IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 15th August 2008, 13:45
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

geri прочетох, ама не видях къде са описали до кое ниво на дермата се третира с този контактен хидрогел и дали апарата работи конкретно само с определ серум гел /напр. на самата фирма производител на апарата/ Защото в дерматологичната мезо се работи на ниво хиподерма в средния й пласт
Да не би да съм пропуснала нещо?
В козметичната мезо не може да се стигне до ниво мезодерма-там се работи в/у горните пластове на дермата.....
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th August 2008, 13:58
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Абе малко не както трябва е превода в този сайт, но все пак дава информация. На ниво хиподерма работи апарата. Отваря водните канали на мастните клетки и въпросните гелове навлизат в клетките.Препаратите които се използват с апарата се произведени и разработени от същата фирма.Препарата е гел и активна съставка.Смесват се в момента преди да започне процедурата.Лиофилизирани са.
По принцип този апарат и препаратите са разработвани 4 години и тествани една. Проекта е съвместно разработен от BTL и Dermawave.
BTL е световноизвестна фирма за производство на медицинска апаратура а Dermawave е американска фирма която произвежда козметични апарати.В щатите са полудели по апарата. В българия този апарат е тестван две години. Има статии и филми за него, но все още незнайно защо не е много известен.


Отговори с цитат
  #53  
Стар 15th August 2008, 14:00
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Забравих да кажа, че препаратите са 4 - антицелулитни, за премахване на мастни депа, антибръчков и избелващ
Отговори с цитат
  #54  
Стар 15th August 2008, 14:11
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Ами това значи ли че с този апарат не може да се работи с друг продукт който не е разработен съобразно самия апарат? Ако е така то значи той много ограничава като способ за работа/ограничава/ което от своя страна излиза доста скъпо за закупуване на апарата и прилежащите към него продукти, което от друга страна налага скъпи цени за 1бр. процедура и което в крайна сметка не е много рентабилно и за това може би не се лансира така добре.....
Просто разсъждавах на глас.....тоест чрез клавиатурата......
Простете ми. Увличам се по някога
Отговори с цитат
  #55  
Стар 15th August 2008, 14:20
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Не може да се работи с друг продукт, но чак пък да вдига цените не съм забелязала. Не е някакав скъп консуматив. Общо взето се движи на цените на други подобни процедури. А и все пак си е иновация с отличен ефект. Пък има и друго. После поддържащи процедури ако има нужда се правят след 12-18 месеца по една- две да речем. Повечето апарати препоръчват една процедура месечно! А и при иглената мезотерапия примерно филърите и препаратите са на безбожни цени. И в зависимост от доктора който те боде се взимат различни пари за услугата. И не е и сигурно на какви филъри попадаш. Преди седмица ми се оплака една дерматоложка. Била е при нейна колежка да и пробва новите филъри. Ефекта е бил 4 дневен!
Тук въпросните фирми не случайно са направили и апарат и препарат - за да е сигурен ефекта!
Доколкото знам пък антицелулитните ампули не са на цената на филърите много по-ефтини са.Но е факт че за антицелулитна мезотерапия количеството ампули е което трябва да се закупи е доста по-голямо.И всичките убождания ... неприятно е.
Все пак нали основната идея е да бъде заменена мезотерапията
Отговори с цитат
  #56  
Стар 16th August 2008, 17:40
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

Ето точно на какъв слой от дермата действа NNM-a

Отговори с цитат
  #57  
Стар 17th August 2008, 09:45
Dani_4ka Dani_4ka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Sofia
Мнения: 559
По подразбиране

Какво всъщност е цената на една процедура и колко често трябва да се прилага? Имаш ли конкретни резултати? Доколкото разгадавам графиката, става въпрос за повърхностният слой на хиподермиса. Ти с какво по-точно се занимаваш?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 17th August 2008, 11:59
Аватара на geri.etoile
geri.etoile geri.etoile не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: Пловдив
Мнения: 54
По подразбиране

В профила ми пише професията, а малкопо нагоре съм описалаподробно за кой слой на дермата е процедурата.
Тези процедури като цени варират. Резултат определено има! Правила съм самата аз такива процедури. Мога да ти дам снимки много информация и точни цени ако желаеш на private или на скайп както ти е по-удобно
Аз лично скоро ще направя една серия от 5 процедури за да почувствам ефекта. До сега съм правила една само да видя усещането. Кожата се изглажда и стяга, има доста добър резултат.Усещането е леко гаделичкане. Правила съм на една лекарка 3 процедури против бръчки. Много и хареса и апарата вече го има и работи с него. Доволна е доста. За останалото наистина ще е хубаво лично да си говорим.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th September 2008, 21:33
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

И да се до-похваля

..вече съм 62 кг (не съм била толкова от Нова година, ама тогава бях доста болна..) и вече всички дрехи (най-вече официалните костюми) ми стават. Много съм горда от себе си :P
Отговори с цитат
  #60  
Стар 19th September 2008, 17:01
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Е, май е време аз да се похваля от Velasmooth (ходя да го правя в Esthe Clinic). След 5 процедури (2 седмично) съм с видимо изчезнал целулит и 3 кг надолу. Правя крака отпред и отзад, дупе, дръжки и корем. А ми остават още 7 процедури...
Процедурите с Веласмуут са наистина много добри. Специално аз отслабнах и казах сбогом на целулита. Сега правя отвреме на време по някоя поддържаща процедура. И изобщо не боли.
Мезотерапия никога не съм правила, но съм пробвала LPG. Изобщо няма база за сравнение. Велата за мен е номер едно в борбата срещу целулита. Който има възможност да пробва. Няма да съжелява.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МезотерапияЕфектиусложнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:02.