IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 29th November 2010, 17:56
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Смехуранка
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #42  
Стар 15th December 2010, 10:40
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Ето ме вече официално завърнала се във форума!

Сори на всички, на които не съм отговорила, и не съм споделила, че съм ок, и да не се притеснявате
Бяхме малко на кратка, ъъъъ орално-романтична почивка (леле, толкова не съм постила никога в живота си ) ама знам, че и туй ще мине.

За снимки, не съм се снимала, макар че вече си изглеждам съвсем и напълно ок - изобщо не личи, че нещо по мен е променяно и скъсявано.

Отдавна вече спадна и подутото и всичко, и само дето още не правим секс, ама... т'ва е 'щото не съм вярвала на онази златна истина, че красотата иска жертви.

Целувки на всички, аз вече си направих и получих коледния подарък
Любимото - също
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th December 2010, 20:19
crazygirllp crazygirllp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 108
По подразбиране

Нправи ли кръгче с новата кола ?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 24th January 2011, 18:09
Аватара на smehuranka
smehuranka smehuranka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: София
Мнения: 144
По подразбиране

Вече ДА!
:P
Отговори с цитат
  #45  
Стар 31st October 2011, 16:43
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране

Здравеите и аз искам да си направа лабиопластика, мола ви при кои доктор да отида дори да не е в хилл клиник.
Отговори с цитат
  #46  
Стар 28th November 2011, 14:20
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране labioplastika

Здр. искам да ви кажа аз сашто си направих лабиопл. в нефертити ,като се видах направо се изпалших една седмица мина направо се чуствам ,ужасно не мога да ходя шевовете са ужасни така ли се чустват и другите жени започвам да сажалявам но вече е много касно.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 29th November 2011, 11:33
Аватара на merlita_12
merlita_12 merlita_12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 6
По подразбиране

аз също си правих преди 7-8 месеца; Познато чувство. и аз бях така, но лека-полека олеква, има оток-нормално е да е набъбнало и болно място и си иска време да си заздравее. а след 10-тия ден вече изглеждаше досто по-добре и аз мазах крем бочко - но мен много ми помага. Сега всичко си е ок. не се сещам за това вече.
Отговори с цитат
  #48  
Стар 8th December 2011, 15:44
sandraddd sandraddd не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 36
По подразбиране labioplastika

Здр на всички на 25.11 2011 си направих лабиопластика в НЕФЕРТИТИ. Моля ,ви се никога не ходете там взеха ми парите и ме ореЗИЛИХА .
Шевовете са направени като цип имам голамо вазпаление доцента или незнам как да го нарека не ми обясни ништо има само една сетра и никои друг МОЛЯ ВИ СЕ НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ЗА КАВОТО И ДА Е БИЛО САВСЕМ СЕРИОЗНО ВИ ГОВОРЯ СЕГА МАРТ МЕСЕЦ МИ ПРЕДСТОИВТОРА ОПЕРАЦИЯ при гинеколог срам ме да се саблека пиша това за да предпазя останалите момичета .
Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th December 2011, 10:06
Аватара на merlita_12
merlita_12 merlita_12 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 6
По подразбиране

минало е доста време от операцията ти, сигурно нямаш възпаление от самата операция, а ако са ти предписали антибиотик, са се получили гъбички, тогава доста пари и щипе и имаш течение като бяло мляко. просто питай какво да пиеш - пробиотик или нещо друго. нали не си правила секс без презерватив
Отговори с цитат
  #50  
Стар 11th December 2011, 02:53
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merlita_12 Виж мнението
нали не си правила секс без презерватив
Момичето каза, че я е срам да се съблече, едва ли й е до секс..

Аз се повтарям, но тази операция се прави при гинеколог. Никак не е безобидна, лабиите затварят входа на влагалището за инфекции, за това трябва да се барат много внимателно. Никога не ми е минавало през акъла дори да я правя при пластичен. Акyшер-гинеколог, който изражда или оперира ежедневно. Хората си познават анатомията, един пластичен познава женската анатомия в тази област колкото я познава средностатистическия мъж - НИКАК!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 12th December 2011 на 02:06
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Hillclinic
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.