IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th May 2011, 22:13
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране недостатъчна сигурност на профилите?

извинявам се, ако някой сметне за излишно пускането на нова тема, при все че питането ми можеше да се отнесе към някоя от старите теми,но откакто се появи" новото тяло", почти всеки писан проблем в общите теми беше подминаван без особен отговор !! И тк новият проблем, който открих ме втрещи, реших да го напиша отделно, та да бъде видян със сигурност от който трябва и да бъде отговорено коректно поне този път !!!

получих съобщение, в което потребителка твърди,че е видяла съобщенията ми от друга потребителка до мен ??????? как е възможно това, и значи ли ,че пишейки си на лични, това в един момент може да се окаже достояние на целия форум ???

Има ли някой от вас подобно" откритие" ,че може да вижда нечии чужди съобщения, или негови да са видяни от друг?
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2011, 22:16
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Допускаме известен риск от торпилиране на профилите, но както ви информирах, всички оплаквания ще се преразгледат щателна от тийм екипа. Въпрос на седмица-две.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2011, 22:20
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Да, някои лични съобщения се виждат.Но не знам от какво се определя това.И не е при всички потребители.Аз лично не мога да кажа дали моите се виждат...но аз съм виждала на други потребители.

Ето до какво доведе новата ви платформа, дето всички я защитавахте...всички форуми били с такава платформа.Хубуу де, ама едва ли във всички форуми си четат личните един на друг.Пъ де да знам, може и да си ги четат.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 8th May 2011, 22:39
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Объркването се получава, щото този който иска да изпрати ЛС цъква Visitor Messages, но това е опция да коментираш профила, а не да изпращаш ЛС.

Тези коментари са публични, освен ако този на когото е профила не е отметнал да са скрити
В профилите има бутон информация за контакт, и там пише "изпрати ЛС на потребител"
__________________

Умният сам си създава щастие !

Последно редактирано от леля мичИ : 8th May 2011 на 22:43
Отговори с цитат
  #5  
Стар 8th May 2011, 22:50
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Обещаваме, че тези неудобства ще бъдат заличени. Обмисляме система на прогресивен абонамент, чрез който всеки потребител ще може да ползва допълнителни опции в зависимост от активноста му. Сами се досещате, че новата тарифирана платформа не може да бъде въведена пребързано. Подобни решения се взимат след обстойно обсъждане от целия екип.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 8th May 2011, 22:52
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Обещаваме, че тези неудобства ще бъдат заличени. Обмисляме система на прогресивен абонамент, чрез който всеки потребител ще може да ползва допълнителни опции в зависимост от активноста му. Сами се досещате, че новата тарифирана платформа не може да бъде въведена пребързано. Подобни решения се взимат след обстойно обсъждане от целия екип.
Дециро, престани ве, стига акай навсякъде !

Аре, марш в говорилнята там !
__________________

Умният сам си създава щастие !
Отговори с цитат
  #7  
Стар 8th May 2011, 22:52
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

аз мисля че всичко е ок

до са не ми се е случвало съобщение до некой да се окаже публично

ако се случи разбира се

моля да ме алармирате

всичко от този форум е конфиденциално
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #8  
Стар 8th May 2011, 22:59
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от миссссс 335 Виж мнението
Дециро, престани ве, стига акай навсякъде !

Аре, марш в говорилнята там !
Моля, моля! Подобни необмислени агресии ще завършат с административни наказания. Да не се окаже в някой хубав ден, съвсем неочаквано, че нямаш достъп до форума. Кротко!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th May 2011, 13:12
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

като Феникс, профила ти ще изскочи от неизброимите банове и ще заблести като модератор!
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th May 2011, 13:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Незнам с моя профил как е, но скоро ми направи впечатление, че отворих профила на един потребител тук, за да видя един негов коментар - демек "виж всички мнения на еди кой си" обаче първо натиснах "разгледай публичния профил" и ми излезе съобщение изпратено до него от друг потребител, което мисля, че би трябвало да е ЛС.
От както обновиха сайта, пращам ЛС на някои потребители, но не им показва да са получили съобщение, при мен също - скоро си отворих личните съобщения и видях няколко пристигнали писма, за които нямах уведомление - отидох на настройки и там опциите си бяха зададени да получавам известие при ЛС. Та нещо от както е подновен още не мога да го разбера тоя сайт.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: недостатъчнасигурностнапрофилите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:44.