IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th April 2016, 08:52
Symphony Symphony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
Question Не мога да свърша

Здравейте, преди да напиша темата.. бях посещавала сайтове като spodeli.net и осъзнах, как хората там няма да бъдат полезни, за мен тъй като отговора на една такава тема, която започвам сега е "зарежи го, не си подхождате сексуално".
Не знам от къде да започна, на 18 съм, ако годините имат връзка с моя проблем. От 23 декември водя полов живот, но не усещам абсолютно нищо докато правя секс.. нищичко, бях чела много за женската психика и как това се отразява на сексуалния ни живот.. Трябва да спомена, че и приятеля ми преди мен не е имал опит, вече сме заедно от 9 месеца и единствения ни проблем е, че не мога да свърша вагинално.. Не бих казала, че не ме привлича сексуално или че сме си писнали, не го усещам така. Щастлива съм с него.. просто не мога да разбера къде грешим, забелязала съм няколко неща, когато правим орална любов не мога да свърша изобщо, ако не е вкарал поне един пръст в мен. Същото се получава докато той е в мен, без стимулация на клитора, отново не изпитвам кой знае какво удоволствие, даже почти никакво.. но когато стимулирам с ръка, поне аз се усещам, че не се получава правилно, вероятно защото движенията ми са прекалено бавни. Забелязала съм и че когато направи нещо, което не съм очаквала от него, частично удоволствието ми става по-голямо, без стимулация на клитора..
Моля за някакъв обективен съвет,
който не включва "зарежи го и си намери друг"
Не искам. Благодаря!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th April 2016, 09:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Много си млада още да се притесняваш за това, че не можеш да достигнеш вагинален оргазъм. Това, което може би ще помогне са упражнения на Кегел (има много изписано онлайн за това как да ги правиш) важно е също и да не се вманячаваш, защото всичко е в главата. Много голям процент момичета на твоята възраст не достигат до вагинален оргазъм.... така сме устроени, че възрастта и това дали сме раждали или не оказва влияние..... само нИ сЪ шашкай
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th April 2016, 09:37
Symphony Symphony не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Точно, че се бях шашнала, затова писах, бях си втълпила, че имам някакъв физически проблем вече.. много благодаря за бързия отзив
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd May 2016, 13:23
strastniq strastniq не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 9
По подразбиране

от моя опит в секс си мисля че проблема нее в теб мила а в приятела ти ....мисля си че не те разположил напълно и просто немойе да се отпуснеш напълно за да ти направи кефа и да получиш оргазъм .....да те попитам секса как е докато го правите имаш ли наслада ?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 3rd November 2016, 15:40
Аватара на IlianaBurgas
IlianaBurgas IlianaBurgas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2016
Град: Бургас
Мнения: 12
По подразбиране

Пробвай с някой спрей
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Немогадасвърша
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:17.