IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th January 2007, 23:30
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Защо е незаконно ? Аз хич не съм в час с тези неща.
Но ако това е единствения начин за Борислава да има дете,разбирам я ,и нейната не е лесна!Дано се намери някакво решение или лечение за нейния проблем!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th January 2007, 23:44
Lady Marmalade Lady Marmalade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2004
Град: Plovdiv
Мнения: 195
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез MSN до Lady Marmalade Изпратете съобщение чрез Yahoo до Lady Marmalade
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от seadd
Защо е незаконно ? Аз хич не съм в час с тези неща.
Но ако това е единствения начин за Борислава да има дете,разбирам я ,и нейната не е лесна!Дано се намери някакво решение или лечение за нейния проблем!
Аз не съм 100% сигурна, че е незаконно. Преди години беше, но бях чела някъде, че се обмисля нов проектозакон, свързан с тази процедура. Не знам обаче докъде се е стигнало. Най- добре да каже човек, който е юридически запознат.
Иначе и аз желая всичко добро и кураж на Борислава!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th January 2007, 23:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ми беше ми интересно наистина да даде авторката малко повече инфо, как стои въпроса в момента,защото поне до преди няколко години не беше регламентирано със закон.Познавам двойка,жената е българка, дете им роди друга българка, но живеят в чужбина, та от тях знам какъв беше преди 5-6 години единствения начин в Бг. Намираш си жена,задължително неомъжена. След като роди, съпругът ти припознава въпросното дете с декларация, а жената донор се отказва от него.
Така съпругът ти става единствения законен родител, а ти подаваш документи за осиновяване.Което означава, че трябва да имаш безмерна вяра във въпросната жена и да си сигурна, че след като роди няма изведнъж да си промени решението.Но пак казвам, това беше преди 5-6 години,не знам какво е положението сега
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th January 2007, 18:37
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Наскоро гледах предаване по Нова ТВ, точно това уточниха, че не е законно и се надяват скоро да бъде регламентирано и разрешено. Преди е било разрешено.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сурогатнамайка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:51.