IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 26th December 2010, 14:00
Аватара на Nike_13
Nike_13 Nike_13 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: София
Мнения: 789
По подразбиране

Шият не само в покрайнините на София, но и по селата, но това отива в Европа.
Голяма част от дрехите, които тук се продават идват от Китай, минават през Турция, където слагат етикетите и след това ги продават тук.
Печалбата им е 200-500%.
Е това са 'марковите' дрехи тук.
А тия от типа Бершка, Зара, Пул & Беър, Теранова... всичко е на цени 1-9 долара.
Също така чистят складовете със застояла стока от Европа и тук ги продават на пълна цена, без дискаунт.
Имах познат в Пловдив, който преди години ме предупреди да не купувам Ессех, прах за пране - правели го в някакъв гараж и вътре слагали гипс и стрити камъни.
Отговори с цитат
  #112  
Стар 30th December 2010, 00:47
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rocksteady
Малко офтопик, но ми е интересно на какво мнение сте относно "марковите" магазини в България? Защото съм чувала мнения, че всички маркови магазини - като започнеш от Адидас, та до Долче и Габана и всички такива са просто менатци в България. Същото казват за праховете за пране, омекотители и други такива продукти. Тези от вас, които са ползвали и купували от тези стоки в България, но и от чужбина, могат ли да кажат, че има разлика?
Специално за праховете аз пране мога да кажа че има огромна разлика..Преди си пазарувах от Гърция ,сега си нося от Австрия.Разликата е огромна ,а праховете са едни и същи марки.С вносния препарат дрехите са много по меки и миришат много по различно,отколкото с праховете закупени от Бг
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОригиналнилисапарфюмитеотБГсайтовезаонлайнпродажби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:53.