IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th April 2006, 12:01
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране Пак за ринопластиката да попитам

Здравейте на всички!

Реших да си коригирам формата на носа.Гледах, четох шашардисах се от информация, не мога да реша към кого да се обърна.Доста четох и тук във форума ама пак искам да попитам за специалистите и за цените.
Кой от специалистите е с най-много положителни отзиви, така да се каже професионалст в тази област.Коя клиника?
Също така какви са горе-долу цените.

моля ви посъветвайте ме!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th April 2006, 16:01
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Кажете ми как може да се свържа с д-р Николай Георгиев
Отговори с цитат
  #3  
Стар 13th April 2006, 16:03
sladkatony sladkatony не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: под щастлива звезда
Мнения: 2 495
Изпратете съобщение чрез ICQ до sladkatony
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th April 2006, 17:02
victoria's secret victoria's secret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia, Bulgaria
Мнения: 4
По подразбиране

Здрасти,аз също бях решила да си коригирам носа,но исках да ми се оправи само едно изпъкнало ръбче от едната страна на носа,не е нещо фрапантно ,но ме дразни и исках да го премахна.Отидох първо в Нефертити при др.Емил Георгиев и той ми каза ,че ниамам толкова голяма нужда от това,но ако искам ще ме оперира за 1000 лева.Отказах се от него,защото ми се видя доста несериозно,направо ми записа час за операция за след 2 дена,без изследвания,без подробности,все едно си записваш час за почистване на лицето.
След това отидох при Бояджиев,за когото занам от мои познати ,че е много добър на цици.Той ме прие много добре,снима ме,показа ми какво може да се получи на компютър и т.н.Нещото което ме притесни и не ме устройва е ,че трябва да ми се отреже от върха на носа,малко отстрани и в крайна сметка да се сдобия със съвършено различен нос,което аз не искам,защото носът ми си е хубав с изключение на това малко ръбче ,което ме дразни.Аз не мога да си позволя да си променям физиономията,защото съм популярно лице и не става.
При Бояджиев е 1000 евро.
За сега съм се отказала,може да разпитам за някой добър доктор в чужбина,който няма да ми променя целия нос.
Пожелавам ти успех!Внимавай много,това все пак е лице!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th April 2006, 20:52
samuel samuel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 3
По подразбиране

И аз доста неща прочетох тук за ринопластиката, и на мен това ми е болна тема. Толкова искам да коригирам формата на носа си, толкова години живея с този комплекс, а все не мога да се реша. Сега, когато чета постингите на момичета, вече преминали през това, като че ли започвам да набирам смелост. Впечатли ме това, което сте споделили за Д-р Н.Георгиев и метода по който оперира. И аз може би ще се възползвам от телефонния номер на доктора. А бихте ли ми казали в коя клиника приема в момента?
Благодаря ви предварително.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th April 2006, 22:28
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от samuel
И аз доста неща прочетох тук за ринопластиката, и на мен това ми е болна тема. Толкова искам да коригирам формата на носа си, толкова години живея с този комплекс, а все не мога да се реша. Сега, когато чета постингите на момичета, вече преминали през това, като че ли започвам да набирам смелост. Впечатли ме това, което сте споделили за Д-р Н.Георгиев и метода по който оперира. И аз може би ще се възползвам от телефонния номер на доктора. А бихте ли ми казали в коя клиника приема в момента?
Благодаря ви предварително.
Аз се свързах с д-р Н.Георгиев.Клиниката временно работи в "Медицински център Сент Тома" бул. Цар Борис 3 #91
Аз също търся подкрепата на преминалите през това.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th April 2006, 22:33
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от victoria's secret
Здрасти,аз също бях решила да си коригирам носа,но исках да ми се оправи само едно изпъкнало ръбче от едната страна на носа,не е нещо фрапантно ,но ме дразни и исках да го премахна.Отидох първо в Нефертити при др.Емил Георгиев и той ми каза ,че ниамам толкова голяма нужда от това,но ако искам ще ме оперира за 1000 лева.Отказах се от него,защото ми се видя доста несериозно,направо ми записа час за операция за след 2 дена,без изследвания,без подробности,все едно си записваш час за почистване на лицето.
След това отидох при Бояджиев,за когото занам от мои познати ,че е много добър на цици.Той ме прие много добре,снима ме,показа ми какво може да се получи на компютър и т.н.Нещото което ме притесни и не ме устройва е ,че трябва да ми се отреже от върха на носа,малко отстрани и в крайна сметка да се сдобия със съвършено различен нос,което аз не искам,защото носът ми си е хубав с изключение на това малко ръбче ,което ме дразни.Аз не мога да си позволя да си променям физиономията,защото съм популярно лице и не става.
При Бояджиев е 1000 евро.
За сега съм се отказала,може да разпитам за някой добър доктор в чужбина,който няма да ми променя целия нос.
Пожелавам ти успех!Внимавай много,това все пак е лице!
Благодаря!
На мен носът ми е чупен и аз със сигурност не харесвам изгледът му така, затова съм решена.Но пък от друга страна искам да знам, че попадам на точния специалист.Това разбира се никога неможе да се знае предварително, но поне от тук се ориентирах къде не трябва да ходя.За което благодаря на всички.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th April 2006, 09:10
eliza_m eliza_m не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 51
По подразбиране

Момичета...и момчета

Бихте ли споделили - тези които са си правили операции на носа -при кой пластичен хирург са я правили и останали ли сте доволни от резултатите.

Айде моля ви, чувствам са като на пружинка и нямам търпение и аз да мина през това.Но малко ме е страх...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th April 2006, 16:01
Bea Bea не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Преди 18 месеца си направих корекция на върха на носа в клиниката на д-р Сердев за 400 евро.Доволна съм от резултата.Това бяха най-добре похарчените от мен пари.Определено си струва.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 25th April 2006, 11:23
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране Hi

Пиши ми на icq ще ти дам цялата info,която ти е нужна.Без да те агитирам за някой специалист.Напротив искам да ти кажа какво не харесвам аз в носа си след операцията.
Успех!
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пакзаринопластикатадапопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:58.