IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 23rd August 2010, 12:04
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

стискам ти всичките си палци - успех с операцията. дано всичко бъде наред и 4-тата е за щастие
Отговори с цитат
  #72  
Стар 5th September 2010, 18:38
globsi2 globsi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

олеле crazygirllp ужас, аз на 1-и юли тази год си правих лабиопластика в Хил клиник, оперираха ме Др.Калчев и Др. Банчева. Сега нямам вр да споделя повече по-късно , имам нужда да покомуникирам с някои от вас. Ще пиша скоро
Отговори с цитат
  #73  
Стар 5th September 2010, 21:03
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране DLV

Първо да ти кажа добре дошла във форума Как мина операцията при теб ?ЩЕ се радвам да ми разкажеш как е минало и какво точно са ти правили...и най- важното харесва ли ти сега резултата?
Отговори с цитат
  #74  
Стар 7th September 2010, 12:48
globsi2 globsi2 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Историята ми е следната: Ще започна първо с разкази за впечатленията ми от клиниката. Първото ми посещение там беше за консултацията. Имах уговорен час с Др. Калчев, тъй като, когато попитах за съответната операция, ми отговориха, че той е специалистът, сертифициран по тази такава.
В клиниката те посрещат подобаващо, обстановката е приятна, то оставаше и да не е така.
От разговора си с Клачев не останах очарована. Двама мъже ме посрещнаха в кабинета, Калчев и накакъв др смешник (мисля, че е анестезиолог) мн зле изглеждаше тоя или тая :Д
За моя проблем, не смятам, че беше от най-фрапиращите, защто имам близка със същия, която изглежда къде по-фрапантно.Но този доктор като ме видя ооо да доста са големи да, помислих си "е да големи ще са нали трябва да ви напълня джобчетата"
Обясни ми, че ще намалят устните, като изрежат излишната кожа, и ще ги направят симетрични, че не били такива, около клитора нямало да пипат.
Като цяло денят беше мн тежък за мен, по пътя си към клиниката имах неприятности и с едвам наложено "спокоиствие", отидох на консултацията. Но когато ми съобщиха цената на процедурата (4000лв) всичко вече ми се срина, аз със спестявания по-малко от 2000лв къде съм се запътила.
Бях търсила в нета за лабиопластиката и срещах цени за БГ не по-виссоки от тва, с което разполагах.
С разкривена от изненада физиономия, едвам сдържайки емоциите си, си мисля край тва ли беше няма надежда, но питам: няма ли някакъв др вариант, аз нямам толкова пари, няма как и да намеря, споделих и какво работя.
Обясни ми, че имало и др начин, но не с лазер и се изпусна, че при лазерната опр трябвало нещо си, което се слагало ли ддз кво се пр (не разбрах какво, а и на него не му беше в полза май да обяснява) само то струвало 1500лв и после се поправи аа 3000лв :Д
Мн се задълбочих, в подробности, но като цяло нямах чувството, че разговарям с доктори, а с хора, готови да ти кажат какво ли не, за да ти приберат парите.
Тръгнах си отвратена, но решена, че ще се оперирам, по въпроса защо няма нужда да обяснавам, жените с този проблем, идеално ме разбират, цял живот ме мъчи, и след като има начин, съм готова да напр каквото мога.
Деня на операцията: приемат ме, питат ме каква упойка предпочитам, преди това Калчев ми беше обяснил, че се прави с местна упойка, съвем лека интервенция е, няма болка, кръв почти няма след това и че на следващия ден дори съм могла да се върна на работа. Бях доста притеснена, те решиха, че пълната упойка е най-уместна и се съгласих.
Преди да ме упоят се видях с Калчев и Банчева, които ме оперираха, поисках да си прочета нещата, които ми връчиха да подписвам, за самата операция и рисковете, договора също, докато четях го попитах какви са рисковете, той тц абе тва са пълни глупости, няма какво да четеш, тва е съвсем лека операция.
След няколко часа се събудих, Банчева ме посети, изписа ми антибиотици, инструктира ме как да ги приемам и да не се разкрачвам мн. Каза ми, че имам гъбички, не се учудих, преди вр упоирто се лекувах, но те пак се появават. После взе да ме омяйва, да обяснява за Папилома вирус, че трябвало да се изследвам. Поинтересувах се впоследствие и не попаднах на добри отзиви за тази Банчева, а и за папилома вирус срещах само, че се предава по полов път хах аз дори не съм имала полови контакти, но тя настояваше имало допир тцтцт но тогва напълно не я разбрах. Казаха ми след 2 седмици да дойда за контролен преглед и ме изпратиха.
Към резултата, първите дни след операцията е доста подуто, кърви, не чак толкова много, дори при мен първата седмица кървя по-малко, а втората се увеличи, но ми се струваше, че имаше нещо, което спираше кръвта и после като падна тва, се усили и после си зарастна, за болка има известна такава, нормално е, не е нетърпимо.
Дали се харесвам, честно очаквах повече или поне исках по-голяма разлика, то и аз не знам какво очаквах, чудех се как ще изглеждам, като ги махнат тия кожи. Първите дни като се гледах, изпадах в ужас, мн грозна гледка беше някакви меса, разкъсани, шити, при тва, че преди ми обяснаваше, че не били симетрични, което не бях забелязала, то след операцията определено се виждаше, че не са и вс още е така, от едната страна са рязали повече от другата са оставили повече.Та питах се какво направих, дадох си единствените спестявания, за да изглеждам още по-зле. Когато зарастнаха тъканите, след около месец напълно, се поизгладиха нещата, вс изглежда нормално и се поуспокойх, освен че не са равни, другото е ок, сравнително по-добре изглеждат от преди, и се чувствам по-комфортно.
Отидох на контролен преглед при Банчева, имах нещо незарастнало като цепка, което ме притесняваше, но тя ми обясни, че тва е от лазера и ще зарасне, изписа ми мазило, и така стана, то изчезна. Попита ме дали се харесвам, измърморих нещо в отговир и тя ми обясни, че клитора трябва да е покрит, за да е предпазен от такива дразнения и неудобства, каквито при crazygirllp са се получили, с тва бях наясно. При мен проблеми нямаше, вс зарасна, отоците спаднаха, болката изчезна напълно, след операцията почивах 4 дни,след които избягвах да ходя повече пеша, защото обичайно ходя мн. А тва, което ми каза, че на следващия ден мога да си отида на работа е абсурдно, препоръчително е да се внимава.
Забравих да спомена, че в периода на зарастването, имах един доста неприятен момент, изявен в адски и непоносими сърбежи, които по-късно изчезнаха. Беше 10 или повече дни след операцията, като вече бях изпила антибиотиците, само с един спрей (за зарастване на тъкани), които ми изписа продължавах да използвам, после го спрях, то мисля и не трябваше повече от 10дни да го ползвам, и нещата се успокоиха и сърбежа изчезна. Но аз едва месец след лабиопластиката отидох на преглед и дори не се сетих да го спомена.
Сега вс е ок, макар че е по-комфортно от преди, аз не съм щастлива, искаше ми се нищо стърчащо да не остане, а не е така. И си оставам св още силно комплексирана, което ме изяжда, и трябва да преборя, защото др варианти вече няма, затова имам нужда да поговоря с жени, имащи проблема.
Бих посъветвала останалите, по възможност да се оперирате в чубжинаи, в БГ си е доста рисковано, в частните клиники тук срещате предимно търговци и бизнесмени и след това проявата му като лекар, който евентуално би ви помогнал.
Отговори с цитат
  #75  
Стар 14th September 2010, 10:10
Аватара на Zlatinka
Zlatinka Zlatinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране Здравейте!

Регистрирах се наскоро във форума, защото сестра ми ми прати линк към тази статия. Тя е по-отдавна във форума от мен, аз досега не съм имала необходимост да пиша и да споделям с непознати хора, но ето, че сега го правя:
Правиха ми лазерно-вагинално подмладяване миналата година. В Хил клиник, при същите лекари - при доктор Банчева и при доктор Илия Калчев. Имах някои проблеми (вагинална релаксация, която ми остана от много трудно естествено раждане, от което пък имах известни усложнения, но няма смисъл да ви занимавам с подробности), и комбинирахме процедурите с лека пластика на срамните ми устни.
Можете да си представите - от споделеното от другите момичета, колко съм била притеснена преди интервенцията, колко съм разпитвала с подробности и съм задавала едни и същи въпроси на доктора по сто пъти от нерви... Но те се държаха изключително коректно и търпеливо с мен - и доктор Калчев, и доктор Банчева, която ми беше лекуващ гинеколог, и ако не беше тя, може би нещата при мен щяха да се развият доста зле.
Да, платих си, и да, не беше евтино, но съм лежала в държавна болница, и повече никога-никога няма да си го причиня, защото всеки заслужава повече от това, което държавата ни предлага като "здравеопазване".
Пиша това, за да ви споделя, че в Хил клиник успяха да направят болничните грижи, операция и престой да го направят колкото се може по-приятен и уютен за мен. Благодарна съм и на двамата лекари, които наистина бяха страшно внимателни към мен, към моето притеснение и моите страхове при мен всичко мина гладко, бързо и без проблеми! Самата операция беше малко под час, останах една вечер да спя там заради упойката. Мъжът ми беше до мен през цялото време, той също беше притеснен, разбира се, но дори и към него не се държаха като към досаден придружител, който трябва да си спазва часовете за свиждане.
След като мина операцията, д-р Калчев ми е звънял, за да ме попита как се чувствам и за да ме покани на контролен преглед.
Наистина ми е странно, че може да попадна на такова отрицателно мнение за тях и това ме подтикна да споделя моето лично преживяване там.
Досега съм им благодарна за грижите, които положиха, за вниманието и най-вече за резултата!
Отговори с цитат
  #76  
Стар 19th September 2010, 14:25
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Да обстановката е много приятна там и през 5 мин. някой идва да те попита как си.Радвам се, се че си доволна от резултата! Надявам се и аз да съм доволна след 2рота си операция при тях ...макар, че ми казаха, че пак може да ми се къса кожата отново и отново, което много ме натъжи.Ако ми бяха казали, че има такъв риск преди първата операция,едва ли щях да легна под ножа и да жертвам толкова сили,време и пари. Все пак ще им се доверя за втори път,надявам се Бог да е с тях и да направят най- доброто за мен, да зарастне както трябва
Отговори с цитат
  #77  
Стар 19th September 2010, 14:31
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране Re: Здравейте!

Цитирай:
Първоначално написано от Zlatinka
Регистрирах се наскоро във форума, защото сестра ми ми прати линк към тази статия. Тя е по-отдавна във форума от мен, аз досега не съм имала необходимост да пиша и да споделям с непознати хора, но ето, че сега го правя:
Правиха ми лазерно-вагинално подмладяване миналата година. В Хил клиник, при същите лекари - при доктор Банчева и при доктор Илия Калчев. Имах някои проблеми (вагинална релаксация, която ми остана от много трудно естествено раждане, от което пък имах известни усложнения, но няма смисъл да ви занимавам с подробности), и комбинирахме процедурите с лека пластика на срамните ми устни.
Можете да си представите - от споделеното от другите момичета, колко съм била притеснена преди интервенцията, колко съм разпитвала с подробности и съм задавала едни и същи въпроси на доктора по сто пъти от нерви... Но те се държаха изключително коректно и търпеливо с мен - и доктор Калчев, и доктор Банчева, която ми беше лекуващ гинеколог, и ако не беше тя, може би нещата при мен щяха да се развият доста зле.
Да, платих си, и да, не беше евтино, но съм лежала в държавна болница, и повече никога-никога няма да си го причиня, защото всеки заслужава повече от това, което държавата ни предлага като "здравеопазване".
Пиша това, за да ви споделя, че в Хил клиник успяха да направят болничните грижи, операция и престой да го направят колкото се може по-приятен и уютен за мен. Благодарна съм и на двамата лекари, които наистина бяха страшно внимателни към мен, към моето притеснение и моите страхове при мен всичко мина гладко, бързо и без проблеми! Самата операция беше малко под час, останах една вечер да спя там заради упойката. Мъжът ми беше до мен през цялото време, той също беше притеснен, разбира се, но дори и към него не се държаха като към досаден придружител, който трябва да си спазва часовете за свиждане.
След като мина операцията, д-р Калчев ми е звънял, за да ме попита как се чувствам и за да ме покани на контролен преглед.
Наистина ми е странно, че може да попадна на такова отрицателно мнение за тях и това ме подтикна да споделя моето лично преживяване там.
Досега съм им благодарна за грижите, които положиха, за вниманието и най-вече за резултата!
Нали си се оперилала миналата година,когато аз и другото момиче не сме писали във форумакак така си била притеснена от мненията ни щом си се оперирала преди нас?
Отговори с цитат
  #78  
Стар 20th September 2010, 12:36
Аватара на Zlatinka
Zlatinka Zlatinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Извинявай, ако не съм се изразила правилно

Сестра ми ми изпрати вашите мнения миналата седмица. Попаднала на темата, и знаейки, че аз съм минала през това ми я препрати.

Аз самата се подложих на процедурата през септември 2009 г.

Споделям своето мнение с вас, защото е коренно противоположно на вашето, защото наистина уважавам тези лекари за това, което направиха за мен. И защото искрено се развълнувах от вашите истории. И ви желая и на двете всички негативи да станат само спомени и всичко да е наред.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 20th September 2010, 13:36
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Мерси за добрите пожелания
Отговори с цитат
  #80  
Стар 5th October 2010, 11:25
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране Решението е взето!

Записах си час за преглед при д-р Калчев.

Ще се видим другата седмица.

Много се вълнувам...
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: лабиопластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:14.