IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1621  
Стар 4th September 2009, 21:05
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Sine Qua Non, готви си сама!!! Ще ти отнеме максимум час, а една манджа ще я ядеш няколко дни. Няма "здравословна яхния"! За да е яхния, трябва да е с брашно, а за да е вкусна, то трябва да е запържено.
Горчицата не е проблем, особено пък ако не съдържа захар (такава е San Marco например), обсъждали сме го, има търсачка!
Ако кълновете не ти се нравят, не ги яж, няма нужда да тушираш вкуса им със сухар

Пак звуча сторго, но имам малко време да изчета много неща, пък не се сдържам да не се изкажа
Нямах предвид яхния като яхния, просто някаква манджа да се изразя по-точно, просто нещо, което е топло и е готвено... и няма да ми отнеме само час- последният път, когато се опитах да готвя ми отне цяла вечер с много тренировки ще стана по-добра, но в момента уча по цял ден, не мога да си проваля изпита за едната диета... така че ще е само салата за следващите десет месеца.... весело.

Иначе три хапки сухар не са чак толкова страшно нещо....
Благодаря за съветите
Отговори с цитат
  #1622  
Стар 4th September 2009, 21:13
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

мауз, аз лично мога да ти кажа само за 3-4 медикамента.
Аз не съм ги опитвала, не мисля че са много полезни. Сестра ми е опитвала с разхлабващия зелен чай, хапчета - Захира, Зарсена (действа по-скоро САМО разхлабващо) и някакви други измислени - Холивуд.
От всички тези, само последните имаха ефект върху нея, но според мен е защото спазваше и леко ограничаващ режим. Другите си бяха пълна загуба на време и пари.
Проблеми не е имала - не и ставало зле. По принцип имаше проблеми с цикъла, но те са и от 14 годишна и бяха още от преди употребата им.
Отговори с цитат
  #1623  
Стар 4th September 2009, 21:17
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Мили момичета, реших да пиша тук и се надявам да ме подкрепите в екстремното ми начинание. Сумати време спазвах НВД и може би съм най-голямата му почитателка и имах супер резултати, всички ме хвалехте, че съм стриктна и много стегната и със спортна фигура. Но явно всяко вманиачаване не води до нищо добро и с моето желание да сваля още някой % мазнинка или да ми се оформи още малко и третата глава на трицепса, изнасилих буквално физиката и психиката си. Почнах да правя компромиси със себе си, с режима на хранене, експериментирах различни хватки и си докарах стахотно йо-йо и депресия в комплект. Всичко това доведе до доста кг отгоре. Почнах да се тъпча с junk foods и съм буквално задръстена от шлаки. Затова реших да направя един детокс (с лимоните и кленовия сироп), знам, че е екстремно, но искам да се прочистя, да изхвърля шлаките и да си каля волята (по-скоро да се накажа за лакомията си и да не смея повече да се отпускам така).
Ох тази женска суета. Не ни е виновна диетата а точно вманячването. НВД/класическо/ е наистина чудесен балансиран режим, ако се изпълнява както трябва. Може цял живот да се изкара на него. Само дето ние си го правим както си искаме. Орязваме всички източници на енергия и чакаме добро. Е няма как да стане. Важното е че всичко е поправимо, но не съм сигурна че с този кленов сироп ще поправиш пораженията, защото те са ппредимно емоционални. Естествено че доста вода си задържала освен токсините, но защо не се опиташ да направиш по-щадящ детокс. така няма ли да озверееш още повече от глад и да стане по-лошо? И аз споделям мнениет на Ани К че ще подходиш разумно към собственото си тяло и няма да го измъчваш повече. Между другото и аз съм имала такива изблици на преяждане но те са когато наистина съм се изтощила максимално. По-важно е с какво преяждаш. Джънк - никога/почти де/, а още по-важно е да не се стига до такива състояния. Ще се справиш. това са просто няколко килограма. Спортувай си и се храни разумно и ще отлетят
Отговори с цитат
  #1624  
Стар 4th September 2009, 21:23
Аватара на Daliqastro
Daliqastro Daliqastro не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 149
По подразбиране

aniK сега разбирам колко си права Сега като гледам и си направих лека статистика на това колко калории и колко въглехидрати е имало в цялата смес ...направо се отчаях.То един сладолед ако бях изяла щеше да е по-добре ( май така излиза )
Отговори с цитат
  #1625  
Стар 4th September 2009, 22:27
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Цитирай:
Първоначално написано от Lilith
на мен ми звучи като перфектната закуска
BTW, сладурка, ти какво търсиш в тези теми Перфектна закуска, ама за слабушки като теб
AniK, аз черпя информация от тук не ми е цел да слабея. Всъщност, никога през живота си не съм спазвала диета. Не че винаги съм се харесвала, просто не ми е оставало време да мисля и за това Покрай менютата тук се намира и доста полезна информация. Имам генетична обремененост към диабет. Старая се да се храня здравословно (за да не предизвиквам генът, който имам), не нискокалорично (според мен двете понятия не се покриват напълно). Може би затова не съм най-компетентния източник за съвети и се старая да не ги раздавам много, но понякога се ужасявам от закуска тип 11 зърна грозде може би защото имам здрав метаболизъм 1 банан с малко мляко не ми се вижда страшно много, но и затова не смея да се изказвам често

п.п. и ти си слабушка и затова понякога педантичността ти ми е странна. Казвам го с най добри чуваства
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #1626  
Стар 5th September 2009, 06:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Мауз, никога не съм вярвала в хапчета за отслабване и дори съответният раздел във форума никога не го чета. Пила съм единствено ябълков оцет, з'то е полезен и L-carnitine, който някои хора погрешно приемат за отслабване.
Lilith, трябва много да се пазиш... Правилното хранене ще ти бъде само от полза не само за ради диабета, но и за запазване на прекрасният ти външен вид в годините Аз като дете бях пълничка - сестра ми слаба, водят я на сладкарница, а мен ме пращат в къщи :P Не съм била дебела, в никой случай (дете на 5-6 госинки), но в 7клас осъзнато и нарочно започнах да внимавам какво ям и от тогава.... до ден днешен
Charlotte, а и всички нови момичета, намерете време да почетете темите по-назад. Идеята да се избягват въглехидратите (особено простите) в режим на отслабване е не само в калоричността им, но и високият ГИ (гликемичен индекс) - с думи прости - ядеш сладко, натруфташ се с калории и след 1/2 час пак си гладна
Отговори с цитат
  #1627  
Стар 5th September 2009, 06:37
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Sine Qua Non: Нищо не е толкова страшно... 3 хапки сухар, малко олио и т.н., но като ги
събереш на едно място не водят до отслабване.
Искаш да отслабнеш, а само се оправдаваш.
Аз лично диетувам от 14-15 годишна и съм намерила начини, научаваш се да готвиш.
Не е толкова трудно.
Закуска като твоята /зелен фасул/ не съм виждала никога в дневникът на отслабващите.
Успех!

Daliqastro: Важно е качеството на храната, сладоледа не е добро решение.

Добро утро aniK
Отговори с цитат
  #1628  
Стар 5th September 2009, 06:51
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Engel
Добро утро aniK
Добро утро, ранобудничке в събота :P Кажи ми,ч е си станала толкова рано, за да отидеш на фитнес И какво направи с "онзи" въпрос сутрешния
Отговори с цитат
  #1629  
Стар 5th September 2009, 07:05
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Ами не, няма да ходя на фитнес днес.
По принцип събота и неделя не ходя, а пък и нали съм на лимони с мед. И съм на работа

Сутрешният въпрос все още е проблем и смятам да ходя на лекар скоро.
Последният път стигнах до 4 дневен застой и се наложи да пия разхлабително.
Ще чакам и днес да ме 'огрее', ако не ще взимам мерки

А ти на фитнес ли отиваш?
Отговори с цитат
  #1630  
Стар 5th September 2009, 07:18
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Здравейте момичета, днес си направих ментов чай, само той ми е позволен на детокса и по-късно мисля да отида на фитнес, после може да чистя и да подреждам. Трябва да съм ангажирана, за да не мисля за диетата и по-бързо да ми минат дните.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:27.