IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th September 2006, 08:35
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране Здрасти, Данита!

Благодаря ти, че се включи. Как се чувстваш вече 23 дена след операцията? Разкажи, моля те малко повече за операцията: - премахва ли торбичките под очите 100%?
- премахва ли сенки под очите 100%?
-самата кожа ли се опъва и ккаво прави с мускула отдолу? разреза къде е?
-докторът даде ли гаранция, че след време няма да се образуват пак торбички и сенки?
- премахват ли се бръчките?
- Всичко това с една операция ли се постига?
- Колко време трае операциата?
-С каква упойка и след колко време си ок да се върнеш на работа? Ако си доволна от отношението на лекарите, условията и цената, дай моля координати на този хирург. Благодаря!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 15th September 2006, 08:47
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране Здрасти Бенджи!

Отговори с цитат
  #13  
Стар 15th September 2006, 11:12
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Моята блефаропластика я прави д-р Динев, работи във "Вита" София и "Валем" Варна. 0898456560, чуй се с него и си задай въпросите Моя проблем беше повече в горния клепач, но реших да правя и долния, имах подутина под миглите и малки торбички. Поизряза кожичка , попремахна торбички, от горния повечко . Лицето ми светна сега, много съм доволна, дебните бръчици под окото липсват Нямам никакви отоци, само синините по скулите все още отшумяват. Надявам се скоро и белезите да изчезнат
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th September 2006, 11:33
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране

Здрасти, Бенджи! Благодаря за отговора и за телефона.
Това, което пишеш е доста обнадеждаващо, направо страхотно! Пожелавам ти скоро и синините да изчезнат и да се възстановиш напълно!
А каква е цената на операцията /поне приблизително да ме ориентираш/в София ли си я прави?
Доктора препоръча ли ти какъв крем да ползваш за около очи след операцията? Сподели, please...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th September 2006, 19:13
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране Nev9

Благодаря ти, Нев!
Цената която аз платих е 600 евро за двата клепача в смисъл горен и долен. Но при всеки лекар е различна, тази е най ниската която открих. Иначе стигат до 1700 евро горни и толкова за долни Но не мисля, че това трябва да те притеснява, тъй като това беше единствения лекар, при който имаше опашка от пациенти За специални кремове не съм питала, изписа ми за заличаване на белезите но след 20тия ден от операцията.
Моята операция беше във Варна, но в София, в клиника Вита работи на същите цени. Мисля, че една седмица е във Варна, една в София.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th September 2006, 08:13
nev9 nev9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Sofia
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез ICQ до nev9
По подразбиране Re: Nev9

Здрасти Бенджи!
как са ти очичките днес?
Значи при Димов за двете очи, горни+долни клепачи излиза 1200 евро? така ли? ако действително работи толкова добре, колкото казваш, си струва разбира се.... упойката отделно ли е? доколкото знам има голямо значение каква упойка ще ти сложат, особено при пълна... ти леко ли излезе? а мойеш ли да си отваряш очите и да виждаш след като излезеш от упойката, или си с превръзки?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 18th September 2006, 17:01
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Благодаря Нев, много добре са!
Дори забравям, че им е имало нещо
За цената нещо не съм обяснила добре май, 600 евро горни и долни клепачи заедно. Това е цената със всички консумативи, включително и упойката, местна. Много се страхувах от това, че ще съм в съзнание по време на операцията, но страховете ми се оказаха неоснователни. Никаква болка или неприятно усещане нито по време, нито след операцията. Очаквах очите да са ми подути толкова, че да не мога да виждам но нищо подобно, гледах веднага, на другия ден също... и така. Превръзките са едни лепенки, да речем като рамки на очила тънки ленти, но върху самия разрез. С големи слънчеви очила изобщо не личи че има нещо на очите. На мен единственото кофти усещане ми беше, че ми се струваше, че няма да мога да мигам плътно все едно не може да ти се докоснат двата клепача един в друг На втория ден отшумя
Отговори с цитат
  #18  
Стар 19th September 2006, 14:20
Ameli Ameli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 20
По подразбиране

Здравейте всички! и за мен темата за блефаропластика е много актуална и ще се радвам на лични впечатления! Благодаря предварително на всички отзовали се!!
. Най-вече ме занимава въпроса, кой лекар да избера?! В интернет всички звучат професионално!! Досега съм се консултирала с д-р Вачкова и мисля да се консултирам и с д-р Емил Георгиев! Други съвети?!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 20th September 2006, 16:35
Аватара на Enerdji
Enerdji Enerdji не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 873
По подразбиране

Аз също ходих на консултация при Вачкова, но цените там са 3 пъти по високи от останалите. За това се отказах.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 20th September 2006, 18:37
danitta danitta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: sofia
Мнения: 59
По подразбиране

Амели, различните хирурзи предлагат и различни методи. Например през конюнктивата попълват чрез липофилинг долният клепач без да отстраняват излишната кожа. Така,че ти се ориентирай какво искаш и търси хирург,който ще го направи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.