IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 16th May 2007, 16:41
мария мария не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: българия
Мнения: 5
По подразбиране Слагали ли сте си Ботокс?

Здравейте,някой правил ли си е процедури с БОТОКС? Доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th March 2008, 08:40
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

направих си процедурата през януари на челото, между веждите и около очите. не съм имала отоци или синини. след около 7 дни се вижда окончателния резултат и отидох /според уговорката/ докторката да ме види. повдигнахме още малко веждите и това беше. имам мимика и никой не може да се светне какво съм правила по лицето си.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th March 2008, 06:31
Аватара на hubavelka
hubavelka hubavelka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 1 479
Изпратете съобщение чрез MSN до hubavelka
По подразбиране

Не съм и няма да си сложа.
По скоро бх легнала под ножа, ако някой ден се наложи.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26th March 2008, 11:07
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Отречен е в цял свят.
Аз също не бих си инжектирала отрова.Все пак се резорбира от организма и си е отрова. Има други решения на същия принцип
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th March 2008, 12:08
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Още съм твърде млада, но някой ден ако не измислят друго ще си инжектирам. Определено не желая да лягам под ножа.
Всичко е отрова в природата, просто зависи количеството
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th March 2008, 12:38
Panda Panda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 14
По подразбиране

ankristy, ти на колко години си?
В коя клиника си го слага?


Аз се чудя дали да си сложа на околоочния контур, защото мимиката ми е такава, че там най много се бръчкам. Аз съм на 32 и ако не взема мерки там ще бъде резултата много видим скоро.
Говорих с Дерматолог и той каза че поне ако започна да слагам, ще избегна поява поне на нови бръчки. Каза, че с един път годишно Ботох и с евтин околоочен крем, ще си реша проблема с мимиката. Знам ли?!

Изчетах много материали относно Ботокса, предвид това че цял Холивуд си слага, мисля че Американците които са луди на тема здравословно, нямаше да се подлагат на такива процедури. Примерно, Брат Пит и Джоли отдавана си слагат на мимиката. Не, че са мерило ... но все пак ако имаше друг метод, щяха да го ползват
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th March 2008, 20:23
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

На 32 съм и не съм си слагала, но и аз бях посъветвана от дерматолог да ми сложи само на зоната на очите и между веждите, тъй като по челото нямам нужда. Все още се колебая, не от здравословна гледна точка, а по-скоро няма ли и без това прекалено сериозната ми физиономия да заприлича на маска, какво ще чувствам, и не на последно място какво се случва ,ако след години нямам възможност да си сложа поредната доза. Нямам сред познатите си такива, които са слагали, затова само оттук мога да събирам мнения.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th March 2008, 19:08
Macinka_vn Macinka_vn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Panda
ankristy, ти на колко години си?
В коя клиника си го слага?


Аз се чудя дали да си сложа на околоочния контур, защото мимиката ми е такава, че там най много се бръчкам. Аз съм на 32 и ако не взема мерки там ще бъде резултата много видим скоро.
Говорих с Дерматолог и той каза че поне ако започна да слагам, ще избегна поява поне на нови бръчки. Каза, че с един път годишно Ботох и с евтин околоочен крем, ще си реша проблема с мимиката. Знам ли?!

Изчетах много материали относно Ботокса, предвид това че цял Холивуд си слага, мисля че Американците които са луди на тема здравословно, нямаше да се подлагат на такива процедури. Примерно, Брат Пит и Джоли отдавана си слагат на мимиката. Не, че са мерило ... но все пак ако имаше друг метод, щяха да го ползват
Аз съм си слагала два пъти миналата година,сега пак съм си записала час за трета процедура,изобщо не ме е страх,защото дозата прави отровата,освен това толкова бързо ми го абсорбира организма,че чак ме е яд ,че няма по-дълготраен ефект.При мен ефекта е за не повече от 4 месеца,може би защото кожата ми е много суха и поглъща всичко намазано и инжектирано като гъба за стирка Не ми става лицето като маска,няма изобщо никакъв забележим симптом,който да подсказва,че съм си слагала,освен че по-малко ми се набръчква лицето.За съжаление за областта пачи крак,където като се усмихна ставам като хармоника,няма нищо друго подходящо за справяне с мимическите бръчки,консултирала съм се с трима лекари,двама от които пластични и това си е,още ми е рано за лифтинг или блефаропластика,филърите в тази област са неподходящи,защото кожата там е финна и си личи и ставало грозно,така че това е положението-ботокс или хармоника.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 28th March 2008, 19:59
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Явно и аз ще се навия, докато не се е влошило положението Macinka,ти на колко години започна? Аз си мислех, че ми е рано,но лекарката каза след 30 може. Което не е критерий, имайки предвид колко лекари са оплюти в този форум.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th March 2008, 09:58
ankristy ankristy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 23
По подразбиране

здравейте! всяка прозедура зависи от състоянието на кожата,а не от възрастта. аз съм на 36,но от ученичка ползвам козметика и си правя козметични,а когато има нужда и дерматологични процедури. панда, мила, да дадеш 1000 лв. за процедура и да ползваш ефтин крем... поддържаната жена си личи-доба бяла козметика,добър грим и подходящи процедурки.Аз за това наи-вече се доверявам на др.Крахтова-никога няма да ти предлижи нещо излишно /нещо,което не е за теб или нямаш нужда,само за да ти вземе парите/. доволна съм от Ботокса ми-имам си мимика,но без бръчките по челото,между ведите и около очите.Приятен ден!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СлагалилистесиБотокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:12.