IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th May 2008, 21:43
pollinna82 pollinna82 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: plovdiv
Мнения: 14
По подразбиране Преса за коса

Имам намерение да си взема хубава преса за коса ,за изправяне с йонизиращ ефект. Моята фризьорка позва една на GHD и ефекта е просто невероятен ,но доколкото знам в Бг ги няма .Някой полвал ли ги е или да препоръча нещо добро с подобен ефект.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 25th May 2008, 23:35
.:Sani:. .:Sani:. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 27
По подразбиране

Виж ТУК може да си харесаш нещо.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th May 2008, 08:00
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране Re: Преса за коса

Цитирай:
Първоначално написано от pollinna82
Имам намерение да си взема хубава преса за коса ,за изправяне с йонизиращ ефект. Моята фризьорка позва една на GHD и ефекта е просто невероятен ,но доколкото знам в Бг ги няма .Някой полвал ли ги е или да препоръча нещо добро с подобен ефект.
аз я ползвам от 3 години и съм мноооого доволна,закупиях я от Англия директно от сайта на GHD заедно със спрей за впръскване преди употреба на пресата.ефектът е супер,препоръчвам я горещо!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th May 2008, 14:34
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

apolonia2006 може ли да те питам чрез интернет ли си я купи или някой познат ти я е донесъл.А з не съм пазарувала по електронен начив, защото по-скоро съм недоверчива, но то би тлябвало да е отработен вече този процес...???
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th May 2008, 15:54
apolonia2006 apolonia2006 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 150
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SB2006
apolonia2006 може ли да те питам чрез интернет ли си я купи или някой познат ти я е донесъл.А з не съм пазарувала по електронен начив, защото по-скоро съм недоверчива, но то би тлябвало да е отработен вече този процес...???
купих си я,докато бях там директно от сайта им по интернет.сайтът е сигурен,всички мои познати си я закупиха по този начин,даже мисля,че тази марка само се диструбутира и нямат специализиран магазин.можеш да видиш в сайта им дали има покупка с доставка до България.Наистина си заслужава парите!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th May 2008, 22:08
fresh4y fresh4y не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 64
По подразбиране

Моята е най яка за 200 лева е
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2008, 08:02
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Сподели кое и е якото цената нищо не ми говори ...!
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #8  
Стар 28th May 2008, 08:30
SB2006 SB2006 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 64
По подразбиране

apolonia2006 Мерси!!!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th August 2008, 14:03
elly.radeva elly.radeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 3
По подразбиране

Забравете за GHD, пробвайте SHEHAIR пресите за коса ... произвеждат се по един и същи начин ( двете марки са на братя, които в последствие се отделят) а пък и SHEHAIR вече е в България на доста по-достъпни цени ... Аз още си ползвам моята от Англия, но пък за сестричката взех розовия модел от българския дистрибутор и сме много доволни .... ако се интересувате ето сайта http://www.shehair.bg Cheers
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th August 2008, 16:09
Enti Enti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 13
По подразбиране

Това прилича на абсолютна имитация на GHD. Чак неприятно. Как пък копираха и мини модела
Аз имам от година на ghd и съм доволна. Само най-странното е защо, когато ме направи фризьорката ми косата ми издържа дни наред, а като се изправя аз не е същото. Даже и самото изправяне не си прилича. А пресите са абсолютно едни и същи. Моята е поръчана от Германия.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пресазакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:28.