IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 26th August 2010, 22:27
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Ако съм депресирана-Няколко питиета понякога помагат.
Ако просто ми се вижда, че съм позагубила блясъка си- посвещавам времето си, за да се грижа за себе си... ако имам парички определено ще отида да пазарувам
Понякога просто е достатъчно да се огледам и да видя колко малко жени са красиви колкото мен
Отговори с цитат
  #52  
Стар 27th August 2010, 11:02
Аватара на annnnna
annnnna annnnna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: Sofiq
Мнения: 77
Изпратете съобщение чрез AIM до annnnna Изпратете съобщение чрез MSN до annnnna Изпратете съобщение чрез Yahoo до annnnna
По подразбиране

Всяка жена е красива по свой си начин, много често може да не се почустваме красиви като видим някое "по - хубаво момиче"....аз например изпадам в такива състояния когато забележа, че зяпат моя приятел повече от мен тогава определено се здухвам...
__________________
He никак лесно да бъдеш толкова красив, колкото изглеждаш....
Отговори с цитат
  #53  
Стар 27th August 2010, 17:38
Аватара на calorie_mania
calorie_mania calorie_mania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Град: Кърджали
Мнения: 71
По подразбиране

Аз нямам възможност да ходя на шопинг и по салони, но поне ограничавам достъпа си до снимки на красиви жени в интернет, не гледам телевизия, че и там всички са гримирани и се чувствам още по-грозна. Помага наистина да си оправиш косата, маникюра, маска, вежди в къщи и парче шоколад
Отговори с цитат
  #54  
Стар 27th August 2010, 19:23
Аватара на lullaby
lullaby lullaby не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1 501
По подразбиране

Когато не се чувствам красива полагам малко грижи за себе си - лакирам се, оформям си веждите и други такива неща... (като всички останали ). Много обичам, когато съм сама да си надуя музика и да си танцувам, да се мандахерцам в нас и да си пробвам дрехите. Веднага ми се оправя настроението
__________________
Съзнанието си е мое. Подсъзнанието също, макар да си прави каквото си поиска!
Отговори с цитат
  #55  
Стар 28th August 2010, 07:57
La Cezarova La Cezarova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Преобличам се, преоправям си косата, сменям си бижутата и си пускам секси музика.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 29th August 2010, 00:39
rt1212 rt1212 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 323
По подразбиране

Има такива дни, даааа. И като ми споходят просто си сменям лака за нокти. Размествам си пръстените за ръцете и не се гримирам в обичайното кремаво, ами го сменям с ярко лилаво, например. Или няма значение просто някой искрящ цвят да ми повдигне тонуса.
Сега се сетих, че последния път, в който се почувствах много грозна свалих всичкото злато и си накупих сребро. Ей така, малко за рефреш.
И наистина то повече ми отива, отваря ме някак си.
С тва злато изглеждах 5г. по-дърта.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Когатонесечувстватекрасиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:37.