IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 21st June 2007, 13:18
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dannni
Здравейте, решила съм да си правя липосукция на корема при др Заякова. Някой знае ли колко струва и дали се прави с пълна упойка?
Гледам тук добри отзиви за нея.. Благодаря Ви!
За цена не зная, но със сигурност се прави с пълна упойка.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 29th June 2007, 19:22
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Здравейте. Тук много се говори за гърди..Искам да попитам дали някой си е правил увеличаване на устата с операция...? Но не само повдигане на горната,а уголемяване на двете устни..????
Благодаря
Отговори с цитат
  #93  
Стар 10th July 2007, 10:12
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Момичета, а колко по-рано е добре да се обадя за консултация при д-р Заякова ако искам да е примерно в края на август? Не съм от Варна и ми се ще да го комбинирам с ходене до там по друг повод.
2 седмици, месец по-рано става ли? Много ли е натоварена?
Отговори с цитат
  #94  
Стар 10th July 2007, 11:29
tania29 tania29 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Ами ти първо трябва да отидеш на преглед и тя да те разгледа , да прецени какво ще ти прави и тогава ще се уточните за самата операция.
__________________
КРАСОТАТА НАД ВСИЧКО!!!
Отговори с цитат
  #95  
Стар 10th July 2007, 12:44
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

People Na 10 Август ми е абдоминопластиката + липосукция на горната част на стомаха+ премахване на двойната гушка или каквото там е останало от нея при Др.Заякова, много ми допадна като лекар и като човек освен това за възрастта си е невероятно красива и поддържана жена:).

В момента ме е оставила да 'отлежавам'' докато 'узрея'' - единственото условие беше за да ме оперира посред лято е да имам в къщи климатик което съм уредила - оставам на стационар 3 седмици в приятелката ми която има airconditioner:) Тъй като е кръвопролитен касаплък ще ме оперира във Военно-Морска Болница във Варна за да е реанимационният екип под ръка за всеки случай - оффф дано да не е моят случаи тоз 'за всеки случай''.

Off много ме е страх като знам в какво се състои операцията и как ще ме одерат като коледно прасе но поне чудовищните стрий ще ги разкара в боклука и част от гастро-белега ще замине също:).

Не знам кво да кажа друго, 'зе ми са акула и стомаха ми е на топка но може и да е заради шофьорският изпит и той е скоро. Уфффффф.....
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #96  
Стар 10th July 2007, 13:02
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Niama Na4in Da Niama Na4in, Янче..
стискаме палци.
бая време си е до тогава- как ще изтраеш- аз не знам!
Отговори с цитат
  #97  
Стар 10th July 2007, 13:05
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

tania29, ами аз точно на преглед искам да отида само, не на операция - иначе няма да го съчетавам с други поводи. И понеже ми се очертава ходене до Варна към края на август, ми се ще да свърша и тази работа, обаче не знам точна дата и се чудя 2 седмици по-рано ако се обадя, дали ще ме огрее....А операцията, живот и здраве, най-рано на есен...

Yana, стискам силно палци за теб! Задължително да споделиш после как е минало..., че и аз корем се глася да поправям там. Това е най-радикалната крачка от "пълната ти промяна", нали така? Поздравления за куража и волята, и най-вече УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #98  
Стар 10th July 2007, 13:52
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Много ви благодаря Мария и Еclipсе за пожеланията. Това наистината е най радикалната и тежката от интервенциите в посока Пълна Промяна след гастропластиката. Добре че по цял ден хвърча като спешна линейка и почвам да усещам шубето чак преди да легна да заспя.

Др Заякова ще е в отпуска до 7 или 8 Август след това можеш да се запишеш а ако искаш по рано до 25 jULY гледай да го направиш заради отпуската и.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #99  
Стар 10th July 2007, 14:27
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Успех Янче! Стискам палци всички да мине благополучно и да не си хич от "онези случаи". Мисли си само за хубави неща, настройвай се позотовно!
Отговори с цитат
  #100  
Стар 10th July 2007, 14:38
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Янче, ти си толкова слънчева и позитивна, заслужаваш само хубави неща да ти се случват! Всичко ще мине нормално!
А за шофьорския изпит също стискам палци!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
viki/isi

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗаяковаquotКамийquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:49.