IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 10th July 2008, 12:07
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

seduce, те не си пишат с тях, но си добавят нови и нови хора, за да имат колкото се може повече приятели в списъка с приятели. Иначе между Facebook и myspace има доста разлики, като цяло Facebook е замислено да е по-академично и в началото е било така, ноо сега е всичко друго, но не и академично На мен лично повече ми допада оформлението на Facebook, защото е семпло и изчистено, а в myspace всичко е ужасно претрупано.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 10th July 2008, 12:08
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Предпочитам майспейс-а.
именно
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #23  
Стар 10th July 2008, 12:10
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от barrуwhite
Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Предпочитам майспейс-а.
именно
малко офтопик, ама скоро разглеждах едни снимки от софияленд
Отговори с цитат
  #24  
Стар 10th July 2008, 12:25
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

u know everybody's talkin bout the good ol dayz
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #25  
Стар 10th July 2008, 12:50
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Това го знам и се чудех дали да си направя профил там.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 10th July 2008, 15:44
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от darimai
Малии, Зузка кат влезе там не можем я изкара с кран! Ще зареже и форум и всичко!
Форума за нищо на света няма да го зарежа!
Иначе вчера уж си направих профил в Facebook, но май пощата не може да е на abv-то... Казва ми, че има грешка...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 10th July 2008, 19:45
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

А то какво точно представлява,че аз мн не разбирам?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 10th July 2008, 21:19
chokladkaka chokladkaka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 1 377
По подразбиране

Мии тва е сайт, на който си правиш профил, повечето хора си пишат истинското име, влизаш в различни мрежи, например на училището/университета ти, страната ти. Има безброй групи на различна тематика и апликации за губене на време. Добавяш си приятели и те виждат каква дейност развиваш, например, че качваш снимки, клипчета, коментираш чужди и т.н. Можеш и да си криеш дейността. Нищо особено не е
Има някакви странни правила, като например това, че Фейсбук може да продава снимките ти на трети лица без да се допитва до теб (защото това е упоменато в правилата, но кой да ти чете), използват инфото, което си си написал (интереси, хобита,..), като данни за всякакви маркетингови проучвания и т.н.
А ето едно забавно линкче, "сайтът" копира Фейсбук, но с обратен знак http://www.arsebook.org/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 10th July 2008, 21:22
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chokladkaka
Мии тва е сайт, на който си правиш профил, повечето хора си пишат истинското име, влизаш в различни мрежи, например на училището/университета ти, страната ти. Има безброй групи на различна тематика и апликации за губене на време. Добавяш си приятели и те виждат каква дейност развиваш, например, че качваш снимки, клипчета, коментираш чужди и т.н. Можеш и да си криеш дейността. Нищо особено не е
Има някакви странни правила, като например това, че Фейсбук може да продава снимките ти на трети лица без да се допитва до теб (защото това е упоменато в правилата, но кой да ти чете), използват инфото, което си си написал (интереси, хобита,..), като данни за всякакви маркетингови проучвания и т.н.
А ето едно забавно линкче, "сайтът" копира Фейсбук, но с обратен знак http://www.arsebook.org/
Мерси за инфото,но реших да не си правя профил,защото не ми е приятно да разпространяват снимките на трети лица и т.н..
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11th July 2008, 12:09
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

аз не го знам това facebook- имам профил в myspace и hi5-те са почти идентични, приятели или познати ми пращаха покани и така. За лимпа също ми бяха пратили покана, но аз се нервирах, защото тия от сайта не искаха да ми одобрят 1 снимка с пистолет и оттогава не съм влизала там. Иначе от всички тези най ме кефи myspace - може би защото най от скоро съм там и все още ми е интересно. Който иска, кажете си профила там да се видим
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Facebook
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:24.