IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 11th November 2008, 08:29
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране Спиране на цикъл

Здравейте! Проблемът е такъв, че за пореден път този месец нямам цикъл...вземам Ясмин и обикновено на 6 мес правя почивка, за да не се получава уж тази аномалия. НО този месец ми е 5-ти и ей го на, не идва вече месец. Естествено не вземам в момента противозачатъчни. Миналата седмица направих една серия с Оргаметрил и нищо-още го няма. Случвало ми се е около 4-5 пъти и винаги ходех на лекар и ми изписваха Оргаметрил и си действаше...а сега не ще. Лоша работа. Обикновената диагноза, която ми поставят е поттисната дейност на яйчниците вследствие на противозачатъчните. Изписвали са ми и Прогестерон на ампула за пиене + вит А.
Та...случвало ли ви се е? И какво правите в такива случаи, освен че ходите на лекар. Или какво друго стимулиращо са ви изписвали? Освен това съм от Бургас, тук няма един свестен АГ специалист - пълна боза са всичките - по 2 пъти съм ги обиколила...сега ходя при Попов от Поморие, но нямам възможност в момента да се грабна и да ида до там.
Отговори с цитат
 


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Спираненацикъл
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.