IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 17th February 2014, 09:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Дени, по-скоро сме се отказали да пишем .... "децата нямат спирачки". Аз съм писала... писала и кво? Изводът, до който съм стигнала е, че вместо да се замислят дали не прекаляват е по-лесно да обвинят нас в злобарство . Де да можеше и мозъчни клетки да се присаждат... ма тоя бизнес никога нЕма да процъфти!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 17th February 2014, 15:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей ти се появи най-после Лилянче , но аз разбрах защо изчезна за известно време от форума От много сигурен източник разбрах, че си си хванала нов любовник и сега нямам друг избор освен да скъсам нашата връзка ! Мислих, че може да се получи нещо между нас, имах планове за бъдещето ни, но уви, понякога реалността се разминава със желанията ни !

Аз обаче бързо се отърсих от този край на връзката ни и отново се впуснах в живота на пълни обороти и се оглеждах за новата си любов и този пък късмета беше на моя страна, защото не ми отне много време, за да я срещна. Това беше любов от пръв поглед, направо се влюбих до полуда в тази жена и тъй като съм анонимен ще ви покажа нейна снимка, но ще я изтрия след няколко дена и който е видял видял. Моята любов е момичето от ляво на снимката и сами ще видите, че с тези очи като изумруди аз бях безсилен и нямаше как да и устоя !

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82971512_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...85557166_n.jpg

Отговори с цитат
  #13  
Стар 17th February 2014, 16:07
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Отговори с цитат
  #14  
Стар 17th February 2014, 18:29
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Темата е много хубава-така и не го разбрах това лицемерие-ама как така ще си правиш операция,без да е нужно-а това, че изглеждам и се чувствам по-добре и всеки един ден е по-красив? Така е едни се раждат лебеди, други ни превръщат в лебеди с малко помощ. Не говоря за мании,естествено-но спора: естествена-изкуствена красота ми идва в повече.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 17th February 2014, 22:18
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей ти се появи най-после Лилянче , но аз разбрах защо изчезна за известно време от форума От много сигурен източник разбрах, че си си хванала нов любовник и сега нямам друг избор освен да скъсам нашата връзка ! Мислих, че може да се получи нещо между нас, имах планове за бъдещето ни, но уви, понякога реалността се разминава със желанията ни !

Аз обаче бързо се отърсих от този край на връзката ни и отново се впуснах в живота на пълни обороти и се оглеждах за новата си любов и този пък късмета беше на моя страна, защото не ми отне много време, за да я срещна. Това беше любов от пръв поглед, направо се влюбих до полуда в тази жена и тъй като съм анонимен ще ви покажа нейна снимка, но ще я изтрия след няколко дена и който е видял видял. Моята любов е момичето от ляво на снимката и сами ще видите, че с тези очи като изумруди аз бях безсилен и нямаше как да и устоя !

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...82971512_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...85557166_n.jpg

Puf...след 5 минутно мълчание, реших, че със сигурност ще бъдете много щастливи двамата с каката с изимрудите....няма начин да я изгубиш от поглед или да ти изчезне някъде, а ако все пак това се случи, винаги можеш да потърсиш приятелката й (като близначки са и на тъмно и на светло)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 17th February 2014, 22:33
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lolinka21 Виж мнението
Темата е много хубава-така и не го разбрах това лицемерие-ама как така ще си правиш операция,без да е нужно-а това, че изглеждам и се чувствам по-добре и всеки един ден е по-красив? Така е едни се раждат лебеди, други ни превръщат в лебеди с малко помощ. Не говоря за мании,естествено-но спора: естествена-изкуствена красота ми идва в повече.
loli, то не е лицемерие, а по скоро безразсъдство или даже още по-точно - болна мания по подражание..Жените искат да приличат на някой друг (фолк, поп,стрийп гърлите) и се стремят усилено към тази пълна промяна, загърбвайки реалната предства или усещане за красота, повлияни единствено от мисълта за "ПоВеЧе", повече, повече.И се уливат с естетичните процедури по и в себе си -кубици, още и още.
Напълно съм съгласна с това твое изказване, че не всички се раждат лебеди, така е.Изключително задължително е да се подадеш на желанието да бъдеш красив и привлекатален, но без да се привръщаш съзнателно или несъзнателно в карикатура. Бих подкрепила всеки мой приятел или близък, който се реши да се подложи на естетическа интервенция, стига да е наясно какво точно иска и тази бъдеща визия да е по модел на човешкият вид, да е естетически издържана, секси и красива.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 17th February 2014, 23:02
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Аз лично тук не съм виждала , неестетически издържан вид на някоя мацка , дано не съм пропуснала нещо ...
tyning не съм казала, че някой тук е с кофти, неестетически или с лош вид, така, че нищо не пропускаш.Чудно, защо го приемаш така навътре, като да го преживяваш лично. Нищо от казаното не е нито към теб, нито към някого конкретно. Повечето мацки тук, да не кажа всички са супер секси /виждала съм снимки на известна част от тях/ и смея да кажа, че са страхотни жени - красиви, секси и женствени. Единственото, което мисля, че пропускаш е, че не всичко ОГРОМНО е секси! (ти най-добре ще ме разбереш.... )

Последно редактирано от de_ni_ : 17th February 2014 на 23:37
Отговори с цитат
  #18  
Стар 17th February 2014, 23:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тунинг не оставай с грешно впечатление, че някой визира и теб в изказванията си. Аз в началото мислих че гърдите са ти максимално големи и че от това няма повече на къде, но това беше първоначално впечатление само.

Снимките също така са от прекалено близко и по трудно се преценява, но след време като се загледах, наистина забелязах, че има доста разстояние между двете сиси и определено е имало място и за по големи импланти, които да ти стоят добре. Със сигурност всяко тяло си има някакви граници на това колко големи цици биха му стояли добре !

В интеренет бях гледал едно клипче на 3D симулатор професионален, който сигурно ще струва купища пари. Това е един уред, който е в кабинетета на доктора и жената застава срещи него и уреда я сканира и и прави 3D снимка, след това доктора показва на жената на монитора как би изглеждала със точно определени импланти, големина форма всичко и тя може да прецени на момента с кое би се харесала най-много. Същият симулатор се използва и за всякакви други корекция на носа, брадичката, скули и т.н.

В България сме доста по назад в това отношение, а и уреда сигурно ще е доста скъп за нашите стиснати докита !
Отговори с цитат
  #19  
Стар 18th February 2014, 00:00
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

[QUOTE=Pufpaf;796716]Тунинг не оставай с грешно впечатление, че някой визира и теб в изказванията си. Аз в началото мислих че гърдите са ти максимално големи и че от това няма повече на къде, но това беше първоначално впечатление само.

Снимките също така са от прекалено близко и по трудно се преценява, но след време като се загледах, наистина забелязах, че има доста разстояние между двете сиси и определено е имало място и за по големи импланти, които да ти стоят добре. Със сигурност всяко тяло си има някакви граници на това колко големи цици биха му стояли добре !

В интеренет бях гледал едно клипче на 3D симулатор професионален, който сигурно ще струва купища пари. Това е един уред, който е в кабинетета на доктора и жената застава срещи него и уреда я сканира и и прави 3D снимка, след това доктора показва на жената на монитора как би изглеждала със точно определени импланти, големина форма всичко и тя може да прецени на момента с кое би се харесала най-много. Същият симулатор се използва и за всякакви други корекция на носа, брадичката, скули и т.н.

В България сме доста по назад в това отношение, а и уреда сигурно ще е доста скъп за нашите стиснати докита ![/QUOT

Последно редактирано от tyning : 18th February 2014 на 07:41
Отговори с цитат
  #20  
Стар 18th February 2014, 00:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

След като знаеш, че никой не говори за теб нещо лошо, а и ти сама разбираш, че дори и някой да си говори, на теб няма от какво да ти пука ! Това си е твоят живот и твоите мечти и може би някой хора не знаят какви са ти били гърдите преди първата операция ! Само едно не можах да разбера, защо го написа това последното изречение -

Цитирай:
... не мисля да пиша повече тук
Какво значи това "тук", темата ли визираш или форма ? Сега на мен ми става тъпо, все едно аз съм виновен и за това дето пуснах тази тема. Понякога се опитвам да създавам настроени в този форум и смесвам сериозното с хумора, но като се получи така и аз няма настроение за нищо
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Докаквоможедадоведеженскатасуетабезразсъдството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:19.