IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 13th February 2011, 12:33
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

един месец много ми се вижда да приемаш само плодове и вода, може би за седмица- две е добре, но за месец мисля, че се нарушава баланса... аз не бих пробвала за толкова дълго
Отговори с цитат
  #32  
Стар 13th February 2011, 15:23
Аватара на magst
magst magst не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: Augsburg, Germany
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Както ти се изказваш по повод спора глад/гладуване, така и аз... Оттам нататък какви са ти разбиранията, какви са ти проблемите с килограмите и колко си привикнала към кафето си е изцяло твоя грижа.

И не ми обяснявай на мен какъв акъл съм давал или не. То въпроса ти говори за теб. Лидия Ковачева е писала за приема на кафе и черен чай. А ти си подочула бегло или прочела някъде да се споменава за нейния т.нар. лечебен глад и си се юрнала да експериментираш. Да бе намерила някоя от книгите й да ги прочетеш, да разбереш как тя обяснява този режим и кафето, и тогава да се замислиш дали има смисъл от питането ти тук, както и от мнението относно "спора".
Хаха, въпросът ми говори само за въпроса ми. Лечебен глад съм практикувала и преди, и сега. Имала съм и оригиналното издание и електронното. Не ми обяснявайте коя съм, какво съм и не ми говорете на "ти". На "ти" ми говорят само добронамерени хора, които познавам.
Аз съдя хората по това как могат да помогнат и доколко са добронамерени, а не колко изучени. От такива дървени философи като Вас така или иначе отърване няма.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13th February 2011, 17:21
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

lasse es lieber sein...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13th February 2011, 18:16
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Както ти се изказваш по повод спора глад/гладуване, така и аз...
Това е форум и всеки има право на лично мнение! Mindbender чисто,просто и ясно го е казал в едно изречение!

Цитирай:
Първоначално написано от magst
Хаха, въпросът ми говори само за въпроса ми. Лечебен глад съм практикувала и преди, и сега. Имала съм и оригиналното издание и електронното. Не ми обяснявайте коя съм, какво съм и не ми говорете на "ти". На "ти" ми говорят само добронамерени хора, които познавам.
Аз съдя хората по това как могат да помогнат и доколко са добронамерени, а не колко изучени. От такива дървени философи като Вас така или иначе отърване няма.
И Ваше Величество извинете ,че ви говорим на "Ти",това вероятно накърнява самочувствието ВИ и поклаща някой друг ВАШ болезнен комплекс!
За щастие правилата на форума не ни задължават да си пишем на "Вие",защото това не е обръщение,което аз бих използвала спрямо несимпатични за мен хора!
Ако човек се разболее няма да се обърне към добронамерен неизучен човечец,а към изучен лекар!
Вместо да съдим останалите трябва да се вгледаме в собствените си грешки! И трябва да приемем ,че винаги ще има хора,които знаят повече от нас!
Надявам се излишно е да ТИ обяснявам какво е "дървен философ"(да предположим ,че щом го употребяваш би следвало да знаеш)?! На теб никой не ти е казал коя си и какво си,но ти си тръгнала да отъждествяваш хората без да ги познаваш!
П.С. ДА за "Плодуването"(за период до 7 дни).
__________________
I saw you.I wanted you.I liked you.I got you.I had you.I loved you.I got bored. I left!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13th February 2011, 18:39
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

В българския език, така както съм го учила, има "ти" и "Ви". С "ти" се обръщаме към близки и приятели, "Ви" е за непознати, "Ви" изразява различен статус в йерархията, възрастова разлика, тя е форма на учтивост, уважение и дистанция.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13th February 2011, 18:57
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

...но в случая обидното не е използването на ТИ - формата ( тук всички го правим), а арогантния дървено-философски тон
Отговори с цитат
  #37  
Стар 14th February 2011, 15:24
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Мойте дипломи и сертификати са в пъти повече от вашите, а и на духовно ниво съм на светлинни години над вас. За физически възможности няма да споменавам - там все едно да сравняваш електрон с цялата вселена... За това си позволявам да пиша на ТИ. Това е форум и тук всеки може да се изразява както му е угодно стига да не нарушава правилата. Аз съм запознат с тях и ги спазвам.

Piny, не те знам как от текст извличаш какъв е тона. Явно твоето мъжленце ти е написало операционната система, защото разсъждаваш като първо поколение компютър. И да не се наричаме кой дървен философ, и кой арогантен. Единственото което правиш тук е да се заяждаш с мен или Solver. Друга полза от теб няма.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 14th February 2011, 18:18
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

Нe e ли по- зaбaвно, мe момичeто вeчe e глaдyвaло, но нe знae кaк ce прaви точно?

Някой ce появявa зaдaвa въпроc, чийто отговор нe иcкa дa чye, aко e рaзличeн от нeговитe очaквaния и нaкрaя почвa дa ce рeпчи... Eми, оcтaвeтe го, зaщо ce зaнимaвaтe?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 14th February 2011, 19:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mindbender
Мойте дипломи и сертификати са в пъти повече от вашите, а и на духовно ниво съм на светлинни години над вас. За физически възможности няма да споменавам - там все едно да сравняваш електрон с цялата вселена...
да ти препоръчаме ли психоаналитик?
Отговори с цитат
  #40  
Стар 14th February 2011, 21:33
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Отговорът, който момичето иска да чуе е дали може да се пие чай и кафе в разумни граници.
Що се хващате за маловажните неща, просто не разбирам...или по-точно разбирам като чиста проба създаване на проблем
После едва ли не искарахте, че тя се заяжда, е то това вече на нищо не прилича
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лечебенглад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:12.