IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Хранителни режими > Диети


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 20th March 2010, 09:48
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

daliq, Да качиш 3 килограма за една седмица при тази храна (както пишеш ти) не е признак на добра форма. Външно може, ама не и вътрешно, което всъщност е дна идея по важно
Аз да се тъпча с чипс цяла седмица няма да кача толкова .....
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th March 2010, 10:39
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Менюто, което си дала е около 600кал за деня.
Сигурна съм, че си учила биология, но нека все пак ти обясня нево за метаболизма. Може p#к да ти е от полза, а ако не на теб, то тогава на някой друг който го чете.
Една млада жена между 20 и 30 госишна възраст има нужда от около 1800кал на ден и това е без да спортува.
От тези калории, 1300 са необходими за поддържането на основни жизнени функции. Ако искаш да намалиш теглото си е достатъчно да приемаш 1300кал на ден, и по-този начин спестявайки 500, отслабваш константно с 0,5кг на седмица (500х7=3500кал - 1кг мазнини = 7000калории)
Ако приемаш храна, недостатъчна за да покрие основните ти физиологични нужди на тялото ти не му остава ниво друго освен да свие тези нужди, след това започва да разгражда мускули, а след това започва да разгражда и органи. Вторият процес е необратим.
Доколкото си спомням ти си постигнала желаното от теб тегло ( поздравявам те за което). И ако при теб всичко е толкова тип топ както го описваш, би трябвало да поддържаш това тегло с дневен прием от около 1800кал.
Менютата, които аз съм дала са редукционни ( 1200кал на ден) Тоест- един здрав организъм би трябвало да сваля килограми при това хранене, особенно и в комбинация със спорт.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th March 2010, 16:16
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Не не съм но надявам се до година и това ще ми престои . А относно моето хранене и вашите менюта , мисля че пърженото в какъвто и да е вид е крайно нездравословно . Аз имам проблеми със стомаха от ранна детска възраст , след като приключих с хапчетата за поддържане е необходимо да се храниш здравословно . Представете си моят Колит и Метаболизъм как реагират на пържен дроб с незнам си там какво беше ..... ами ще ви кажа киселини , не ходя до тоалет по три дни и съм с главоболие и отпадналост
болен организъм с моят начин на хранене сваля килограми , това исках да кажа .
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 20th March 2010, 16:21
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Далия,за пърженето съм абсолютно съгласна с теб,
само не знам защо звучиш... някак обидена.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 20th March 2010, 20:39
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Обаче Пини какъв крак извади на тая снимка
Иначе,на мен менюто ми се вижда и диетично и здравословно Това,че 80 грама телешко е писано,че се запържват в малко мазнина(дето се вика може и 1 супена лъжица олио де) и то това е за обяд,а вечерята е 125 или 150 грама риба и зелена салата То даже аз ще умра от глад сигурно Пък да кача...не знам кога ще се случи
Отговори с цитат
  #56  
Стар 20th March 2010, 21:03
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Фактите са налице, нека оставим те да говорят:
Далия и аз тренираме еднакво - 2 пъти аеробика и 1 път водна гимнастика. Тя яде 600кал на ден и поддържа тегло, аз ям 1200кал и свалям килограми.
Искам цвичките от аватаря на Далия, ще ги подарим на Дундарина, че тя си няма горката - нейните ги проигра
Отговори с цитат
  #57  
Стар 20th March 2010, 21:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

абе я питайте мажа на MammaMia по въпроса за телешкото
Отговори с цитат
  #58  
Стар 21st March 2010, 10:32
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

ne sam obidena imam v predvid , 4e xraneneto e v zavisimost ot individualnite potrebnosti na organizma. samiqt fakt 4e dvama du6i ne postigat edin i su6t efekt , s edna i su6ta dieta trqbva da e dostata4no pokazatelen.
niakoi uspiavat 1300 kkal , drugi s 600 kkal , imam priatelka koiato za dve sedmitsi na qbalki svali 2 kg. strogo individualno e. Vagnoto e da e zdravoslovno tova e .
p.s sageliavam za 6liokavitsata , imam problem s kompa
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 21st March 2010, 10:49
Аватара на дундарина
дундарина дундарина не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2009
Град: Пловдив
Мнения: 4 004
По подразбиране

Абсолютно права си-всичко е индивидуално.
Всеки се познава малко или много и решава кой режим да избере.
Аз съм убедена,че какъвто и режим човек да спазва,трябва да е режим,
а не безразборно ядене.

Ще преглътнем шльокавицата
Отговори с цитат
  #60  
Стар 22nd March 2010, 03:19
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
абе я питайте мажа на MammaMia по въпроса за телешкото
Телешкото беше супер-пак ще го готвя.Само дето като го ядохме на мъж ми му сипах 3 пъти по 80гр,а аз сигурно изядох към 150гр. Даже сега като пиша за телешкото и лигите ми потичат че още не съм вечеряла, а съм много гладна
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Предизвикателство1кгзаседмица
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:47.