IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 17th September 2007, 02:56
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

А, забравих да кажа сложи и малко руж, за да не приличаш на бледна вампирка със тези гримирани очи :P И като цяло не прекалявай да не заприличаш съвсем на "професионалистка"...
Със някаква сложна, елегантна прическа обаче наистина ще изглеждаш по-авторитетно. Успех в търсенето на добра работа!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 17th September 2007, 09:50
Българка Българка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 66
По подразбиране

Мхм...като цяло няма да прекалявам с очите,за да не заприличам на детенце с неподходящ грим.Трябва да потренирам в нас преди да ида да се снимам,че да не се изложа Мерси пак
__________________
"Ще има едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република."
Отговори с цитат
  #123  
Стар 18th September 2007, 01:31
Аватара на heni
heni heni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alisa_13
Здравейте!Незнам дали тук му е мястото,но ще питам ,купували ли сте си парфюм от интернет?
Да,аз съм си поръчвала,макар че предлагат тестери,съм доволна,а и тестерите са и по-трайни-така ми каза една продавачка в магазин за парфюми.Освен това,цените са по приемвливи .Оригинални са 100%,грешка нема Ето ти и адреса:http://www.parfumi.net/
Отговори с цитат
  #124  
Стар 18th September 2007, 11:36
alisa_13 alisa_13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 54
По подразбиране

Благодаря ти heni!Ще си поръчам в скоро време!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 1st October 2007, 14:42
GlowGirl GlowGirl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички от форума.
Имам един въпрос,който мисля ,че е за тази тема и ще се радвам да получа отговор от някоя от вас.
Искам да попитам може ли момиче на 17 години да използва козметика предназначена за по-зрели жени.Имам предвид едно червило на Avon-Anew Beauty ,което придава обем на устните.
Аз искам по плътни устни ,но това червило има съставки за изглаждане на леките бръчици около устните,каквито аз още нямам и затова незнам дали ще е добре да го използвам.
Отговори с цитат
  #126  
Стар 1st October 2007, 14:59
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

по принцип е хубаво да се използва козметика, подходяща за твоя тип кожа и възраст. но специално в случая не мисля, че би имало проблем да използваш червилото. аз лично не разбирам какви бръчки ще изглажда - нали се слага НА устните, а не около тях
Отговори с цитат
  #127  
Стар 2nd October 2007, 13:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Да запитам нещо:добре ли е млякото за тяло за след баня да попива веднага или трябва да остане известно време върху кожата? Купих си един крем за след баня,обаче той попива моментално все едно не съм се мазала.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 2nd October 2007, 13:25
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Ако кожата ти е в добро състояние след нанасянето на крема, даже е супер бонус, че попива бързо... ..Аз лично побеснявам, когато бързам, а трябва да чакам да "изсъхна" ...Зимата също не е особено приятно..., така че се радвай на доброто попадение!

П.П. лично и непрофесионално мнение... , може да се окаже, че не е точно така
Отговори с цитат
  #129  
Стар 2nd October 2007, 13:48
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Izabo.Дано да си права
Отговори с цитат
  #130  
Стар 2nd October 2007, 14:30
CREAMpie CREAMpie не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 304
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GlowGirl
Здравейте на всички от форума.
Имам един въпрос,който мисля ,че е за тази тема и ще се радвам да получа отговор от някоя от вас.
Искам да попитам може ли момиче на 17 години да използва козметика предназначена за по-зрели жени.Имам предвид едно червило на Avon-Anew Beauty ,което придава обем на устните.
Аз искам по плътни устни ,но това червило има съставки за изглаждане на леките бръчици около устните,каквито аз още нямам и затова незнам дали ще е добре да го използвам.
Ползвала съм това червило, не е лошо, но не очаквай чудеса. Не мисля, че с нещо ще ти навреди. Пък и това за бръчките е рекламен трик, то само дето и бижутата им нямам anti - age ефект
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякаквизакрасотата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:19.