IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #351  
Стар 19th September 2009, 14:51
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neilichka
Добро утро момичета!
Ето и моето меню за вчера:

1. мюсли с пълномаслени прясно мляко
2. 100г пушено свинско филе
3. 50г салата от макарони с моцарела и магданоз мммммм
4. салата доматки със сол, 2 филии, намазани с мая + малко сирнце отгоре

Как ще коментирате? Май не е много Какво още да включа?

Приятен ден
Мацка, замени пълномасленото мляко с нискомаслено, защото мюслито е въглехидратно. Най-лошата комбинация е мазнини и въглехидрати.
Махни филиите от вечерята, вместо тях яж яйца, риба, месо, извара, киело мляко.
Каква е тази мая, с която си мажеш филиите?
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #352  
Стар 19th September 2009, 15:02
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Liana
Мацка, замени пълномасленото мляко с нискомаслено, защото мюслито е въглехидратно. Най-лошата комбинация е мазнини и въглехидрати.
Махни филиите от вечерята, вместо тях яж яйца, риба, месо, извара, киело мляко.
Каква е тази мая, с която си мажеш филиите?
Мерси за коментара Ами млякото не ми се сменя, защото не знам как ги правят нискомаслените, всмисъл как ги обезмасляват, и се стремя да ям само продукти в естественото им състояние... Нали не е чак такъв проблем - 2% повече масленост...

Филиите трябва да видя с какво да ги заменя. При мен проблемът е , че тичам много и ми трябват въглехидрати и трябва да измисля нещо...

А маята - казва се Витам и не е жива. Много е полезна, защото е голям източник на витамин Б16 и другите там от тип Б.
Отговори с цитат
  #353  
Стар 19th September 2009, 15:06
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

neilichka, кардиото действително иска въглехидрати, но не е задължително да са концентрирани вечерта. И на мен ми беше любопитно каква е тази мая, но се срамувах да попитам

Liana, радвам се, че захранването е протекло добре. Обикновено това е най-трудният период. Но след като си имала воля за самия детокс, ясно, че си достатъчно дисциплинирана, за да се справиш и със захранването. Успех занапред и честито завръщане към НВД
Отговори с цитат
  #354  
Стар 19th September 2009, 15:10
Аватара на brownsuga
brownsuga brownsuga не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 42
По подразбиране

Anik Честито! Много се радвам за теб. Лека бременност ти пожелавам.
Hatred Честито и на теб !
swe3tynka На теб също честито! Страхотно коремче и супер сладка обичка ! :P
Аз ще започна от понеделник да се отчитам, защотото имам здравословни проблеми свързани със стомаха и съм на диета. 2 дена постоянно ми се гади. А аз попринцип имам проблеми със стомаха, като бях малка ми откриха хеликобактер. Излекуваха ми го, но все пак имам много чувствителен стомах. Та отидох на лекар. Казаха ми 2-3 дена само на солетки, препечени филийки, варени картофки, чай и водичка.
Лек и слабителен ден на всички !
Отговори с цитат
  #355  
Стар 19th September 2009, 16:22
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Liana,виждам ,че си доооста запозната с НВД и си я практикувала дълго.Искам да те попитам нещо.Зеленчуците(имам впредвид:домати,айсберг,ма уля,краставици,репички,пип ер,алабаш;без грах,царавица и т.н.) броиш ли ги към общия калориен баланс.Понеже целта ми за момента е отслабване,а не задържане ,се чудех дали трябва да ги включвам към сметките или не??
Браво за детокса и свалените килограми!!
Отговори с цитат
  #356  
Стар 19th September 2009, 16:40
neilichka neilichka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 116
По подразбиране

hatred, тази мая май е точно като за теб, защото я препоръчват за вегетарианци, точно заради витамин Б2 и Б16, които основно си ги набавяме от месото... Не знам в София къде я има - сигурно в био магазините или в по-скъпите като Пикадили.
Апропо, поздравления за годежа
Отговори с цитат
  #357  
Стар 19th September 2009, 17:41
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

Добър ден отслабващи девойки

moly555: Добре дошла! Ще се радваме на взаймна подкрепа
Кардио тренировката е най-добра от 40-60мин. По принцип 45мин. са напълно достатъчни.
Няма смисъл да стоиш 2 часа в залата и да си объркваш храненето.

Jaynee: Радвам се, че моята критика ти е свършила работа и резултата е на лице! Успех

Sine Qua Non: Ти не ме разбра. ДА.. сваляш килограми, но до едно време с тази нищожна храна,
а след това като изпаднеш в застой как ще размърдаш нещата със свалянето на килограми?
Ще намалиш още храната ли?
Щом ти е неприятно да ти се дават съвети и се налага да повтаряш нещо по хиляда пъти, вместо
да се опиташ да си вземеш поука, ще си мълча относно твоят начин на хранене.
Цитирай:
Първоначално написано от Sine Qua Non
По отношение на рождения ми ден и изразите за които се хващаш, нямам намерение да се обяснявам. Това е един единствен мизерен ден и това е моят рожден ден. Драконовските правила могат да си починат за един ден. Не знам за вас, но аз отказвам да го карам на вода и ряпа на собствения си празник. Моите дълбоки уважения към правилата ви, но и те си имат изключения. Не възнамерявам да ям нищо извън диетата си за следващата година и половина, така че...
Първо: Аз никъе не видях "драконовски правила"
Второ: Ти си решаваш какво да ядеш, твойте килограми не са наша отговорност.
Трето: Никой не те кара да ядеш "ряпа и вода". Аз лично бих си направила торта от трицеви
блатове, плодове и подсладено кисело мляко и мойте приятелки биха я харесали.
Просто ако имаш желание, винаги има начин.

hatred: За менюто сме се разбрали, нали?

Liana: Ти си моят герой! Имаш да сваляш 5-6кг. и ги сваляш! Аз ги мъдра от години.
Така е като нямаш воля..

Моето меню за днес беше:

1. 1 кисело мляко 2.9% + 2 с.л. мюсли от семена и трици + малко стафиди.
2. Салата от царевица, краставица, морков и шунка + малко майонезен сос
3. 1 малко Corny
4. 3 малки, печени кюфтета + фреш от един портокал.

Сега се запътвам към велото с бодра крачка
Яко е да ям каквото си поискам и да не качвам, защото тренирам
Отговори с цитат
  #358  
Стар 19th September 2009, 17:46
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

Менюто днес:
Закуска - кафе, кисело мляко с някакво мюсли, круша от село и няколко зрънца грозде, пак от село.
Обяд - кофичка кисело мляко, няколко хапки печено свинско (много сухо)
Вечеря (ей сега) - голяма шопска салата с яйрян и 1 яйце.

Малко упражнения, но без коремни, защото кофти ми се отразяват
Отговори с цитат
  #359  
Стар 19th September 2009, 18:15
Аватара на moly555
moly555 moly555 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 476
По подразбиране

Благодаря за топлото посрещане Engel
Амм аз се бавя малко повече, защото правя клякания, малко гирички и коремни, горе - долу ми трябва час и 20 мин
Аз не се чувствам гладна и не искам много много да прихапвам, защото преди това ми беше навик и не давах почивка на стомаха си
Сега вечерям сверено пилешко и зелена салата То не било толкова лошо човек да се храни здравословно
Искам да ви попитам дали има нужда скоро да хапна едно, две блокчета черен шаколад ,защото не съм яла никакво сладко от 20 дни. Необходимо ли е да се набавя за организма в малки количества?

Относно тортата - преди три години спазвах Дюкан и на рожденния си ден хапнах пилешко с домат, без дори да близна торта Дали си струваше - не знам, защото после не задържах всички килограми, но Дюкан е друга тема Engel е права, винаги има начин, а и не пречи човек само да си хапне една, две хапки или един бонбон Торти и сладко винаги ще има, но волята понякога ни липсва
__________________
"Accept what comes to you each day!"
Отговори с цитат
  #360  
Стар 19th September 2009, 18:24
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Добрее,прочетох ви!
За трите дни,в които нямах интернет сте изписали цял роман.Отне векове,докато прочета всичко...
Първо,Anik,честито.Пожелавам ти лека бременност и дано ти мине скоро гаденията.
Hatred,честито и на теб!
swe3tynka,страшно коремче вадиш И пиърсинга ти стои великолепно!
Sine Qua Non,за мен лично не е проблем да си хапнеш на рожденния си ден!Голямата работа все пак,това е един ден...Обаче съм съгласна с Engel,че нищо не ядеш!Не трябва така да сваляш.Engel е абсолютно права в това отношение.
Jaynee,браво за резултата!Само така!И мерките и килограмите ти стават все по-страхотни!
Съжалявам,ако пропускам нещо или някой,но много информация ми се събра на един път
Колкото до мен,гледах да се храня що-годе здравословно,но не се и лишавах от нищо.И си спортувах както обикновено.От утре съм решила да започна по-строг режим по отношение на храната.Да намаля въглехидратите,за да мога да почна да свалям отново,защото засега само задържам.Та това е засега
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословноотслабващите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.