IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #281  
Стар 7th January 2010, 13:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
сега се сетих,че гаранцията го покрива на ПИП
Отиди първо на мамолог.
ще видиме..вторник съм на мамолог
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #282  
Стар 7th January 2010, 16:50
biba24 biba24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 15
По подразбиране

здравеите чета непрекъснато във форума и не срещам никъде отговор на проблема които имам. бях писала че имам асиметрия на гърдите ходих при доктора и тои ми каза че се налага корекция, да се отпусне джоба, но тази гърда която уж е добре зърното ми стои много на страни. питах го за това и ми каза че неможе да стане в средата защото инплантът ще триабва да отиде много на страни(към мишницата)някои може ли да ми каже случвало ли ви се е нещо подобно и дали това което ми говори док. е така
Отговори с цитат
  #283  
Стар 7th January 2010, 16:57
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
... От известно време наблюдавам следното- като си сваля сутиена и двете ми гърди изглеждат добре. 10 мин. по-късно, лявата някак си се качва нагоре....
Масажирай повече гърдата с високо разположения имплант-за да се отпусне мускула (особено ако си аксиларен достъп!).
П.П.Сигурна ли си,че единият имплант се вдига,а не се смъква другия?
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #284  
Стар 7th January 2010, 19:06
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Цитирай:
Първоначално написано от mdacota
... От известно време наблюдавам следното- като си сваля сутиена и двете ми гърди изглеждат добре. 10 мин. по-късно, лявата някак си се качва нагоре....
Масажирай повече гърдата с високо разположения имплант-за да се отпусне мускула (особено ако си аксиларен достъп!).
П.П.Сигурна ли си,че единият имплант се вдига,а не се смъква другия?
гърдите ти са още пресни и е възможно и нормално такова явление..изчакай да мине време, да се възстановят тъканите добре и гърдите да си легнат на мястото...дали да масажираш или не и коя гърда повече евентуално аз лично не мога да изразя мнение, тк това зависи много от състоянето на тъканите и положението на имплантите, за което нямам никаква представа..но знам, че ако са ти позиционирани правилно имплантите и джобовете са изработени симетрични и както трябва, то тези явления ще отминат с времето...ако има хирургична грешка или сраствания и тем подобни други причини, и да се масажираш няма да можеш да повлияеш особено !
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #285  
Стар 7th January 2010, 19:12
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от Марулка
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
ако се окаже нещо,което уличава вината му и немърливоста му....ще с епостаря много за имиджа му
Марисабела,
ако се окаже,че е срастване(к.к) той реално няма вина за това.Тук не говорим за лекарска грешка,а за грешка в организма.Знаеш,че никой не може да командва тялото ти.Хубавото е,че всичко е поправимо,а особено той съм сигурна,че не би те оставил така
ooooooo,корекция-ужас,писна ми да плащам
А точно по този повод - срастванията, аз см изключително ЗА с двете ръце за дренажите !! Повечето от тях за мен се дължат именно на по-високо количество резорбтивна течност, която остава...тя се резорбира с времето , но колкот е повече- толкова е и по-силна реакцията на тялото, а именно - срастванията !! когато аз се оперирах с ебях зарекла да искам задължително дренажи по този повод...само че с моите професионални изкривявания имах другои по-важни изисвания и реших,че все пак не трабва да прекалявам с търпениет на хората и да наблегна на най-важните си такива и реших да се доверя и да ги оставя да ме правят каквото решат . слава богу и без дренажите засега не усещам да имам сраствания, но не е наистина толкова лоша идеята и незнам защо наистина толкова се дърпат от тея дренажи !!!! ( не че незнам, но аз лично ако съм хирург бих пренебрегнала причината и бих ги слагала....както прави Тепавичарова, евала за което !)
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #286  
Стар 7th January 2010, 22:29
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
[
ако се окаже нещо,което уличава вината му и немърливоста му....ще с епостаря много за имиджа му
Извинявай Мариизабела ,но ти май от никой не си доволна ...навсякъде само негативно мнение спрямо докторите които си посещавала...Защо не си правиш операцийте в Германия,там казват че има добри специялисти..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #287  
Стар 8th January 2010, 11:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
[
ако се окаже нещо,което уличава вината му и немърливоста му....ще с епостаря много за имиджа му
Извинявай Мариизабела ,но ти май от никой не си доволна ...навсякъде само негативно мнение спрямо докторите които си посещавала...Защо не си правиш операцийте в Германия,там казват че има добри специялисти..
Има причини,за това.Когато очакваш,а не получиш..платил си сума,която и в Германия се плаща..доверяваш се на Българските специалисти,които са прехвалени ,и?Разсъждаваiте-тва е
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #288  
Стар 8th January 2010, 13:47
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Да ти се повдига видимо единият имплант никак не е нормално Тук не става въпрос за неоформени,поради това,че са скорошно правени гърди,а конкретно за този проблем.
Дори и да не помогнат масажите,поне няма да навредят,а ако нещата се оставят на самотек,се лишаваш от възможността да си направила всичко,което зависи от теб.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #289  
Стар 8th January 2010, 21:24
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Момичета, благодаря ви за коментарите относно моя проблем. Днес бях на консултация при д-р Тонев. Той беше много доволен от гледката и каза, че мога да се оплаквам от лявата си гърда след 6 месеца, ако все още е такава. Той бе повече от убеден, че няма никакъв проблем и че импланта ще си отиде на мястото. Показа ми какви масажи трябва да си правя, и понеже аз го попитах дали да нося и ластична лента, той каза, че щом искам - още по-добре, това помагало за по-бързото смъкване на импланта. За съжаление, нямаха налични пристягащи ленти в клиниката в момента и сега се чудя от къде бих могла да се снабдя с такива. Толкова съм загубена, че даже забравих да го питам по колко пъти на ден да си правя масажите...
Д-р Тонев и асистентката му са много мили , обаче днес той бързаше за операции в София и аз направих пропуски, които ще трябва да компенсирам с телефонни разговори, но ако някоя от вас все пак има представа за броя на масажите, моля да драсне 2-3 реда...
Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #290  
Стар 9th January 2010, 09:16
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Дано и ти си се успокоила . Въпреки че ми се набиват някои неща . - ти си му в кабинета , няма за къде да бърза - ще бърза след теб . И как не се научиха да четат и форуми , все нещо полезно ще видят - аз тук чух за дерматикс-а , при тях още не беше отишъл дистрибутор . Нямал ленти .
Момичета , колко време преди операция не е допустимо да се пият антибиотици , мисля че тук ще ми отговорите най-бързо .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РеоперацияКорекция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:09.