IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 7th September 2009, 06:41
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Sine Qua Non, с еднократно тичане нищо няма да направиш - нямаш тренинг, ще се умориш на втората минута, а то изобщо няма да те спаси от р.д.преяждането.
Осъдителна е дори нагласата ти за преяждане 2 седмици по-рано (каточели живееш за този ден), но... хайде, няма да ти се карам много Съвети:
- през цялото време преди вечеря се наливай с вода, за да не се оставиш да почувстваш глад
- по време на р.д. не е нужно да пиеш от напитките, може чаша бяло вино, обилно полято с вода
- от китайското избирай пилешкото месо и зеленчуците (гледай да не ядеш от сладко-киселото пиле, което е панирано, спагети и ориз). Оставяй вилицата на масата след всяко боцване и прави интервали.
- тортата можеш да я пропуснеш!!! Ако много се налага, чопни от нечие парче да я опиташ!
И защо не идете в някой клуб да се натанцувате, ами на ресторант
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 7th September 2009, 07:18
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Леле, колко много сте изписали! Аз бях на един семинар в Боровец за уикенда. Иначе почивката беше хубава, но храната ... пълна скръб. Отворените магазини се брояха на пръсти и в тях нямаше даже сирене, само вафли и консерви. Нямаше време да отида до Самоков и в резултат на това изкарах два дни на една голяма зелка, която успях да си купя, няколко червени чушки, 250 гр извара, които си носех от София, 50 гр бадеми и три дози протеин. Единственото, което ставаше за ядене от шведските маси, бяха варените яйца. Иначе даже салатите плуваха в олио Отядох си белтъци на яйца, до Великден може и да не ги погледна
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 7th September 2009, 07:55
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hatred
Аз бях на един семинар в Боровец за уикенда.
Не беше ли в Банско
BTW, да ти се похваля, че едното Мероне, което купих е с краен срок 12.09.09 и се оказа читаво. Доб е, че не го изхвърлих, преди да го опитам
Много кофти това с храната... Странно, че са слагали олио на салатите - обикновено не се овкусяват, особено на Шведска маса Друг е въпросът, че за такива "изхранвания" обикновено се използват най-евтините за момента продукти, създаващи няй-голям обем или пък засищащи (майонезен-макаронени салати и т.н. )
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 7th September 2009, 13:42
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

Момичета да питам - да си кажете мнението за протеиновата диета дето уж засилвала метаболизма
5 на 5 - в продължение на 5 дни по 5 пъти на ден 30 гр. протеин с вода и само това
става въпрос за 5 дни само и щял да се засили метаболизма
Чакам мнения
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 7th September 2009, 14:08
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

kokodidi най-добрият начин да забързаш метаболизма си е физическата активност.
А иначе не е нужно да си само на протеини.Хранене с много на брой по малки порции също е добър вариант. 5-6 малки хранения дневно, вместо 2-3 по-големи.
Но това си го знаеш :P
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 7th September 2009, 14:10
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

MILI абе аз си го знам
просто ми се видя по лесен вариант отколкото да си измислям 5 пъти на ден какво да ям
а така шейквам протеина и готовоооооо
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 7th September 2009, 14:22
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Лесно нема koko
И след тези 5 дни,ко шЪ праиме. За колко време този метаболизъм ще е по-забързан?
Има такива неща,които обече малко или много забързват метаболизма ежедневно. Например повече вода (студена), кафето също забързва метаболизма,зелен май, хубава закуска( ако не го правиш, организмът ти преминава на режим на гладуване и метаболизмът се забавя максимално, за да пести енергия ),сън и т.н. и т.н ..............
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 7th September 2009, 14:30
Аватара на kokodidi
kokodidi kokodidi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 1 107
По подразбиране

лоша лоша MILI аз тъкмо реших да мина по лесната процедура
знам си целия урок наизуст - ама да се намирам на приказки
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 7th September 2009, 15:07
Sine Qua Non Sine Qua Non не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: DreamWorld
Мнения: 910
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Sine Qua Non, с еднократно тичане нищо няма да направиш - нямаш тренинг, ще се умориш на втората минута, а то изобщо няма да те спаси от р.д.преяждането.
Осъдителна е дори нагласата ти за преяждане 2 седмици по-рано (каточели живееш за този ден), но... хайде, няма да ти се карам много Съвети:
- през цялото време преди вечеря се наливай с вода, за да не се оставиш да почувстваш глад
- по време на р.д. не е нужно да пиеш от напитките, може чаша бяло вино, обилно полято с вода
- от китайското избирай пилешкото месо и зеленчуците (гледай да не ядеш от сладко-киселото пиле, което е панирано, спагети и ориз). Оставяй вилицата на масата след всяко боцване и прави интервали.
- тортата можеш да я пропуснеш!!! Ако много се налага, чопни от нечие парче да я опиташ!
И защо не идете в някой клуб да се натанцувате, ами на ресторант
Аз не съм се настроила за преяждане както вече казах, ще направя всичко възможно да ям колкото се може по-малко, но китайското ни е традиция за рождените дни и затова ще сме там, а иначе после ще ходим на клуб със сигурност

Благодаря за съветите, ще опитам да ги спазя!
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 7th September 2009, 16:04
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kokodidi
Момичета да питам - да си кажете мнението за протеиновата диета дето уж засилвала метаболизма
5 на 5 - в продължение на 5 дни по 5 пъти на ден 30 гр. протеин с вода и само това
става въпрос за 5 дни само и щял да се засили метаболизма
Чакам мнения
Ето тук е изписано подробно затова: http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=6463
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:41.