IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2008, 23:05
Аватара на Charlotte
Charlotte Charlotte не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 514
По подразбиране Отпуснати гърди

Отслабвам от някъде 20 март и досега съм свалила около 14 килограма.На 16 съм...О тняколко дни забелязах,че гърдите ми са се ,,изсушили" и доста отпуснали...Бюстът ми е много голям-нося 80Е сутиен...Как мога да си стегна гърдите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th May 2008, 08:41
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

само оперативно според мен..
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th May 2008, 08:46
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Можеш със спорт но само до някъде иначе май само оперативно ..и аз свалих около 4 килограма и аз съм така да не казвам ,че съм и раждала още по зле ..със хубав сутиен стоят доста добре но иначе и аз плача за хирурга ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th May 2008, 12:20
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране Re: Отпуснати гърди

Цитирай:
Първоначално написано от Charlotte
Отслабвам от някъде 20 март и досега съм свалила около 14 килограма.На 16 съм...О тняколко дни забелязах,че гърдите ми са се ,,изсушили" и доста отпуснали...Бюстът ми е много голям-нося 80Е сутиен...Как мога да си стегна гърдите?
Ехааа какооо ела ела
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th May 2008, 00:27
feik feik не е на линия
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 153
Изпратете съобщение чрез ICQ до feik
По подразбиране

здравей,
аз също имам този проблем и всяка промяна на теглото се отразява първо на гърдите ми.. станали са ужасно отпуснати и със стрии.. изобщо не ги харесвам и ми влияят на самочувствието, а и са..ужасно меки и безформени, а аз нося сутиени размер 75 D и като го махна сутиена съм.. като бабичка, не знам какво да правя.. нямам идея за спорт, не съм сигурна дали мазилата помагат.. въобще много въпросителни имам
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th May 2008, 06:25
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

нищо не помага. успокойте се, не сте единствените. помога само хирургическа намеса
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th May 2008, 08:53
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Не се притеснявайте момичета , щом бюстът ви е голям и естествен той от тежеста е нормално да е поувиснал.
Не си харчете парите за глупости - с хапчета , рингтонове , гелчета и кремчета няма да се оправят. Носете си гърдите в хубави сутиени и се радвайте че всички се обръщат след вас .
...но ако искате стегнат бюст - само естет. хирург може да ви помогне
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th June 2008, 13:47
Боби1973 Боби1973 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Град: София
Мнения: 6
По подразбиране

Не се притеснявай - ти си само на 16...аз отслабнах доста след второто раждане и забелязах, че кожата реагира малко по-бавно от сланинката, т.е. първо е отслабването/с увисване на кожата/ и малко по-късно кожата се стяга.Така беше при мен.От 90Д сега влязох в 80В и то с подплънки, на 35 съм и за годините гърдите ми са в прилична форма, но само силикона ще им върне предишният вид.Зная, че съществуват кремове специално за кожата на гърдите-една приятелка ползваше и остана много доволна, тя е с твоите мерки.Ще я питам тези дни какво ползваше и ще пиша ако науча!
__________________
животът е хубав!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 9th June 2008, 23:44
blonde_st blonde_st не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 43
По подразбиране

Аз си купих от този сайт хапчетата за отслабване и действат. Моята приятека си поръча тези за растеж на бюста, пие ги от 15 дни и има увеличение на гръдната обиколка с 6 сатиметра. Което ме навежда на мисълта, че вероятно действат.
Аз мисля като свърша тези за отслабване да си поръчам тези за бюста. Предлагат и крем. Ама него не го е пробвала моята приятелка.

http://www.bitak.net/category/36/sub...3/ad98373.html

http://www.bitak.net/category/17/sub...9/ad98374.html
Отговори с цитат
  #10  
Стар 9th June 2008, 23:48
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от blonde_st
Моята приятека си поръча тези за растеж на бюста, пие ги от 15 дни и има увеличение на гръдната обиколка с 6 сатиметра.
Дори и възможностите на пластичната хирургия не могат винаги да ти гарантират увеличаване на бюста с 6 см Може да станат по-гладки, нежни, но по-големи - не и от хапчета; не си давайте паричките за глупости, че ме е яд, като ви чета...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отпуснатигърди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:45.