IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd March 2011, 23:47
didito179 didito179 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Нека и аз да споделя опита си със Захира. Преди 4-5 месеца си взех първата опаковка и я пих около месец (тя за толкова време стига по принцип). Бях много доволна. Не се мерих тогава, но видимо бях свалила доста килограми или поне така казваха всички. При мен нямаше никакви странични ефекти. Просто не се сещах за ядене по цял ден. Работата ми е свързана с много движение, което определено помогна. Хапчетата се пият 2 пъти по 2 на ден 30 мин преди хранене. През втората седмица вече си промених режима и започнах да се храня по 2 пъти на ден след приема на хапчетата. Към 10 ч сутринта и към 17.30 вечер. Имайки предвид колко съм лакома направо не ми се вярва че не съм мислила за ядене през останалото време. След като ми свърши опаковката не си взех втора и се учудих, когато мина цяла седмица, а после и 2 седмици в които аз не пиех хапчетата, но ефекта им продължаваше. Ефекта беше много добър, но истината е че около месец след като ги спрях започнах да се храня пак по добрия стар начин и си върнах няколко килограма. Не всичките, но все пак. Сега отново пия Захир, но не спазвам режима и си хапвам каквото ми се иска. Не съм качила и грам от както го започнах отново но и не свалям нищо. Имам приятелка, която го пие от доста време (5-6 месеца) без да прекъсва, но и без да спортува и да се движи колкото мен. Не съм чула и да спазва диета. Тя отслабва, но много бавно. Захир не е вълшебното хапче, с което ще свалите 20 кг за месец, но определено помага и дава стимул. Активните му съставки не са вредни (до колкото са изписани правилно на опаковката) а и не ми действат зле. Смятам че ако се използва около месец или 2 съчетан с равномерно натоварване и премерено хапване може да се постигне желания от мен лично ефект, а именно 10 кг. След това обаче е нужна воля да се запазят. Иначе нова опаковка и всичко от начало... Успех на дамите предразположени към образуване на стрии. Аз за радост не съм от тях и имам право на още 1-2 опита.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd March 2011, 23:47
didito179 didito179 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Нека и аз да споделя опита си със Захира. Преди 4-5 месеца си взех първата опаковка и я пих около месец (тя за толкова време стига по принцип). Бях много доволна. Не се мерих тогава, но видимо бях свалила доста килограми или поне така казваха всички. При мен нямаше никакви странични ефекти. Просто не се сещах за ядене по цял ден. Работата ми е свързана с много движение, което определено помогна. Хапчетата се пият 2 пъти по 2 на ден 30 мин преди хранене. През втората седмица вече си промених режима и започнах да се храня по 2 пъти на ден след приема на хапчетата. Към 10 ч сутринта и към 17.30 вечер. Имайки предвид колко съм лакома направо не ми се вярва че не съм мислила за ядене през останалото време. След като ми свърши опаковката не си взех втора и се учудих, когато мина цяла седмица, а после и 2 седмици в които аз не пиех хапчетата, но ефекта им продължаваше. Ефекта беше много добър, но истината е че около месец след като ги спрях започнах да се храня пак по добрия стар начин и си върнах няколко килограма. Не всичките, но все пак. Сега отново пия Захир, но не спазвам режима и си хапвам каквото ми се иска. Не съм качила и грам от както го започнах отново но и не свалям нищо. Имам приятелка, която го пие от доста време (5-6 месеца) без да прекъсва, но и без да спортува и да се движи колкото мен. Не съм чула и да спазва диета. Тя отслабва, но много бавно. Захир не е вълшебното хапче, с което ще свалите 20 кг за месец, но определено помага и дава стимул. Активните му съставки не са вредни (до колкото са изписани правилно на опаковката) а и не ми действат зле. Смятам че ако се използва около месец или 2 съчетан с равномерно натоварване и премерено хапване може да се постигне желания от мен лично ефект, а именно 10 кг. След това обаче е нужна воля да се запазят. Иначе нова опаковка и всичко от начало... Успех на дамите предразположени към образуване на стрии. Аз за радост не съм от тях и имам право на още 1-2 опита.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 3rd July 2012, 16:35
ivva_ ivva_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 1
Thumbs down не си давайте парите напразно

Изпих една цялата кутия хапчета, само дето си дадох парите напразно, нито ти намалява апетита нито нищо Не си давайте парите за глупости
Отговори с цитат
  #44  
Стар 11th September 2012, 22:15
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Съставката, която убива апетита е хром. Естествено ефекта е различен при всеки. Но има и естествена алтернатива - голямо количество хром се съдържа в жълтъка на яйце. При мен това действа. Правя си зеленчукова салата, в която слагам и варено яйце и след нея се чувствам сита. За да не ми вреди оцета, който слагам в салата съм си взела органичен ябълков оцет. Това е много по-полезно от хапчета за отслабване. При мен резултата е -11кг. за близо 50 дни. Естествено режима е комбиниран и със спорт.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th May 2022, 13:41
svetellepo svetellepo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2022
Мнения: 4
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.

Последно редактирано от svetellepo : 16th June 2022 на 14:58
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗахапчетатаquotЗахирquotмнениетовизатях
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.