IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th May 2008, 15:18
ХеХеХеХе ХеХеХеХе не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране Пърхут

Бихте ли ми препоръчали нещо против пърхут :..
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2008, 19:03
Аватара на desislavay
desislavay desislavay не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 32
По подразбиране

za maska li pita6 ili za 6ampoan? az li4no imam dosta golqm problem s pyrhuta oba4e si4ko se opravi(este ne napylno,no do golqma stepen) ot maski sys zehtin. Na4i namazva6 si kosata i nablqga6 na korenite, sedi6 minimum 30 min i posle mnoooogo dobre izmiva6 tam s 6ampoano koito polzva6 ;] Edinstveniq minus ot tazi maska e 4e zehtina naistina dosta trudoemko se otmiva posle, no pyk pri redovna upotreba(primerno vednyj sedmi4no) efekta e na lice!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th May 2008, 12:05
ХеХеХеХе ХеХеХеХе не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavay
za maska li pita6 ili za 6ampoan? az li4no imam dosta golqm problem s pyrhuta oba4e si4ko se opravi(este ne napylno,no do golqma stepen) ot maski sys zehtin. Na4i namazva6 si kosata i nablqga6 na korenite, sedi6 minimum 30 min i posle mnoooogo dobre izmiva6 tam s 6ampoano koito polzva6 ;] Edinstveniq minus ot tazi maska e 4e zehtina naistina dosta trudoemko se otmiva posle, no pyk pri redovna upotreba(primerno vednyj sedmi4no) efekta e na lice!
Благодаря
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th May 2008, 14:39
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Само да кажа също става със олио .. Първо си намажи косата цялата с олио и стои около 30 мин или 1 час ... След това се измии със шампоан NIVEA .. сигурен ефекект .. прави го през 1 ден и до 1 седмица няма да имаш изобщо пърхот .
За олиото да кажа нещо - Олиото подхранва много косъма !
За NIVEA - шампоан е Hair Care .. на него пише Шампоан против пърхот!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th May 2008, 00:36
dazzling_girl dazzling_girl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 147
По подразбиране

Мен пък ме притеснява дали ще успея да го измия...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th May 2008, 11:03
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dazzling_girl
Мен пък ме притеснява дали ще успея да го измия...
ВИж ся начи първо се измии със олио и стой 30 мин .. после го измии .. след това като го измиеш слагаш NIVEA-та и така през ден ..
Сигурен сам ще стане !
С олиото си намажи добре косата и по леко така я нараняваш
Питай ако нещо неразбираш
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th May 2008, 11:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

И аз преди време имах такъв проблем - ходих на лекар по друг повод и той ми каза, че имам недостиг на витамин B и ми препоръча да пия един месец "витамин B комплекс" - един от симптомите на недостиг било бели петна по ноктите и поява на пърхут... Незнам при теб дали е това проблема, но... дори профилактично се препоръчва да се набавят витамините от глрупа В - така че...няма да ти навреди; при мен реши проблема без употреба на шампоани и маски... И струва лев и нещо при това....
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th May 2008, 21:20
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
И аз преди време имах такъв проблем - ходих на лекар по друг повод и той ми каза, че имам недостиг на витамин B и ми препоръча да пия един месец "витамин B комплекс" - един от симптомите на недостиг било бели петна по ноктите и поява на пърхут... Незнам при теб дали е това проблема, но... дори профилактично се препоръчва да се набавят витамините от глрупа В - така че...няма да ти навреди; при мен реши проблема без употреба на шампоани и маски... И струва лев и нещо при това....
А само на ноктите пак ли само витамин "В" защото Майма ми каза че е витамин "А" но не е сигурна
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th May 2008, 23:34
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fresh4y
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
И аз преди време имах такъв проблем - ходих на лекар по друг повод и той ми каза, че имам недостиг на витамин B и ми препоръча да пия един месец "витамин B комплекс" - един от симптомите на недостиг било бели петна по ноктите и поява на пърхут... Незнам при теб дали е това проблема, но... дори профилактично се препоръчва да се набавят витамините от глрупа В - така че...няма да ти навреди; при мен реши проблема без употреба на шампоани и маски... И струва лев и нещо при това....
А само на ноктите пак ли само витамин "В" защото Майма ми каза че е витамин "А" но не е сигурна
Специално за ноктите - петната се получават от недостиг на витамин В2... затова като приемаш цялата гама от групата на витамините "В" - въпроса с недостига се тушира
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th May 2008, 23:42
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

А можеш ли да ми кажеш какво да вземам да ям или да си купя нещо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пърхут
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:42.