IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2211  
Стар 17th July 2011, 12:33
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Момичета да ви се похваля мина и моята консултация и насрочихме дата за второ рино за ноември. Искам оттук да благодаря на доцента,че е толкова готин и разбран и се съобразява с желанията на пациентите си, а това определено не е лесна задача
Много е щастливо направо ще полети
Отговори с цитат
  #2212  
Стар 17th July 2011, 12:41
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Нормално е,да не ти вдигат-в питък беше 01.07.В най-добрия случай септември ще можеш да си запишеш час за консултация за октомври.Моята последна информация е,че август доцента почива...Абе тя стана една....То май с Борисов по-лесно бих се срещнала))


Hihi,страхотен пример!

И аз се чудя ако успея следващия път да се (края на август) да се добера с час за септември...

Дори и да ида на консултация исках да се оперирам преди октомври,защото почвам лекции,на две места и няма как да отсъствам,а коледната вакация не ми се обикаля като мумия...

Веднъж като си минал консултация може ли после да се уговориш направо за операция,примерно на пролет?

Последно редактирано от Ilianka93 : 17th July 2011 на 13:26
Отговори с цитат
  #2213  
Стар 17th July 2011, 15:47
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Hihi,страхотен пример!

И аз се чудя ако успея следващия път да се (края на август) да се добера с час за септември...

Дори и да ида на консултация исках да се оперирам преди октомври,защото почвам лекции,на две места и няма как да отсъствам,а коледната вакация не ми се обикаля като мумия...

Веднъж като си минал консултация може ли после да се уговориш направо за операция,примерно на пролет?
Може,естествено,но това е много време!
Отговори с цитат
  #2214  
Стар 17th July 2011, 17:21
blackdamon blackdamon не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, на всички. Прочетох голяма част от мненията на тема ринопластика, и без съмнение реших да си направя корекция при Д. Джамбазов.
Понеже съм от Варна, ако има някой съгражданин, правил си операция при Джамбазов, и желае да ми помогне, нека се свърже с мен на ЛС. Имам въпроси свързани с транспорта, престоят, намирането на местоположението на клиниката, въпроси от този сорт.
Благодаря Ви!
Отговори с цитат
  #2215  
Стар 17th July 2011, 18:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blackdamon Виж мнението
Здравейте, на всички. Прочетох голяма част от мненията на тема ринопластика, и без съмнение реших да си направя корекция при Д. Джамбазов.
Понеже съм от Варна, ако има някой съгражданин, правил си операция при Джамбазов, и желае да ми помогне, нека се свърже с мен на ЛС. Имам въпроси свързани с транспорта, престоят, намирането на местоположението на клиниката, въпроси от този сорт.
Благодаря Ви!
Здравей!Дай сега едно по едно.Първо си запази час за консултация.Срещни се с доцента,поговорете,обсъдет е вариантите,които той предлага за носа ти и едва след това мисли за престой в клиника Каспела.
Отговори с цитат
  #2216  
Стар 18th July 2011, 18:30
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Момичета да ви се похваля мина и моята консултация и насрочихме дата за второ рино за ноември. Искам оттук да благодаря на доцента,че е толкова готин и разбран и се съобразява с желанията на пациентите си, а това определено не е лесна задача
Много е щастливо направо ще полети
Втората също ли ще бъде по отворения метод ?
Отговори с цитат
  #2217  
Стар 18th July 2011, 19:34
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Честито, емка! ) Дано този път да се получи на 100% каквото искаш!

Аз пък набирам клиенти на Джамбазов извън граница. Всичките ми колежки като им кажа, че имам рино, ме питат къде съм се правила, интересното е, че ми харесват много носа. Забелязах още, че причината да го харесват, е че изглежда естествено и поне тук всички търсят естествения завършек. А като кажа цената, за тукащния стандарт е смешка направо. Днес се уговорих с една колежка да се оперираме двете следващия път, хем причина да посети България..
Тук идва въпроса, дали за чужденци ще е същата цена?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #2218  
Стар 19th July 2011, 07:57
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Момичета да ви се похваля мина и моята консултация и насрочихме дата за второ рино за ноември. Искам оттук да благодаря на доцента,че е толкова готин и разбран и се съобразява с желанията на пациентите си, а това определено не е лесна задача
Много е щастливо направо ще полети
Еее,чудесно!Радвам се,че нещата се развиват в добра посока!Живот и здраве моята вече ще е минала тогава.
Отговори с цитат
  #2219  
Стар 19th July 2011, 08:38
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Emka - Дано този път се получи нослето, което искаш!

Nells- ако не ти е късно на моята операция /ноември/ мога да питам док за цена за чужденци....., а дали ако се звънне в Каспела няма да знаят?!
Отговори с цитат
  #2220  
Стар 19th July 2011, 19:20
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Втората също ли ще бъде по отворения метод ?
Момичета благодаря ви :*
keery аз не го попитах понеже мен метода честно казано не ме касае, основно обсъждахме какво точно искам като резултат и обработихме моя снимка на phohtoshop.
Гледах си снимките преди и след операцията разликата е огромна.
Явно така най-добре се вижда резултата щях да поискам от доцента да ми ги прати, но той много бързаше за операция и неуспях.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:08.