IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #361  
Стар 15th October 2010, 20:06
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marisabela
Цитирай:
Първоначално написано от raliza
700 лв. но резултата е впечатляваш.
Да,така е,а цената зависи от мястото,където ти се прави.Моето беше само 250 лв,а е същата процедура.
Може ли координати
Отговори с цитат
  #362  
Стар 30th December 2010, 16:24
Petya_stz Petya_stz не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте!Зачетох се в темата и реших да се обърна към вас за мнение по един въпрос.Възможно ли е избелване на зъб,на който нерва е бил изваден преди може би около 7 години? Става въпрос за преден зъб. В последно време зъбът ми започна да потъмнява все повече и това,както знаете не е доста приятно.Говорила съм със зъболекаря ми и той всеки път ми казваше,че трябва да изчакам още няколко години след което да си поставя коронки на предните зъби...От това чакане мисля,че става все по зле.Възможно ли е умъртвен зъб да се избели по някакъв начин или единственият ми вариант е да си поставя коронки?И колко горе-долу ще ми струва това?
Отговори с цитат
  #363  
Стар 2nd July 2011, 19:58
Аватара на ninka8710
ninka8710 ninka8710 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте..моя приятелка наскоро си избели зъбите при една зъболекарка..Случаят е следния...почистиха и зъбния камък с ултразвук,полираха и зъбите с ер-фло-с избелваща пудра,и и направиха безцветни шини-за носене през ноща..Дадоха и 4 тубички с избелващ гел с различен процент-от 10% започна-15% и накрая 20%-които да поставя в безцветните шини и да ги слага преди да си легне,като и свършиха тубичките с гела я поканиха на профилактичен преглед за да видят резултата-и ако се наложи да се използва и 25% избелващ гел...Приятелката ми има невероятна усмивка в момента,и остана много доволна от резултата...ето линк на саита на зъболекарката и. .http://www.dentissimo.bg/
Отговори с цитат
  #364  
Стар 11th April 2012, 15:52
martopetev martopetev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2012
Мнения: 3
Question

Здравейте регистрирах се с цел да Ви попитам за един продукт за избелвае на зъби White smile . Имате ли впечатления от него? Какви могат да бъдат страничните ефекти от него? Нямам достатачно финанси за процедура по избелване. Пушач съм но приятелката ми не е и сега се опитвам да спра цигарите, обаче за цялото това време зъбите ми са пожълтели, а бала наближава. Моля Ви дайте ми някакъв съвет, ако не ми пррепоръчайе надеждна процедура за избелване, за по дългосрочен план.
Благодаря Мартин
Отговори с цитат
  #365  
Стар 16th April 2012, 21:13
contessa contessa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 2
По подразбиране

Аз наскоро ползвах избелващите ленти на Crest.Ефекта е поразителен.Ползвах тези които са за 14 дни по 30 мин. на ден Crest Advanced Vivid се казваха цената беше около 70 лв.Докато ги ползвах ми се повиши чуствителността на зъбите, но след като спрях болката отшумя.Поръчах ги от този сайт whitestrips.bg,пристигат за един ден.
Отговори с цитат
  #366  
Стар 27th November 2012, 00:41
Lilya Lilya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 23
По подразбиране

и аз съм ги използвала лентите на Crest
уникален резултат имат. искам да питам колко време обаче се запазва, защото аз ги използвах преди малко повече от половин година и вече започват леко пак да ми пожълтяват.
Пуша цигари и пия кафе за съжаление.

Последно редактирано от el1nor : 27th November 2012 на 09:39 Причина: реклама
Отговори с цитат
  #367  
Стар 28th November 2012, 19:15
sea_breeze sea_breeze не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Тези Crest White Strips нещо много нашумяха в България май, гледам и в един друг форум пише за тях, а иначе и аз съм ги ползвала добри са, но резултата не е чак за възхищение помагат в рамките на минималното очакване, за извънреден ефект ще трябва да се обърнете към стоматолог
Отговори с цитат
  #368  
Стар 30th November 2012, 18:11
kokona26 kokona26 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 153
По подразбиране

И аз си мисля, че много се шуми покрай тези избелващи ленти. Предпочитам редовни посещения при зъболекар и подходящата избелваща паста
Отговори с цитат
  #369  
Стар 21st December 2013, 11:32
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Някой правил ли е избелване с Nite White в домашни условия , нека сподели , аз си направих избелване с ULTRADENT - 16% водороден пероксид 24 дни спах с шините и нищо не ми се получи , по време на избелването може би с еднин тон бяха по-бели от преди и след приключването на избелването си приеха първоначалния цвят . Общо взето си хвърлих парите на вятъра .
Отговори с цитат
  #370  
Стар 22nd December 2013, 19:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тези Ultradent не бяха ли професионални системи за избелвани които се прилагат от стоматолозите. Отрих в един сайт малко пояснително инфо, че ми беше интересно което ще постна тук. Аз ако си избелвам зъбите бих направил комбинация от избелване в кабинет в който се облъчват зъбите и с лазер и се комбинира с домашно избелване, така знам, че се постига най добър ефект ако се комбинират двата метода.

Ти предполагам си се ровила в нета за мнения за различните избелващи системи. Аз съм чувал, че зъбите с жълтеникав отенък по добре се избелват от колкото тези със сив отенък. другото което сигурно го знаеш е ако зъбите са жълти заради приема на антибиотици в детството като тетрациклин примерно, такива зъби не могат да се избелят и остава варианта с фасети. Това просто го споменавам като информация.
Ако научиш нещо интересно ще е добре да го сподели в темата !

Цитирай:
Избелване -

"ZOOM!", "White Speed", "Nite White", "Day White" на Discus Dental (USA)

"Opalescence" на Ultradent (USA)


Съществуват две основни системи за избелване - в кабинета и домашни (под стоматологичен контрол). Те ползват общ принцип на действие - разпадането на прекиси (водороден или карбамиден) до насцентни форми на кислород (разцепени молекули кислород). Тези свободни радикали са с много мощно действие и извличат свободните съставки в емайла , като по този начин зъбите изсветляват. Ето защо не са желателни две неща: първото е ползването на аптечни форми със стандартни шаблони за гела - така дозата не се контролира и венците (а и зъбите) могат да се раздразнят трайно - възпаление или свръхчувствителност; поглъщането на свободни радикали е по-високо - т.е. по-общотоксични са, а и липсва всякакъв лекарски контрол. Второто е системната употреба на пасти за зъби с прекиси или сода - отново се поемат по-високи дози от вредните свободни радикали, а те са фактори в развитието на тежки процеси като тумори, сърдечно-съдови заболявания и много други. Такава употреба е желателно да става със зъболекарско предписание.
И в двата случая (кабинет или вкъщи) се ползват различни концентрации на двата прекиса, като ние използваме само одобрените от Американската стоматологична асоциация. Методът със сеанси в кабинета е с много висок % прекис, в съчетание с аргонов лазер или силна светлина (като тази от лампите за фотополимеризация) и трае около час и полвина. Домашните системи са дневни и нощни (около 8 часа), като дневните са по-агресивни и са за 2 или 3 часа. Гелът се поставя в индивидуални шини по отпечатък от зъбните редици на пациента. Причината за разпада на прекиса до силно активния кислород и тайната му се крие в човешката слюнка и ензимното й съдържание.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Избелваненазъби
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.