IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #251  
Стар 11th January 2010, 18:13
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

D_iva , може ли да опишеш периодите на слагане - по колко ти издържаше всеки път ?
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #252  
Стар 18th January 2010, 14:01
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Аз съм слагала два пъти - април 2009 и издържа до 12 2009. Можех да почакам още, но имаше промоции декември и реших да се възползвам.
Сега ще видя, казват че всеки следващ път издържа повече.
Отговори с цитат
  #253  
Стар 20th January 2010, 21:40
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
D_iva , може ли да опишеш периодите на слагане - по колко ти издържаше всеки път ?
първия път 8 месеца, последния 12 ... наблюдавам, яе филърите в долната част на лицето като цяло ми се стопяват по-бързо, но вдлъбнатините не стигат драстични нива (като изходния статус)
Отговори с цитат
  #254  
Стар 21st January 2010, 11:44
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d_iva
Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
D_iva , може ли да опишеш периодите на слагане - по колко ти издържаше всеки път ?
първия път 8 месеца, последния 12 ... наблюдавам, яе филърите в долната част на лицето като цяло ми се стопяват по-бързо, но вдлъбнатините не стигат драстични нива (като изходния статус)
Ботоксът не е ли само за горната част на лицето?
Отговори с цитат
  #255  
Стар 22nd January 2010, 15:20
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Ботоксът не е филър. Слага се на челото и около очите, както и в гневната бръчка между веждите. Долната част на лицето се попълва с филъри - назолабиалните бръчки напр. и около устата, слага се и в самите устни. Издържат различно време, филърите по принцип след всяко попълване издържат повече време. Ботоксът не знам, ще видя сега след второто поставяне дали ще издържи повече.
Отговори с цитат
  #256  
Стар 22nd January 2010, 22:37
d_iva d_iva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Agata
Ботоксът не е филър. Слага се на челото и около очите, както и в гневната бръчка между веждите. Долната част на лицето се попълва с филъри - назолабиалните бръчки напр. и около устата, слага се и в самите устни. Издържат различно време, филърите по принцип след всяко попълване издържат повече време. Ботоксът не знам, ще видя сега след второто поставяне дали ще издържи повече.
Точно така ...
Аз в устните не слагам, излъгах се само първия път - боли ужасно и не се харесах (една седмица имах вид на нахапана от комари ...)
Отговори с цитат
  #257  
Стар 9th May 2010, 15:33
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мацки отчаяна съм. 6 месеца след поставянето на ботокса около очите, най вероятно се е резорбирал (не мога да разбера понеже ефект така или иначе нямаше особено). Но сега положението е по-зле отколкото когато бях в изходно положение, сега бръчките са по дълбоки от преди, и на всичко отгоре се сдобих и с торбички и синини под очите които преди ги нямах. Все пак съм решила да повторя процедурата но МНОГО съм притеснена да не стане още по зле. Този път мисля при друг лекар. Стискайте палци че ще лудна, изглеждам като вампир.
Отговори с цитат
  #258  
Стар 9th May 2010, 15:35
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

От друга страна се чудя дали не си внушавам и все пак да е имало ефект от ботокса, и когато се е резорбирал просто да ми се струва че е по-зле. Има ли го този момент при вас?
Отговори с цитат
  #259  
Стар 10th May 2010, 13:54
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране ботокс

Според мен си внушаваш, че е по-лошо. Но ми е интересно - при мен става постепенно "връщането" в изходна позиция. Но то и без това на около 6 месеца се подновява ботокса, рядко издържа повече, но не бива преди 6 месеца, доколкото аз знам. Всъщност през времето, през което сме с ботокс, продължаваме да стареем, така че....
Отговори с цитат
  #260  
Стар 10th May 2010, 15:30
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Да остарея за 6 месеца... колко да остарея. А да, от 29 станах на 30 год. Все пак, без значение от възрастта, за 6 месеца надали може да има видима разлика. Сигурно е внушение но вече съм предубедена към ботокса специално за тази зона около очите. След консултацията днес решиха да ми инжектират Sub-Q вместо ботокс.
Аз все си мисля че или не са го поставили както трябва, или са използвали с изтекъл срок на годност. Дано да греша... За информация, не съм си го поставяла в БГ, така че няма какво да се притеснявате от българските лекари (поне тези официално квалифицираните).
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:57.