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:19.