IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 17th March 2009, 15:49
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране Козметична дерматология - д-р Денкова или д-р Тачева ?

нека всички, които са доволни от процедури при д-р Денкова и д-р Тачева да пишат по темата. Колебая се коя от двете да посетя
Отговори с цитат
  #2  
Стар 17th March 2009, 16:48
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Бях на консултация при Д-р Денкова за процедура , останах доволна, след това ще пиша за самата процедура дали съм доволна , но съм нахъсана ,че е добра, така го усещам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17th March 2009, 18:41
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Ina, да те попитам в хотела ли й е кабинета. обяснява ли изчерпателно, защото аз обичам да съм добре осведомена, колко струва профилактичния преглед. аз още не съм ходила, защото нямам никакво свободно време, но скоро и това ще стане
все си мисля, че процедурите при д-р Тачева са по-достъпни (като цена), но аз искам да съм при по-добрия специалист.на теб д-р Денкова някой препоръча ли ти я или просто така отиде.мерси
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18th March 2009, 12:31
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

В клиниката й е кабинета.Клиниката се намира на последния етаж на хотела.
Да доста хубаво и разбираемо обяснава. При консултаций аз ходя с изготвени въпроси, за да не забравя нещо, вадя си листа почвам да питам по него, записвам всичко кавото ми казват.
Дори по тел. мн. изчерпателно обясняваше на жена от провинцията. Аз докато си "изчистя" списъка къде да ходя за процедури на лице , чух случайно когато една жена отишла при Паскова и останала учудена,че предлага скъпи процедури за отслабване, а самата тя била пълна , по лицето имала петна и се отказала от нея с мотива,че не може ти да предлагаш дадени процедури, и да не се възползваш от тях . И тогава отидох при Денкова въпреки ,че там е може би по скъпо- 40 лв. е консултацията. Самата д-рка ми мн.хареса и на външен вид и е мн.по млада на живо отколкото по тв.и снимки . Аз прецених за себе си , че за моите процедури трябва да се насоча към дерматолог , мисля , че пластичните хирурзи правят тези процедури между другото , а на дерматолозите това им е основната дейност и усъвършенстването им там е повече от на пл.хирурзи , което е и разбираемо и нормално.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 18th March 2009, 13:14
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Моля , за извинение в бързината съм сбъркала имената вместо М.Тачева съм писала Паскова- за тази която има к-т на Руски паметник разказваше.Сега проверих,че Мая Тачева има к-т на Руски паметник.Извинявам се на д-р Паскова.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18th March 2009, 16:09
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз съм си правила при д-р Денкова в Есте Клиник:

1. Алума - на лицето.
2. Веласмуут - срещу целулита по дупето и краката.
3. Ботокс

Предстои ми за сефте при нея хиалуронова киселина около устните на 26-ти този месец.

От това, което съм правила, съм много доволна от резултата (видим е). От цените също. Доста са гъвкави откъм ценова структура, когато си им постоянен клиент (под постоянен имам предвид да си правиш различни неща, не едно и също нещо много пъти )
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18th March 2009, 23:14
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз също съм много доволна от Денкова и другата седмица пак ще я посетя .Невероятен специалист
Отговори с цитат
  #8  
Стар 19th March 2009, 12:23
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

ами в такъв случай и аз скоро ще я посетя
а какво представлява "алума" на лицето ?
аз имам нужда от нещо превантивно и по-леко, някакви процедури за освежаване на фините линии.
можете ли да ми препоръчате някаква лека процедура за освежаване на лицето, но без игли.
Ина, веднага усетих, че пишеш за Тачева :P това е добре, че съобразява цените с посещенията-мисля, че така е редно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 19th March 2009, 12:26
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Аз съм си правила при д-р Денкова в Есте Клиник:

1. Алума - на лицето.
2. Веласмуут - срещу целулита по дупето и краката.
3. Ботокс

Предстои ми за сефте при нея хиалуронова киселина около устните на 26-ти този месец.

От това, което съм правила, съм много доволна от резултата (видим е). От цените също. Доста са гъвкави откъм ценова структура, когато си им постоянен клиент (под постоянен имам предвид да си правиш различни неща, не едно и също нещо много пъти )
Гледах интервю с д-р Паскова, която говореше точно за инжектиране на ХК в областта на устните(назолабиалните гънки) и каза, че колкото повече се слага, толкова повече се задържа и идва време, в което процедурите намаляват, даже спират при някои. в тази област ХК се задържа за по-дълъг период от време за разлика от инжектирана ХК в устните.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 19th March 2009, 12:27
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Thomi ти какви процедури си правила при нея ?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:39.