IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 15th December 2009, 21:02
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Април месец бях на операция във клиниката на д-р Мазнейкова,за съжаление Реанимацията беша във съседната стая където беха бебетата нагледах се на тотолно безхаберие За нищона света не отивам във частна клиника и то в БГ..Първо че нещо ако се наложи едва ли в частните клиники имат такава апаратура ,каквато във държавните болници.. По съм склонна да платя на доктор отколкото да пълня гушите на такива ,който нямат и пари да сменят след всяка пациентка чершаите..Ай сиктир... на едно легло лягаха 3 жени и санитарката само опъваше завивките... и при въпроса ми защо не сменя завивките тя ми отговори следното"Не е дошло прането още" е какво ме интересува пранито ,при положение че давам 3000 лв за операция...Смешна работа...Твърдо заставам за Държавните болници..
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #62  
Стар 15th December 2009, 22:13
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Е, Томи, малко си крайна, по Мазнейкова да съдиш за всички частни АГта...тя, Мазнейкова, достатъчно се изложи със случая Весела Неински и починалата родилка (отделно аз за нея отпреди частната й клиника знам за абсурдни диагнози), затова се учудвам, че си се съгласила там да те оперират.

Аз раждах последния път в частната Св. Лазар, там са ми правили и миомектомията. Отделно само там ходя на АГ профилактика, и там ми беше следенето на последната бременност. И в реанимация, и извън нея по клиниката е изключително чисто, явно главната сестра там си върши работата.

Отделно, бързо и адекватно реагираха при тежката жълтеница на малкия (това, дето му викам "на Хавайте"). Самотот раждане няма да го коментирам, много съм доволна, но най ме впечатли как д-р Николов лично ме зави с електрическо одеало след раждането и не си легна (това става в 2 ам), докато не се увери, че почва да ми става топло (не знам как е при вас, но на мен след самото раждане, след всяко раждане, ми става студено и почва да ме тресе).

А в държавните АГ на какво съм се нагледала...и 3 пръста прах под леглото на родилките, хлебарки по прелялата кофа (с лигнини с лохии) в тоалетната, и неувити в топло бебета след раждане, защото не било дошло прането, и са ме държали с часове в носилката в студен ветровит коридор...Благодаря, поне това вече мога да си позволя да си го спестя.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 15th December 2009, 22:33
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

2-то ми раждане беше в частна клиника.Отношението и вниманието към мен и сина ми беше в пъти по-добро отколкото в държавната.На всеки 3 часа идваше акушерка която измиваше детето,преобличаше го и ми го даваше да го накърмя. Когато имаше свободно помещение вечер,взимаха бебчетата от всички стаи и ги гледаха по цяла нощ,за можем ние майките, да поспим спокойно поне няколко часа.

Хигиената също беше на ниво,чистеше се по два пъти на ден и се сменяха чаршафите както на моето легло,така и на леглото на детето.

Почти непрекъснато някой от персонала,било то лекар,сестра или акушерка надничаше през вратата да ме пита как съм и имам ли нужда от нещо.

От държавната имам само лоши спомени-мръсотия и мизерия.Иначе докторката която ме оперира си свърши добре работата.

Така че аз съм за частните клиники.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #64  
Стар 15th December 2009, 22:35
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))
Отговори с цитат
  #65  
Стар 15th December 2009, 22:44
Аватара на demili 1
demili 1 demili 1 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 443
По подразбиране

За клниките ,както и за докторите няма еднозначни мнения.......Специално аз Свети Лазар не искам нито да ги видя , нито да ги чуя повече.
Отговори с цитат
  #66  
Стар 15th December 2009, 22:52
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Е, Томи, малко си крайна, по Мазнейкова да съдиш за всички частни АГта...тя, Мазнейкова, достатъчно се изложи със случая Весела Неински и починалата родилка (отделно аз за нея отпреди частната й клиника знам за абсурдни диагнози), затова се учудвам, че си се съгласила там да те оперират.


.
Навих се там да ме оперират защото доктора ми беше наел операционната...Иначе нямаше да отида там....
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 16th December 2009, 08:55
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))
Нали? Калени в мръсотията...Аз с мръсотията и мизерията не се гордея, срам ме е...
Отговори с цитат
  #68  
Стар 16th December 2009, 10:00
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Armand
незнам ,намирам аналогия между женските разкази за раждането с мъжките истории за казармата =))))

с тая разлика, че от казармата вече новите попълнения се отърваха, а жените ще си продължим да раждаме...
Отговори с цитат
  #69  
Стар 16th December 2009, 10:07
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Един път съм раждала в държавна и два пъти на ВИП етажа в същата болница............Първият път си беше гадничко (преди доста години ) , но сега всеки има право на избор

Та аз съм за ВИП етажите в държавните болници , защото апаратурата е на ниво и ако недай си боже нещо се случи в частните клиники , ги карат по спешност в държавната болница (тази информация я знам от първа ръка)
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #70  
Стар 16th December 2009, 10:12
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

офф да бе така е ..тая тема е ддъвкана дъвкана... и пак- като видя какви пари искат и ме хваща яд, това е всичко
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: екипизараждане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:26.