IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 27th September 2010, 14:52
mimi1976 mimi1976 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране как да отслабна без да ми се смалят гърдите

искам да попитам как да отслабна малко от кръста надоло без да ми отслабнат и гърдите
Отговори с цитат
  #2  
Стар 27th September 2010, 17:07
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

като е малко-до 5кг,само със спорт.
Иначе никак.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th September 2010, 09:05
mimi1976 mimi1976 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Бях си добре но отказах цигарите днес стават два месеца и качих 7кг. от това напълняване ми станаха по пълни и гърдите и така ми харесват затова питам как точно да отслабна само в дупето и корема ако е със спорт какъв по точно
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th September 2010, 09:29
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Това да отслабваш само на 1 място (особено при жените) е абсурдно. Каквото и да правиш тялото ти ще отслабва в повече зони. Дори да ходиш на масажи, пак ще се засягат околни зони.

Най-подходящи са аеробните спортове. В твоя случай - каране на колело. Целта е да не използваш мускулите в зоните около гърдите и раменете. За това чрез колелото концентрираш в бедрата, дупето и корема. Не знам дали имаш велосипед или ще тренираш във фитнеса, но е подходящо да имаш каишки към педалите, които захващат отгоре стъпалата за да можеш и да дърпаш (така участват задна част на бедрата и долни коремни мускули), а не само да натискаш педалите. От значение ти е и храната след това. Ако целта на тренировката е само да отслабнеш, а не да тренираш за сърце, дишане и тонус - то в храната ти не трябва да включваш въглехидрати и мазнини. Ограничаваш се до белтъчини и то с минимално съдържание на мазнини - например кефир или кис. мляко (не повече от 2% масленост). Горенето на мазнините започва при честота на пулса 60-70% от максималния. Това обаче може да ти дойде малко натоварващо, за това се води от продължителността на тренировката - м-у 30 и 60мин.

Целият хранителен режим ти е от значение. Вечер избягвай консумацията на храни със съдържание на скорбяла (картофи, макарони, хляб, ориз). Комбинацията на скорбялни храни с мазнини я изкарай изцяло от менюто си.

Самомасажи... Избягвай да седиш продължително време. Успех!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th September 2010, 10:31
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mimi1976
Бях си добре но отказах цигарите ажнение.днес стават два месеца и качих 7кг. от това напълняване ми станаха по пълни и гърдите и така ми харесват затова питам как точно да отслабна само в дупето и корема ако е със спорт какъв по точно
. Мисля,че се сещам за едно упражнение. Лягаш на ребро в "Неронова поза"- дланта залепена зад ухото,лакътя застопорен в пода-тялото огънато нагоре(от гръдния кош нагоре). От това положение двата крака плътно залепени един в друг се надигат нагоре. Но абсолютно в оста на надлъжния профил: огъваш се като гасеница,единствено с усилието на таза. Прави го дорде сили имаш- една седмица по-късно талията осезаемо се е свила,но не и гърдите.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 9th October 2010, 22:55
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране

Мога да ти препоръчам от личен опит репинг процедурите. Отслабва се само в проблемните зони - ханш, бедра и кръст. Иначе и при мен отслабването започва от бюста
Просто се родих като установих как действат само там където имам проблеми. Ако те интересува пиши на лични да ти дам пояснения и координати.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th February 2011, 20:13
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране Re: как да отслабна без да ми се смалят гърдите

Цитирай:
Първоначално написано от mimi1976
искам да попитам как да отслабна малко от кръста надоло без да ми отслабнат и гърдите
Ако ставаше така... Май лицевите опори помагат(да натрупам малко мускул там ,та ...),ама помагат и за бицепсче... хахаха
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2011, 12:24
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

според мен лицевите опори няма да ти качат допълнително маса, а само ще я стегнат може би, ако отслабваш постепенно, няма толкова да ти намалеят гърдите...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th February 2011, 19:11
konstans konstans не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 364
По подразбиране Re: как да отслабна без да ми се смалят гърдите

Цитирай:
Първоначално написано от mimi1976
искам да попитам как да отслабна малко от кръста надоло без да ми отслабнат и гърдите
С диети не става. С тренировки също. Остават специалните козметични процедури като Perfect body.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th February 2011, 10:07
mimi1976 mimi1976 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 13
По подразбиране

какво е това перфект боди не съм го чувала
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какдаотслабнабездамисесмалятгърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.