IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 9th July 2012, 00:14
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте,момичета.Тъй като видях ,че има актуални мнения се регистрирах ,защото е тема,която силно ме вълнува.На 21 години съм,от Варна и миналата седмица бях на консултация при д-р Заякова.Отслабнах с близо 50 кг и от гърдите ми не остана нищо(просто една кожа-с извинение ),отидох с надеждата,че ще може да се поставят само импланти,но когато ги видя,започна да мери и каза ,че ще трябва и изрязване на кожата.Като цяло каза ,че ще има разрез на зърната(тъй като били ниско,а трябвало да бъдат къде,къде по-нависоко) ,вертикален,под гърдата,и изрязване на малко кожа острани гърдите (под мишниците ).Двете операции ще се направят наведнъж.Каза да си запиша когато преценя час за консултация вече за избиране на самите импланти,големина и т.н. и ,че лятото няма да ме оперира поради опасността от инфекции в тези жеги,защото не е просто уголемяване,а и аз така исках да е септември.Бих искала да се обърна към теб- АЛАНИЯ да ми разкажеш повече за самата операция ако е удобно ,за белезите ,за болката ,защото са повече разрезите.Не съм ходила при други лекари смятам да е др Заякова понеже изчетох почти всички възможни форуми ,званях на познати и казват,че тя се води една от най-добрите във варна.И последният ми въпрос е -попитах я каква форма импланти ще ми стоят добре,а тя каза ,че по принцип тя харесва анатомични ,защото били по естествени (аз трябвало сама да си реша),а те по принцип гледах снимки на някои момичета изглеждат по-издължени ,а на други по-топчести както бих искала и ми каза,че за моя ръст 350-370 кубика щели да бъдат добре 400 максимум,защото за нея над 400 вече било големи ,а и вс епоак тежали -отново гледах снимки на момичета във какви ли не сайтове с импланти по 370cc,но на някои стояха малки а на други къде ,къде по-големи (пълна чашка Ц пишеше),как да разбера кой е моя размер 170 висока съм ,65 кг.Благодаря предварително,май много писах ,но стана от 1 месец само чета и чета форуми,и ги сънуеам вече тези гърди хем искам хем и сега се притеснявам ,защото самата операция ще е по-различна от това,което се надявах да е .
Отговори с цитат
  #82  
Стар 9th July 2012, 13:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз съм искрено впечатлена от свалените 50 кг. Свалям ти шапка!

Относно това как да разбереш какъв кубик да сложиш от снимки ще ти е доста трудно. Едни и същи импланти като параметри могат да стоят по 100 различни начина в зависимост от индивидуалните особености и анатомия.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 9th July 2012, 22:24
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от more_love Виж мнението
,за белезите ,за болката ,защото са повече разрезите.
Рзрезите не болят. Това, че ще са повече да не те притеснява. Болката ще е само от разтегнатия мускул.

з се очудвам, че Заякова е предложила 400сс. На мен за същата продцедура, като твоята (импланти и повдигане) ми каза 290сс абсолютен максимум. А съм висока и едра...

Кажи си параметрите (подгръдна/ръст), за дадем някакво приблизително мнение.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 9th July 2012, 23:57
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

тя ми каза,че това което ще е добре като за мен са 350-370 макс 400.Вече над 400 за нея били големи,тежат ,а и все пак чета ,че има повече опасности от усложнения.Сега се измерих подгръдната ми е 80 ,170 съм висока,65 кг
Отговори с цитат
  #85  
Стар 10th July 2012, 08:22
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
А съм висока и едра...
Нелка, ти пак ли почна с "едрото"? Не, не, хич не ти хващам вяра, да знаЙш!
Отговори с цитат
  #86  
Стар 10th July 2012, 08:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
А съм висока и едра....
Що заблуждаваш народа не мога да разбера
Отговори с цитат
  #87  
Стар 11th July 2012, 00:27
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Ееее, аз нали ви казах, че в моите си лични представи съм си висока и едра жена!

Цитирай:
тя ми каза,че това което ще е добре като за мен са 350-370 макс 400.Вече над 400 за нея били големи,тежат ,а и все пак чета ,че има повече опасности от усложнения.Сега се измерих подгръдната ми е 80 ,170 съм висока,65 кг
Аз все повече се убеждавам, че Заякова е имала нещо лично против мен... Аз съм със 77 см подгръдна, защо на хора с приблизителни параметри и проблеми препоръчва различни неща? Ако на мен ми беше казала 400сс най-вероятно щях да се правя при нея...

Та за тези мерки мисля и над 400 ще е добре.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 11th July 2012, 01:20
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

аа над 400 няма нужда вече преди бях с чашка Д сега искам да съм както сега чашка Ц,но да са пълни и стегнати ще видим какво ще стане на консултацията смятам август да е ,а септември операцията.Сега се сетих за един въпрос тъй като снощи доста говорих с един приятел и поради мои така да го кажем здравословни проблеми или по-точно хранителни ..въпроса ми е какви са изследванията ,които ми правят ,защото той ми каза ,че образно казано ако съм продължавала в същия дух нямало съм да мина изследванията
Отговори с цитат
  #89  
Стар 11th July 2012, 11:08
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от more_love Виж мнението
аа над 400 няма нужда вече преди бях с чашка Д сега искам да съм както сега чашка Ц,но да са пълни и стегнати ще видим какво ще стане на консултацията смятам август да е ,а септември операцията.Сега се сетих за един въпрос тъй като снощи доста говорих с един приятел и поради мои така да го кажем здравословни проблеми или по-точно хранителни ..въпроса ми е какви са изследванията ,които ми правят ,защото той ми каза ,че образно казано ако съм продължавала в същия дух нямало съм да мина изследванията
Ако имаш предвид, че пазиш диети - да! Ако си анемична, ако хемоглобина ти е под нормата, никой няма да те оперира.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 11th July 2012, 13:40
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

какви точно изследвания трябва да ми правят ?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Повдиганенабюст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:13.