IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1601  
Стар 4th September 2009, 08:23
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Liana, вчера не виждах аватара ти, но днес той ме подсети, че от теб винаги съм чела смислени и точни мнения в диети и спорт.
Сигурна съм, че ти знаеш какво да направиш за себе си Какво точно се е случило, за да те накара да мислиш, че имаш проблем? Колко кг си качила?
Аз лично от ВМ част на храненето съм приела само спокойната употреба на масло и сметана. Освен това, това лято от 3 години насам хапнах доста сладолед и поотпуснах плодовете (но все с едно на ум). При мен вкарването на сладоледа доведе до неволно сваляне в самото начало. Мисля, че създадох въглехидратен шок на организма си.
От около 1 месец насам отново си хапвам почти само НВ-тно с малко сезонни плодове.
Мисля, че ще се справиш с лимонено-кленовият детокс, но това има смисъл единствено за успокоение на душата.
Отговори с цитат
  #1602  
Стар 4th September 2009, 12:29
Аватара на Anisha`Roy
Anisha`Roy Anisha`Roy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте момичета!
Хайде и аз да се включа,че нали съм отслабваща имам да сваля между 7 и 10 кг.и се надявам,че с повечко воля,по-малко ядене и вашата подкрепа ще успея.
сутринта- нес кафе (без захар), 11 зърна грозде, 1чаша Нес тий праскова ,май с чая обърках работата
обяд- консерва риба тон + 1 препечена филийка пълнозърнест хляб
следобяд- пак малко грозде
вечеря-няма да има,понеже в 19:03 настъпва нова фаза на луната(пълнолуние)
Отговори с цитат
  #1603  
Стар 4th September 2009, 14:16
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

11 зърна грозде
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1604  
Стар 4th September 2009, 15:14
Аватара на Anisha`Roy
Anisha`Roy Anisha`Roy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
11 зърна грозде
Еми така ги преброих набързо.
__________________
http://vbox7.com/play:5fe749fd
Отговори с цитат
  #1605  
Стар 4th September 2009, 15:18
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Мацка, не е добре работата недей да караш само на грозде и то да броиш колко зърна си изяла... не мога да напиша нищо повече. Има доста по-компетентни от мен. Нека се включат.
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1606  
Стар 4th September 2009, 15:27
Аватара на Anisha`Roy
Anisha`Roy Anisha`Roy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
Мацка, не е добре работата недей да караш само на грозде и то да броиш колко зърна си изяла... не мога да напиша нищо повече. Има доста по-компетентни от мен. Нека се включат.
Спокс,не карам само на грозде.А и само толкова успях да си избера.Обичам да изглежда добре.Но все пак не е ли по-добре толкова грозде и после добър обяд,отколкото някоя мазна баничка.?
__________________
http://vbox7.com/play:5fe749fd
Отговори с цитат
  #1607  
Стар 4th September 2009, 16:03
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

AniK, качила съм страшно много, кантарът отбеляза 64- колкото никога до сега. Надявам се, че поне имам 5-6 кила шлаки и ще ги махна за 10 дни. И се успокоявам, че са бързокачени и организмът ми не е свикнал с тях и ще ги изхвърли лесно.
А относно това как ги качих, имах лични притеснения (сега си давам сметка, че са ми извинение, всеки има някакви проблеми и дори доста по-сериозни) и спрях да тренирам, и почнах да ям само вафли и глупости, дори не ми бяха вкусни в началото. После инсулинът си каза своето и почнах да вкарвам по някоя вафла, между другото. Но наистина се надявам половината кила да се дължат на въглехидратно задържане на течности и на складиран глюкоген в черния дроб.
В интерес на истината, детоксът ще го почна от утре, защото сега въглехидратно обремененият ми мозък умува как ще се отрази този кленов сироп, при положение, че е 100% въглехидратен. Ама купила съм го вече и ще го пия- за наказание и за утеха. Надявам се, че ще издържа и това ще ми е за урок.
Браво на теб, че се удържаш да хапнеш малко сезонни плодове. Тушираш ли с малко белтък, като ги хапваш? Преди спокойно ядях само малини и ягоди, другите плодове ме караха да се чувствам гладна цял ден.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #1608  
Стар 4th September 2009, 16:30
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Liana, не знам с какъв вкус е кленовият сироп Казваш, че е сладък и явно не случайно влиза в този детокс. Поне аз съм правила седмица на плод и чай (след раждането) и тогава четох, че смисълът на тези бързи въглехидрати е да не чувстваш глад. Даже чаят се пие с мед, но аз не слагах. Все пак само с лимони едва ли би могла да издържиш - те така остъргват стомашната лигавица, че....

Ям плод преди оябд и следобедно, а останалат ми храна е белтъци със зеленчук. Ям сезонни плодове, като не смятам да ям грозде, смокини и банани (изобщо не ги мисля даже). Зимата съм си позволявала банан, когато много ми се прияде сладко, но с големи угризеня го хапвах. Останалите плодове не ме притесняват, но хапвам напр. 4-5 сини сливи/1 голяма или 2 малки праскови... и т.н. Не ми засилват чувството за глад...
Предполагам, че строгата и дълга рестрикция при теб си е казала думата. Рано или късно тялото си иска своето и си изпитала въглехидратен глад. Освен това ти спортуваш... (остави ги Милко и Галя какво пишат )
Направи си детокса, ще свалиш със сигурност. След това строго планирай храната, не си позволявай издънки. Успокоиш ли психиката, ще оправиш и храната

Lilith, гроздето е доста подвеждащо и е калорично. То е като ядките - полезно, вкусно, но по-добре да е на брой зърна Особено пък ако е от ония жълтите големите зърна... :P Пък в случаите, когато има доста кг за сваляне, по-добре изобщо да не присъства в менщто (за съжаление)...
Отговори с цитат
  #1609  
Стар 4th September 2009, 16:49
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

[quote="aniK"]Liana, Освен това ти спортуваш... (остави ги Милко и Галя какво пишат )
Направи си детокса, ще свалиш със сигурност. След това строго планирай храната, не си позволявай издънки. Успокоиш ли психиката, ще оправиш и храната
[quote]

И аз се надявам на това.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #1610  
Стар 4th September 2009, 17:15
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Zdraveite Mnogo se radvam , 4e imam vyzmojnostta da si zadam vyprosite i da polu4a kompetenten otgovor Problema pri men e 4e dosta vreme ne si davah realna smetka za boklucite s koito se typ4a.Osven tova e vseizvesten onq glad pri koito ne moje6 da spre6,qde6 sladko kato nevidql... abe svinska istoriq V momenta spazvam dieta, koqto pro4etoh v edno spisanie. Tq e slednata.Ediniq den qde6 samo mle4ni prosukti(ili meso) sys zelen4uci, drugiq- ni6esteta(bob,grah oriz ili kartofi) pak sys zelen4uci, tretiq e za miusli i 4-q den e za plodove.Vsi4ki dni zapo4vat s 2 ploda ,a meda e neograni4en. Kakvo 6te kajete za tozi rejim.. moga li da o4akvam rezultati otnego?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:55.