IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 2nd May 2010, 20:10
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

И мен много ме кефи Мирчевска, идеално се справи с устните ми и в момента са точно тази форма и големина към която се стремях. Като я видях каква е младичка и малко се притесних че може би няма опит но смятам че се справя идеално.
До колкото знам и Денкова работи в Медика-Естетика.
Отговори с цитат
  #72  
Стар 25th May 2010, 10:45
Люси Люси не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 10
По подразбиране Важен е доктора

С Двете ръце съм за Доктор Аргиров, прави невероятно филърите а и една позната ми сподели че си сложила Ботокс при него. Доволна е и обяснява много внимателно.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 28th May 2010, 00:26
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

измина почти година откакто си сложих juvederm. въпреки че си мислех, че ще се наложи да си слагам всеки 6 месеца, устните са все така пълни и пухкави. по отношение на добър резултат и трайност съм изключително доволна. в близко бъдеще няма нужда да слагам дори половин мл повече...
Отговори с цитат
  #74  
Стар 29th May 2010, 09:34
valkiss valkiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stunning
измина почти година откакто си сложих juvederm. въпреки че си мислех, че ще се наложи да си слагам всеки 6 месеца, устните са все така пълни и пухкави. по отношение на добър резултат и трайност съм изключително доволна. в близко бъдеще няма нужда да слагам дори половин мл повече...
БравоStunning , направо си за благородно завиждане. Само juvederm ли ти стои - обема, или и контура? От кое си доволна?
Отговори с цитат
  #75  
Стар 29th May 2010, 11:18
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

писала съм доста преди година за това, което правих. първо слагах restylane 1мл - обем и контур. спадна изключително бързо. топеше се не с дни, а с часове... хаха след няколко месеца сложих 2мл juvederm на веднъж, обем само. сигурно се е получила и някаква концентрация на всички тези мл сложени за кратко време, допринасяща за дълготрайнят ефект. може би само един мл от каквото и да е няма да доведе до този резултат. доволна съм и от обема и от контура в момента. соред мен, ако има достатчно обем контура си се оформя.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 29th May 2010, 17:42
valkiss valkiss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Благодаря, че сподели опита си. Мен нещо ми се иска да си позапълня горната, но съм на фаза ровичкане, четене и размисъл. Явно няма нищо ново, но ... надеждата умира последна.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 30th May 2010, 13:26
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

относно изказване на Стоянов в ЕВА;

http://www.aestheclinic.com/?page=ne...&start_point=2

''Работя предимно с препарата Perlane. Някои твърдят, че издържа 8 месеца или година, но по мои наблюдения само 3-4 месеца. Цената при мен е 200 лв. плюс цената на материала. На Запад цената е около 600 паунда.''

не че на това му е мятото в тази тема, но не можах да се сдържа да не изкометирам, когато някои се изказва некомпетентно. първо на запад никoй не предлага Perlane, второ цената на мл филар е от 200-250 паунда, зависи в коя клиника го слагаш. за повече от един мл на веднъж ти правят отстъпка и излиза още по-изгодно. не знам от къде дока изкара цена от 600 паунда
Отговори с цитат
  #78  
Стар 30th May 2010, 15:30
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Тази статия е много стара. Има няма 4-5 години. Преди години филърите бяха доста по-скъпи от сега в чужбина. Говоря от личен опит. Стоянов в момента изобщо не работи с филъри.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 7th June 2010, 17:27
Аватара на ALEXIA
ALEXIA ALEXIA не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 152
По подразбиране

Моите вече станаха на година и 1 месец и честно казано не искам да слагам още, поне засега. Филъра се оказа траен
Ако ми щукне пак да се боцна, определено ще е при същата лекарка и със същия филър.
__________________
Даже и важните клечки са от дърво.
Отговори с цитат
  #80  
Стар 25th June 2010, 15:11
kammeli kammeli не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране juvederm3,4

Преди един ден си сложих Juvederm 3 в устните и Juvederm 4 при назолабиалните гънки. Устата ми е подута и имам като топчета. Много съм претеснена. Дали ще изчезнат и формата ще се възстанови ? Иначе при гънките мисля, че стои моного добре.[/list]
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НякойползваллиJuvederm
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.