IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 2nd January 2007, 17:47
svetla_88 svetla_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

преди няколко мес ходех на дерматолог и ми предписа едни скъпи кремове от които имах ефект с акнето и ми каза зимата да направя хим пилинг
на 27.12 ходех доста бях зачервена и подута и после ужасно се лющех грозна работа...
но за нова год 31 бях супер. лицето ми е 100 пъти хо хубаво пъпчиците намаляха коренно тези дни ще ходя на преглед пак за да ми каже какво ще продължа със предните кремове не може защото са силни а кожата е още млада в смисъл че е финна...
струваше ми 25лв и ми даде тестер на фотозащитен крем /не си купех аз нов защото ми стигна тостера/
препоръчвам да идете след 1 сед ще се чуствате по добре
за бръчки също има хим.пилинг
Отговори с цитат
  #52  
Стар 2nd January 2007, 18:00
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Светла,къде си ходила на дерматолог?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 8th January 2007, 00:41
mamamia mamamia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1
По подразбиране

Дами, имате ли впечатления от тампоните за гликолов пилинг на Ейвън? Как точно се ползват и колко често? Наблюдават ли се странични ефекти? Аз лично не съм си правила никакъв пилинг, според дерматоложката ми нямам кой знае каква нужда, но ако съм настоявала можела да ми напражи с глюколова киселина. Като чета мненията от форума се плаша. Проблемите ми са преди всичко с белзите от акне-наподобяват много дълбоки разширени пори, но пъпки ми се появяват по-рядко. На 29г. съм и имам дете. Мажа се с Skinoren и Diacneal.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 16th January 2007, 20:51
svetla_88 svetla_88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 17
По подразбиране

аз съм от ямбол
при янкова в поликлиниката 25лв
ефекта не е много голям но има
след няколко седм пак ме вика да го направим
Отговори с цитат
  #55  
Стар 17th January 2007, 10:24
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

и аз да питам за Ейвън!! има ли полза?
__________________
Finally i found that I
belong here
M. Gore
Отговори с цитат
  #56  
Стар 22nd January 2007, 11:49
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

А някой ходил ли е в клиника "Малинов" за пилинг или някакви други козметични процедури?
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th January 2007, 09:36
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Момичета , за сетен път прочетох темата , но пак да попитам какво трябва да се очаква от хим.пилинги - например 70% гликолов - освен леко дърпане и леко обелване на носа , защото не се усетих и се потърках - друго не усещам . Първия ден след манипулацията - кожата беше приятно зачервена , но на втория ден се появиха леки пъпчици . Мажа се с фотозащитен крем , имам чувството , че първия път - с 35% киселина лицето ми гореше повече , но дерматоложката ми знае , че треперя от страх от белези и може да ми е намалила времето . Трябваше да имам струпчета във вътрешния ъгълна очите - нямам . Наистина ли се предизвиква образуване на нови клетки и увеличаване на колагена , имам чувството , че не се изразявам правилно , за което моля да ме извините .
П.П. наистина ли след пилинг не трябва да се правят мимики ? И защо след всяка козметична намеса усещам поява и развитие на бръчки ? Как си обяснявате този факт ? Предполагам , че не си го внушавам , но ми е доста неприятно , да искам да предотвратя нещо , а го засилвам ? Къде греша ?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 30th January 2007, 12:30
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

А някой ходил ли е на хим. пилинг или микродермабразио в Dermaline на бул.Черни Връх? Какви са Ви впечатленията оттам?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 7th February 2007, 19:58
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

момичета, скоро (следващата седмица) трябва да започна процедури по перфекционизиране на кожата ми. имам белези от акне по деколтето и съм си харесала салон и човек, който да извърши процедурата. понеже е на специфично място моят проблем не се препоръчва микродермабразиоте, което аз така бленувах. нищо - оказа се обаче много подходяща процедура (микродермабразио) за заличаване на белези от стрии и всякакви други по всички възможни асти на тялото. мисля, че пилингът ми ще е от типа с плодовите киселини и по-специални с гликолова. ще съм благодарна да разбера мнения на вече подложили се на такъв пилинг
Отговори с цитат
  #60  
Стар 7th February 2007, 20:00
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

хм, може би е важно да добавя, 4е мацката (която ще извършва процедурата) ми препоръча един face & body scrub na MD Formulations. било добре да се съчетава с др процедури - пилингът.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Химиченпилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:06.