IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th May 2008, 20:50
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране ВЕЛАСМУУТ-апарат-отзиви?

Някой да е пробвал този апарат в борбата с/у целулита?
И да се изкаже като впечатления?
Има мн. добри показатели, но пак не е за 100% от нуждаещите се за помощ в борбата с целулита. Но като показатели дава мнго добри финални резултати!
Не съм го пробвала и за това търся евентуални отзиви от някой който го е пробвал?!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 7th May 2008, 03:47
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Това подобно ли е на ВелаШейп - търся къде се предлага в БГ и не мога нищо да намеря по въпроса. Някой може ли да ме информира. Ако става въпрос за същото отзивите в САЩ са много добри...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th June 2008, 07:05
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Машината е уникална. Аз съм я пробвала.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th June 2008, 08:30
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Машината е уникална. Аз съм я пробвала.
А как е като стегнатост на кожата резултата? До каква степен се повлиява съединителната тъкан и синтеза на колаген и еластин
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th June 2008, 08:56
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Ще ти цитирам какво пише в брошурата,която ми дадоха първия път.
Радиочестотата нагрява кожата и подкожната тъкан като по този начин разширява кръвоносните съдове, ускорява метаболизма на мастните клетки, подобрява притока на кислород в кръвта и стимулира фибробластите за синтез на нов колаген.Инфрачервената светлина нагрява третирания участък, като предизвиква термичен ефект и извлича част от мазнините съдържани в мастните клетки.Подобрява обмяната на хранителните вещества, необходими за образуването на нови фибробласти.Вакуумът стимулира кръвообращението и лимфодренажа, допринасяйки за отстраняването на мастните натрупвания и за тяхното преразпределяне в подкожните слоеве.Ролковият масаж спомага за приплъзването на апликатора и превръща процедурата в пиятно изживяване.
Аз съм наистина много доволна. Още след първата процедура кожата ти става една такава гладичка. Целулитът ми намаля видимо след шестата.След края на цикъла, който е от 12 процедури вече нямам видим целулит изобщо / имам само мъничко като се стисна/. Сега мисля да си направя и на ръцете.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th June 2008, 09:01
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ще ти цитирам какво пише в брошурата,която ми дадоха първия път.
Радиочестотата нагрява кожата и подкожната тъкан като по този начин разширява кръвоносните съдове, ускорява метаболизма на мастните клетки, подобрява притока на кислород в кръвта и стимулира фибробластите за синтез на нов колаген.Инфрачервената светлина нагрява третирания участък, като предизвиква термичен ефект и извлича част от мазнините съдържани в мастните клетки.Подобрява обмяната на хранителните вещества, необходими за образуването на нови фибробласти.Вакуумът стимулира кръвообращението и лимфодренажа, допринасяйки за отстраняването на мастните натрупвания и за тяхното преразпределяне в подкожните слоеве.Ролковият масаж спомага за приплъзването на апликатора и превръща процедурата в пиятно изживяване.
Аз съм наистина много доволна. Още след първата процедура кожата ти става една такава гладичка. Целулитът ми намаля видимо след шестата.След края на цикъла, който е от 12 процедури вече нямам видим целулит изобщо / имам само мъничко като се стисна/. Сега мисля да си направя и на ръцете.
Брошурата и аз я знам
Интересува ме резултата. Гладкостта се постига с много методи / като най-пръв видим ефект/ Но. Стегнатостта на тъкънта ме интересува повече? Тя няма общо със гладкостта на кожата.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th June 2008, 09:15
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Да, стяга се кожата и то още след първите процедури. Аз го усетих най-вече на задните части.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th June 2008, 09:18
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Да, стяга се кожата и то още след първите процедури. Аз го усетих най-вече на задните части.
Добрееееееееееееем Това е Чудесно!
Въпреки че точно на задните части най-бавно се Усеща стягане, и или мускулна треска за там е необходимо повечко време "работа" за да се Усети и види ефект на стягане и повдигане
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th June 2008, 09:24
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

надявам се и ефекта да е траен
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th June 2008, 09:26
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
надявам се и ефекта да е траен
О, да! С правилна поддръжка Ще Бъде траен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВЕЛАСМУУТапаратотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.