IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th March 2006, 13:45
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от chursi
здравейте всички. имам една молба и ако можете да ми отговорите ще съм ви безкрайно задължена. искам да знам дали някой от вас е чувал за Rexona Oxygen?? писах си седна докторка хомеопат за проблема ми с изпотяването и тя ми препоръча едни хапчета и този продукт за изпотяване. дали ще ми помогне? някой от вас знае ли нещо за него. ОТЧАЯНА СЪМ ВЕЧЕ и както ви казах не ми се дават още пари за това а то да не ми помогне. ще съм ви много благодарна ако ми се отзовете на помощ. очаквам отговорите ви!!
Не съм много запозната, но си мисля че тази докторка ти е предписала хапчетата за самото лечение на проблема, а Rexona Oxygen за освежаване.
Не вярвам в магическото 24 часово действие на дезодорантите. При все че нямам подобни проблеми (в смисъл, че се изпотявам в границите на нормалното) използвайки такъв продукт отново се потя.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th March 2006, 16:52
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от chursi
здравейте всички. имам една молба и ако можете да ми отговорите ще съм ви безкрайно задължена. искам да знам дали някой от вас е чувал за Rexona Oxygen?? писах си седна докторка хомеопат за проблема ми с изпотяването и тя ми препоръча едни хапчета и този продукт за изпотяване. дали ще ми помогне? някой от вас знае ли нещо за него. ОТЧАЯНА СЪМ ВЕЧЕ и както ви казах не ми се дават още пари за това а то да не ми помогне. ще съм ви много благодарна ако ми се отзовете на помощ. очаквам отговорите ви!!
Рексоната си е дезодорант.
А хомеопатката , на която си попаднала най- вероятно е само "патка". Моля да ме извините. Никой уважаващ себе си хомеопат, завършил две годишния курс на обучение плюс две годишния курс по медицина няма да ти даде хапчета за сериозен проблем като твоя по мейла. Ако ще се лекуваш при хомеопат спри това, което ти е дала / ако случаят е такъв - по мейла/, отиди на консултация с КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и виж - той ще говори с теб поне два часа, ще те разпита за детството ти, за заболявания на близки и още много странни въпроси. Накрая ще ти даде ЕДНО лекарство, най- често при него, на място. И така... Това се сещам.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th March 2006, 13:55
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

е добре какво да си купя??писна ми вече.някои викат Vichy други - Odorex трети - SVR Laboratories четвърти - Rok направо вече незнам.а нямам толкова пари вече да си ги купя всичките и да видя кое ще ми действа. кажи ми нещо което ще ми помогне че незнам вече какво да правя.моля те и ще съм ти много задължена!!пиши ми!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th March 2006, 17:15
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от chursi
е добре какво да си купя??писна ми вече.някои викат Vichy други - Odorex трети - SVR Laboratories четвърти - Rok направо вече незнам.а нямам толкова пари вече да си ги купя всичките и да видя кое ще ми действа. кажи ми нещо което ще ми помогне че незнам вече какво да правя.моля те и ще съм ти много задължена!!пиши ми!!!!!!!!!
Мен ли питаш?
Съжалявам, нямам представа.
Изказах се относно хомеопатията, не дезодорантите. Аз съм доволна от Dove Fresh в момента, но изпитяването ми е в рамките на нормалното. Ти сигурно си го ползвала вече.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th March 2006, 17:31
Cleopatra Cleopatra не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 334
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Рексоната си е дезодорант.
А хомеопатката , на която си попаднала най- вероятно е само "патка". Моля да ме извините. Никой уважаващ себе си хомеопат, завършил две годишния курс на обучение плюс две годишния курс по медицина няма да ти даде хапчета за сериозен проблем като твоя по мейла. Ако ще се лекуваш при хомеопат спри това, което ти е дала / ако случаят е такъв - по мейла/, отиди на консултация с КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и виж - той ще говори с теб поне два часа, ще те разпита за детството ти, за заболявания на близки и още много странни въпроси. Накрая ще ти даде ЕДНО лекарство, най- често при него, на място. И така... Това се сещам.
Асет, не бъди такава традиционалистка. Преди години аз ползвах лекар хомеопат чрез онлайн консултация. И смея да твърдя, че тогава само тя ми реши проблема без да ме беше виждала. Просто в хомеопатията нещата са по-различни, но консултирането става след подробно разпитване под формата на въпросник, на който пациента трябва да отговори много подробно....разбира се не всяка "болест" е подходяща за този тип консултации.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th March 2006, 17:39
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: потенето

Цитирай:
Първоначално написано от Cleopatra
Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Рексоната си е дезодорант.
А хомеопатката , на която си попаднала най- вероятно е само "патка". Моля да ме извините. Никой уважаващ себе си хомеопат, завършил две годишния курс на обучение плюс две годишния курс по медицина няма да ти даде хапчета за сериозен проблем като твоя по мейла. Ако ще се лекуваш при хомеопат спри това, което ти е дала / ако случаят е такъв - по мейла/, отиди на консултация с КЛАСИЧЕСКИ хомеопат и виж - той ще говори с теб поне два часа, ще те разпита за детството ти, за заболявания на близки и още много странни въпроси. Накрая ще ти даде ЕДНО лекарство, най- често при него, на място. И така... Това се сещам.
Асет, не бъди такава традиционалистка. Преди години аз ползвах лекар хомеопат чрез онлайн консултация. И смея да твърдя, че тогава само тя ми реши проблема без да ме беше виждала. Просто в хомеопатията нещата са по-различни, но консултирането става след подробно разпитване под формата на въпросник, на който пациента трябва да отговори много подробно....разбира се не всяка "болест" е подходяща за този тип консултации.
Аз не казвам, че хомеопатията не действа. Имам познати, които се лекуват само така. Просто има две школи - едната е класическата, а другото е Боаронската, което на практика са дистрибуторски нива. Възпитателите на Боарон дават хомеопатични л-ва на принципа на алопатията - за всеки сиптом- лек. Класиците дават едно, което трябва да обхване целия симптомокомплекс на човека. Този симптомокомплекс се формира както от разговора, хомеопатичното интервю, така и от особености в поведението на индивида, които хомеопатът ще забележи при интервюто. Именно заради това едно онлайн лечение си е шарлатанска работа. Не казвам, че няма да помогне - може да уцели. Но на практика не е снета цялата картина, не е правилно да се прави така. Та така. Мисълта ми е, че хомеопатията въздейства на много фини нива, така като помага така може и да вреди, независимо, че е рекламирана като "безвредна". Едно сгрешено лекарство е възможно да навреди. Такива са принципите.
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th March 2006, 11:23
chursi chursi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 15
По подразбиране потенето

абе хора кое е по-добро на Vichy?бялата или зелената ролка.аз си взех бялата.тя е за епилирана кожа и е без мирис въпреки че аз не се епилирам вече.обаче разбрах че тази зелената била с 48 часов ефект а тази бялата с 24 часов.дали не се преебах?как мислите?а дали ще ми подейства веднага или трябва да се мине известно време откакто я ползвам, защото аз пак си се потя по малко само от тази страна за която ставаше дума.ако не ми помотне ще се самоубия вече.писна ми да си завам парите.дадох 13 лв за нея и сега да не ми помогне?!моля ви пишете ми и който я е ползвал да ми каже по-подробно дали веднага трябва да действа или по-късно след като започна да я използвам!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th March 2006, 12:18
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Абе т'ва дете май няма какво да прави по цял ден.
В никакъв случай не омаловажавам проблема ти,но не можеш да изискваш от нас да ти кажем даден продукт и да ти гарантираме,че ще ти помогне.
Според мен трябва да отидеш на лекар,който ще се съобрази с възрастта и проблема ти и ще те насочи към определен продукт,който е тестван вече.Както разбра тук няма човек с подобен проблем и няма как да получиш точен съвет.Не се шашкай и не пиши по 100 пъти едно и също нещо,защото си губиш времето.Просто предприеми нещо по-сериозно.
Успех!
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th March 2006, 12:21
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Аз ползвам бялата ролка на Vichy,но нямам никакъв проблем с потенето.дори бих казала,че почти не се потя.Ползвам я ,защото не искам да се смесват различните миризми не парфюма ми и дезодоранта.Мисля,че за твоя проблем ти трябва нещо по-силно.иди на лекар,няма да съжаляваш.
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th March 2006, 17:12
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Не съм чела цялата тема отново, извинете ако се повтарям, но в един друг форум много препоръчваха това при активно изпотяване:

http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: третираненапотенетоботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:25.