IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th March 2008, 19:52
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране Филърът Teosyal

Здравейте, мацки. Отдавна ви чета, но рядко сядам да пиша. От няколко месеца имам в устните си една ампула surgiderm 24, от която не е останало почти нищо. Та въпросът ми е: някоя от вас слагала ли си е този филър `teosial`(не съм сигурна дали се пише така) и знаете ли какво точно представлява? До колкото разбрах, било някаква подобрена хиалуронова киселина, ама не съм сигурна. Моля mena и diastemma ако знаят нещо по въпроса, да пишат, защото съм решила да си пълня пак устните. Мерси.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th March 2008, 20:47
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Teosyal е швейцарски дермален филър хиалуронова киселина от неживотински произход.
На пазара е от някoлко години, появява се през 2003г. и странното е, че до ден днешен няма никакви публикувани данни за клинични изследвания проведени с него.
Недостатъкът му е, че в него няма гел частички, които осъществяват същинския лифтинг-повдигащ ефект.
Все пак това е хиалуронова киселина, и това е най-голямото му предимство, защото е естествен за организма ни и не предизвиква странични, нежелани, отрицателни реакции.
В него няма и допълнителни изкуствени добавки, които да предизвикат алергии или неестетични и неравни фиброзни образувания в местата на инжектиране.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th March 2008, 21:11
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

terina имаше ли ефект при теб от една ампула аз имам инжектирани две ампули outline и ефект почти няма само леко е по изразен контура и ако не ти кажа няма и да забележиш?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th March 2008, 11:45
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

KEIS, при мен се получи доста добър ефект, много естествени, леко пухкави, точното както исках да са, аз не съм привърженик на големите джуки, така че това, което стана, ми хареса доста. Дори и сега, когато вече поспаднаха, пак седят добре.
Mena, по твое лично мнение, кое е по доброто от двете, защото много се чудя дали да не пробвам този teosyal. Аз искам да си правя и назолабиалните бръчки, затова незнам дали е удачен точно този материал
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th March 2008, 19:13
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

хмм сега това което чета ме навява на мисълта ,че мен май не са ме направили както трябва аз ефект нямам почти никакъв а имам сложени 2ампули и то при положение ,че аз не сам без никаква горна устна би трябвало с двете ампули да имам доста пухкава горна устна
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th March 2008, 21:28
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

KEIS, ти къде си правила устните? Извинявай, може да си казала някаде, ама не съм видяла.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th March 2008, 23:25
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Прави ми ги доц .Трайков "Синумед" но едва ли го знаеш той не е от известните тук ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th March 2008, 23:30
terina terina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: sofia
Мнения: 10
По подразбиране

Днес си записах час за понеделник. Ще си слагам една ампула в назолабиалните бръчки и половинка в горната устна. После щи пиша да кажа какъв е резултата.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th March 2008, 23:56
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от terina
Днес си записах час за понеделник. Ще си слагам една ампула в назолабиалните бръчки и половинка в горната устна. После щи пиша да кажа какъв е резултата.
И мен много ме вълнува това с назолабиалните бръчки. Ще чакам с нетърптение да споделиш дали си доволна. Дано да бъдеш
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ФилърътTeosyal
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:55.