IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #731  
Стар 14th June 2012, 09:00
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Доколкото помня ти казваш, че си чашка А... т.е. нямаш почти никаква собствена жлеза. При подмускулно поставяне мисля, че се губи около сантиметър от проекцията, но за да изглеждат добре не бива да са и много изпъкнали.

Моите импланти са 400 сс, 13,2 см. диаметър и 4 см профил... за моят гръден кош са идеални, но аз съм с по-тесен гръден кош от теб. (това ако помня добре, че подгръдната ти е 82 см)

Най-важното е да изберете подходящи импланти, които да не седят като портокали... т.е. да са достатъчно широки.
Отговори с цитат
  #732  
Стар 14th June 2012, 17:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Фоги, слушай Лилиана (прочети я няколко пъти и няма да сбъркаш), тя много, ама много добре ти го е обяснила (тоест ако се побират при теб повече см като диаметър, не се чуди и избирай тях).
Отговори с цитат
  #733  
Стар 21st June 2012, 19:00
blanco y negro blanco y negro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: испания
Мнения: 1 048
По подразбиране

Да се оплача, момичета... седмица след операцията, доста се смалиха /425/. Направо се чудя какво ще ми остане в крайна сметка.
Отговори с цитат
  #734  
Стар 21st June 2012, 19:40
Аватара на eliii
eliii eliii не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 688
По подразбиране

425 не са малко?с какви параметри си? ок видях

Последно редактирано от eliii : 21st June 2012 на 19:50
Отговори с цитат
  #735  
Стар 22nd June 2012, 22:26
сладичко сладичко не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 15
По подразбиране

blanco y negro, същото беше и при мен. Първата седмица ми се струваха ОК, после оттоците спаднаха и се смалиха доста. Сега съм почти 2 месеца след операцията и като се поотпусна кожата сега сякаш се поналяха отдолу и стоят по-добре а и аз им свикнах сякаш вече. Те колкото са се "смалили" това ще е, просто оттоците ги няма вече. Така че сега трябва търпение, за да си ги видиш в окончателен вид като се отпуснат тъканите вече. Аз предполагам, че и моите още ще се променят.
Имам снимки в профила, ако искаш разгледай във времето как стоят. За инфо - 335 сс подмускулно.
Отговори с цитат
  #736  
Стар 17th July 2012, 16:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от more_love Виж мнението
Здравейте,момичета.На 17.08 ми е втората консултация при др Заякова за повдигане и поставяне на импланти.Операцията ще е септември месец ,въпроса ми е на тази консултация как да избера имплантите..каква марка да избера анатомични ще бъдат ,но как да разбера какъв профил искам...Каза ми ,че за мен 370 ,400cc максимум щели да ми седят добре не искам да седят много нависоко и отгоре да са съвсем като топки ,но не искам и да седят много ниско както гледах на някои снимки на жени тук от форума,които са си поставяли при нея ,подмускулно ми каза ,че ще е поставянето,щяла първо да премести зърната доколкото разбрах са много на ниско,след това вертикален разрез ,разрез под гърдата и накрая изрязване на малко кожа под мишницата(отсрани гърдата).За цената няма значение тя ми изброи цените на всички импланти и отделно нали за рязането на кожа и всичко кое колко струва ,но как да избера марката дали да е макган мисля ,че бяха най-скъпите 3600 евро или някоя от другите евросиликон и още няколко ми каза ментор май беше..не съм сигурна.Тези с най -висока цена смятам ,че сигурно ще са и най0хубавите незнам затова искам съвет от вас,,
Първо си избери марка имплант и после почвай да гледаш таблиците за съответната марка. Вече при таблиците тук евентуално можем да помогнем с мнения.
Отговори с цитат
  #737  
Стар 19th July 2012, 09:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от more_love Виж мнението
да,но как да избера марката ,цената критерий ли е за качество ако е така значи макган ,но чета ,че и много момичета са с евросиликон и други.изчетох всички форуми ,които са в сайта,изгледах всички снимки,но какво трябва да избера за мен нямам никаква идея разглеждах и едни таблици в един от форумите ,но нищо не ми стана ясно,а докторката когато я попитах какво да избера,кое ще ми седи добре каза,че аз сама трябва да преценя и сега на другата консултация вече за избора на импланти ще я помоля ако може д ами -окаже снимки на нейни пациентки и да ми покаже какви горе долу ще станат моите.
Според мен избирай Макган - мисля, че е по-сигурно (дай боже, че то вече човек не знае на какво да вярва). А за да ти дадем мнение за таблиците - какъв ти е стартът сега - гръдна, подгръдна, птоза (малко, много), излишна кожа; също какъв горе-долу искаш да е резултатът? Ако пък ти се пущат снимки на положението сега - най-добре. Не че сме лекари, но поне можеш да чуеш различни мнения и съвети.
Отговори с цитат
  #738  
Стар 20th July 2012, 20:19
more_love more_love не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

момичета здравейте измерих се ,снимах се 92 гръдна,80 подгръдна снимах се ,но как да кача снимките
Отговори с цитат
  #739  
Стар 21st July 2012, 13:38
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Бравос, ти си се справила със снимките. Заякова спомена ли кръгли или анатомични импланти ще ти слага? Или и това ти трябва да си го прецениш? Ако са кръгли гледай диаметърът да е по-голям - да речем около 13.5 см, проекцията - ще се види от таблицата - спрямо кубиците (нали ти беше казала максимум 400 куб). Ако са анатомични - тогава пак гледай ширината да е около 13.5, пък за другото - пак трябва сверка с таблиците на Макган. То има и много други показатели, но трябва да се намерят таблиците. А ако това, което си избрала не става за теб, Заякова определено ще ти го каже на консултацията. Можеш да опиташ да покажеш какъв резултат искаш горе-долу и така да се доуточните за имплантите. Сега ще потърся таблиците на Макган.
Отговори с цитат
  #740  
Стар 21st July 2012, 13:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

http://dr-ross.ru/operations/sect136/elem436.html
Ето ги таблиците, ако и на някой друг му се гледа.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Колкокубикадасисложа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:10.