IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 31st August 2007, 18:58
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Здравейте,искам да попитам следното: от една седмица съм с гел върху ноктите.Проблемът е,че още преди да изтече седмицата, гелът започна да се отделя леко отдолу и встрани,дори на един нокът е леко отчупен и от горната страна. На какво може да се дължи това? Маникюристката ми каза да правя поддръжка на 20-30 дена,не искам да мисля на какво ще приличам,ако чакам толкова време. На вас случвало ли ви се е такова нещо или само аз нямам късмет?
Отговори с цитат
  #72  
Стар 2nd September 2007, 18:34
Аватара на SexyPlaygirl
SexyPlaygirl SexyPlaygirl не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Брюксел
Мнения: 233
Изпратете съобщение чрез MSN до SexyPlaygirl
По подразбиране

Спокойно BLOOM не си единствената с този късмет !
С ноктопластика съм вече от 1год.
И на мен ми се е случвало подобно нещо.
Има три причини, може и други да има, поради които може да ти се отделя гела.
Едната е, непрекъснотото и постоянно мокрене на ноктите с вода.
Другата причина са препаратите за чистене. Най-добре е да се използват ръкавици при чистене и миене на съдове.
И третата е използването на некачествен гел.
__________________
"Да обичаш някой който също те обича, това е нарцисизъм.Да обичаш някой който не те обича, ето, това е любовта."
Отговори с цитат
  #73  
Стар 1st December 2007, 19:57
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Не знам дали тук е мястото на моят въпрос, но не ми се правеше нова тема. Вече от доста време си търся мн светло-червен лак, м/у червено и оранжево и не мога да си намеря. Така че, ако някой знае и може да ми помогне да напише номер и марка, за да си купя. Гледала съм на Лореал, Макс Фактор, Севънтийн, Иса Дора, Лумене и не са толкова светли. Днес гледах на Манхатън и горе-долу ставаще, но съм чувала, че са нетрайни. От по-евтините марки имаше един на Голден роуз, който беше точно това, което търсих като цвят и в крайна сметка, ако не си намеря май пак ще се наложи га до потърся, въпреки че ми се искаше да си купя от по-хубавите марки
Отговори с цитат
  #74  
Стар 3rd December 2007, 22:43
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Как си го представяш точно този лак? Видяла си го някъде или просто искаш да си с уникален цвят? Трябва да ме ориентираш малко Иначе ще ти предложа нещо. Направи си разтвор от безцветен заздравител за нокти + маслена боя. (маслената боя се разтваря със разредител за маслени бои) Топваш четката на лака и разтваряш докато не ти хареса цвета. Получава се лек нюанс с малко боя, а с повече може и плътен цвят (не съм пробвала). Не знам какъв цвят да ти препоръчам, не мога да си го представя този, дето го описваш.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 5th December 2007, 07:21
lidia pak lidia pak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Работя в фирма Експерта Фешън, вносител на ESSIE, има доста голямо разнообразие на цветове за лакове ул. Кричим 44. Малко снимки и от мене
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4579093
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2407186
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4602332
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th December 2007, 06:48
lidia pak lidia pak не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidia pak
Работя в фирма Експерта Фешън, вносител на ESSIE, има доста голямо разнообразие на цветове за лакове ул. Кричим 44. Малко снимки и от мене
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4579093

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4602332
Отговори с цитат
  #77  
Стар 9th December 2007, 18:40
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Просто не искам да е тъмно червено, а възможно по-светъл цвят. Аз гледах на Севънтийн някакъв нов нюанс, но не си спомням номера. А лаковете на ESSIE каква цена е ?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 19th February 2008, 10:08
alskdj alskdj не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Вчера си купих кремчето MAXI-балсам за здрави нокти от аптеката в Добрич - 4.04лв.Отрязох си ноктите и чакам резултати в близките 2 месеца
Отговори с цитат
  #79  
Стар 21st February 2008, 22:27
tricky tricky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 26
По подразбиране

здравейте! да ви питам и аз нещо, защо понякога като се лакирам се получават едни като миниатюрни балончета, като грапавини. и то все от един лак си слагам някои път се получават някои път не...
Отговори с цитат
  #80  
Стар 22nd February 2008, 11:35
nellita nellita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 267
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tricky
здравейте! да ви питам и аз нещо, защо понякога като се лакирам се получават едни като миниатюрни балончета, като грапавини. и то все от един лак си слагам някои път се получават някои път не...
Значи лака ти е скапан
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ноктиманикюр
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:32.