IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 1st May 2008, 15:28
Аватара на Melviva
Melviva Melviva не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: BG
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
...

Див ужас! Знаеш ли, покрай работата си имам много контакти с мъжете /предимно семейни/ и с някой от тях имам малко по-лични отношения по някаква причина. Говорили сме безкрайно много за нещата, които карат един мъж да кривне настрани....ами кво да кажа - причина номер едно е именно външния вид на жената - занемарена, напълняла и закотвена до печката, миришеща на запръжки. Гадория, при наслоеното еднообразие през годините на съвместно съжителство. Е, как един мъж да не погледне встрани, към хилядите прекрасни създания, които среща през деня - стегнати, стройни, изпънати, гримирани, уверени.... Аз мисля, че една жена винаги може да бъде конкурентноспособна, стига наистина да го желае, независимо от семейния си статус.
Абсолютно споделям мнението ти... има ли желание,жената,майката,дом кинята винаги ще намери време за себе си...има ли желание има и начин...трябва да се обичаме сами,за да ни обичат и мъжете ни...
__________________
Щастието не е крайна спирка.То е начин на пътуване!...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 3rd May 2008, 23:30
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

за каквото и излизане да става въпрос винаги съм изключително бърза, просто защото съм много организирана - знам кое след кое да правя, докато правя едното, мисля как ще бъде следващото (докато взимам душ, си прехвърлям гардероба на ум и избирам дрехите ) ако е за излизане през деня 40 мин и съм готова - а това е душ, обличане, малко грим и малко преса. ако е вечер, общо взето за час, като се повтарят всички тия неща, но малко повече за грим и прическа, и още някои допълнителни. абе много съм бърза, хич не обичам да се мотая и някой да ме чака, много ми е едно такова.....
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14th May 2008, 15:39
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

Аз също се оправям доста бързо - сръчна съм, а и доста организирана. Сутрин преди работа ми трябват не повече от 20 минути - без кафето, което винаги пия някъде навън на спокойствие. Какво ще обличам съм решила още вечерта преди заспиване - не се налага да гладя никога, защото си купувам само дрехи, които не изискват гладене. Гримът ми е съвсем семпъл - спирала и червило (ами лицето ми е чисто и бяло и повече не е и нужно ). С косата се справям за около 5 минути, тъй като вече имам много години опит с дълга коса. Всичко това не включва душ и лакиране - те са винаги вечер.
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14th May 2008, 15:45
хармаяни хармаяни не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 24
По подразбиране

[quote="ketamina"]
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Цитирай:
Първоначално написано от ketamina
Цитирай:
Първоначално написано от fragrance
Цитирай:
Първоначално написано от Karlotta
Ами зависи да се нагласите, да заспи пред телевизора.

И аз май не изоставам от това средно време, а когато ходех на работа докарвах и два часа за ужас на околните. Какво пък, такава съм си, обожавам да се гримирам и после да слушам как ме питат: "Всеки път имаш убийствен грим, как го правиш?". Разбира се в тези два часа влиза къпането, обличането, а сушенето на косата го оставям за по пътя. Не ме смущава, защото косата ми е гъста и непокорна, така че каквото и да направя, резултата е все един и същ. Поне да не я мъча със сешоара.
Сега, когато гледам хлапето, също се старая да се поддържам външно. Малко съм скъсила времето, но пак става. Много ме удивляват младите майки, които срещам из парка - някой от тях са така идиотски занемарени, че все едно гледам някакви стари повлекани, които са се измъкнали навън със сплъстени мазни коси, изсулени анцузи и чехли. Може и аз да съм много критична, но все пак това са млади жени и никой не може да ме убеди, че имат причина да забравят за огледалото....
Много ги има такиа и аз имах една колежка която милата идваше със не измити очи и когато някои я критикуваше тя казваше ХА НАЛИ СЪМ ОМЪЖЕНА

Див ужас! Знаеш ли, покрай работата си имам много контакти с мъжете /предимно семейни/ и с някой от тях имам малко по-лични отношения по някаква причина. Говорили сме безкрайно много за нещата, които карат един мъж да кривне настрани....ами кво да кажа - причина номер едно е именно външния вид на жената - занемарена, напълняла и закотвена до печката, миришеща на запръжки. Гадория, при наслоеното еднообразие през годините на съвместно съжителство. Е, как един мъж да не погледне встрани, към хилядите прекрасни създания, които среща през деня - стегнати, стройни, изпънати, гримирани, уверени.... Аз мисля, че една жена винаги може да бъде конкурентноспособна, стига наистина да го желае, независимо от семейния си статус.
Напълно съм съгласна, че жената винаги трябва да се поддържа. Но не толкова заради някой друг, колкото заради самата себе си най-вече . Колкото до причините, поради които мъжете решават да кривнат... - хм, мисля, че същите причини важат и по отношение на жените. Болшинството от семейните мъже съвсем му изпускат края още през първата година на брака - така че моля да се замислят и те по въпроса и стига са тероризирали жените с едностранни изисквания! .
__________________
Животът е вълшебен.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14th May 2008, 19:31
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

На мен и за излизане през деня някъде да се разходя,и за вечер ми трябват 2h30min засичала съм.Това включва баня-1 час,прическа-45мин.,останалото време ми е за грим.Всеки ден отделям отделно 1 час за маникюр и 30мин за подбиране на тоалет за излизане..........
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14th May 2008, 19:49
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

На мен пролемът ми е в това, че не се приготвям кой знае колко, а вече ми е време.
Ако ще ходя на у-ще...съм свикнала за 15 мин. да се справя със ставането от леглото, а после вече прическа и се мажа само с едно кремче за лице, обличане. Само това е и съм готова.

Ако ще ходя на среща с милото ми - 30 мин. душ, кремче за лице, прическа, парфюмче и ...май е това - общо: 1 час.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14th May 2008, 21:13
Аватара на svetlanka
svetlanka svetlanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: sofia
Мнения: 198
По подразбиране

ако имах време и аз щях да се глася по 3 часа, многооо обичам
Когато съм ангажирана с много работа бикновено за 40 мин, съм готова, ако ще излизам вечер 2 часа си отделям
Отговори с цитат
  #58  
Стар 15th May 2008, 12:32
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

20 - 30 мин ... докат се облека докат си измия зъбите докат си сложа герданите .. простотиите .. докато си напрая прическата ...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 17th May 2008, 23:47
Аватара на ratamahatta
ratamahatta ratamahatta не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Sofiq
Мнения: 1 790
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady85
На мен и за излизане през деня някъде да се разходя,и за вечер ми трябват 2h30min засичала съм.Това включва баня-1 час,прическа-45мин.,останалото време ми е за грим.Всеки ден отделям отделно 1 час за маникюр и 30мин за подбиране на тоалет за излизане..........
моля те кажи, че ти плащат.....тва си е половин работен ден, само за да си покажеш носа от в къщи
на мен сутрин ми трябва 1ч-1:15ч(включва душ, коса, грим и кафе+да си оправа чантата )
за вечер според зависи......понякога се спретвам доста бързичко и много харесвам как изглеждам.....друг път цял ден седя и се преобличам и ако още ми е останало желание да излизам, може и да се наконтя накрая
__________________
По-добре искай нещо, което нямаш
отколкото да имаш нещо което не искаш
Отговори с цитат
  #60  
Стар 20th May 2008, 12:11
Аватара на lqlqlqlq
lqlqlqlq lqlqlqlq не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 967
По подразбиране

Всекидневното приготвяне по 30 мин, а ако е нещо по-така ми отнема 1:30 - 2 часа.
__________________
FolloW ThE BeautY Of YouR DreamS...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Поколковремесеприготвяте
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.