IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th August 2010, 09:33
kamelia76georgieva kamelia76georgieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Ками, благодаря ти за инфото. Пуснах ти мейлче днес.
Ако не е проблем може да разкажеш за акай берито и тук - какви резултати имаш?

Поздрави!
здрасти wanja-акай бери е вид боровинка.От край време се знае,че боровинките представляват мощен антиоксидант и именно на това дължат огромната си известност сред диетолози и хора подлагащи се на диети.Съдържа огромен % фибри,витамини-А,В1,В2,В3,С И Е,магнезий,калий,калций,мед ,цинк.В една капсула акай се съдържат 50мг. екстрат от плодовете ''акай''+екстрати от зелен чай,кофеин и хромов полиникотинат.Този полиникотинат спомага на тялото да подържа нормални нива на кръвната захар. Използвам капсулите от 1 месец.Мислех,че веднага ще усетя ''чувството на ситост'',но не беше така.Въпреки това още първата седмица имаше леко стопяване на мазнинки-особено в ханша.Втората седмица усетих това чувство но то трае да обяд.Става въпрос ако взимаш по една капсула сутрин на гладно.Ако взимаш капсулата вечер на следващия ден усещаш пълна ситост -но като за начало е по-добре да се пие само сутри н за да не подложиш организма на стресов глад.Единствено съм заменила белия хляб с пълнозърнест и се движа повече пеш.Не ходя на фитнес или други някакви спсртове.По принцип в интернет пише ,че се свалят до 10кг за месец,при условие,че пиеш кап. сутрин и вечер.Но аз не съм привърженик на такова рязко сваляне на килограми-единствено защото по този начин щадя организма си.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th August 2010, 19:46
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Много ти благодаря за обстойния отговор!
Може би ще го пробвам по-нататък. И аз не съм привърженичка на рязкото сваляне на килогарми, защото е доста нездравословно, организмът няма време да привикне с новите килца и като се спре с диетата или добавките, гледа веднага да си навакса загубеното и да си се върне във формата, в която си е свикнал.

Аз днес си закупих два препарата. Единият е EST Suppressor, а другият 1 - 3 Dimethylamilamine. Едното е за потискане на апетита, а другото дава енергия, защото определено искам да си спортувам, а не да вегетирам.

Може би след около седмица - десет дни ще мога да дам отзиви как действат при мен.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 8th August 2010, 15:59
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Включвам се малко по-рано с отзивите за EST Suppressor и 1 - 3 Dimethylamilamine. Днес сутринта се измерих и съм с 1 килограм надолу. Значи за 4 дни имам това постижение като един път съм ходила на спорт.

По-нататък пак ще се отчета.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 11th August 2010, 08:10
kamelia76georgieva kamelia76georgieva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Включвам се малко по-рано с отзивите за EST Suppressor и 1 - 3 Dimethylamilamine. Днес сутринта се измерих и съм с 1 килограм надолу. Значи за 4 дни имам това постижение като един път съм ходила на спорт.

По-нататък пак ще се отчета.
Хей,как вървят нещата при теб?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 11th August 2010, 10:35
BARIANA BARIANA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране Acai

Здравейте,И аз да се изкажа за Акая .Ползвам от близо 2 месеца и трябва да кажа ,че найстина е нещо което си струва и отслабването не е основното му преимущество ,а по скоро факта ,че е най-мощният антиоксидант . Това което мога да посъветвам след като изчетах много по чуждите сайтове е да ползвате само ОРГАНИЧЕН АКАЙ това е гаранцията за големите ползи на тези добавки . Така наречените екстакти нямат почти никава хранителна стойност и измамите с Акай продукти са придобили чудовищтни размери по света ,а предполагам че и в БГ. ще е така след мощното навлизане на този продукт на пазара . Двете фирми който предлагат най-чистия органичен акай са АМАЗОН ТЪНДЪР и САМБАЗОН .Доколкото занам САМБАЗОН е компанията която открива този плод за света и е световния лидер в акай продуктите .Имат представител в бг. купувам си го от тях .И заради тази параноя от ментета малко ги подлудих хората ,исках всякакви сертификати за произход ,за органичност ама бяха отзивчиви и ми ги предоставиха ,та поне съм сигурна ,че пия нещо истинско.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 12th August 2010, 13:38
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kamelia76georgieva
Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Включвам се малко по-рано с отзивите за EST Suppressor и 1 - 3 Dimethylamilamine. Днес сутринта се измерих и съм с 1 килограм надолу. Значи за 4 дни имам това постижение като един път съм ходила на спорт.

По-нататък пак ще се отчета.
Хей,как вървят нещата при теб?
kamelia76georgieva, в момента съм заковала килограмите и не мърдам на никъде. Отчитам, че причина за това може да е предстоящия МЦ, който трябва да се появи след ден-два. Ще се отчета отново по-нататък с резултати.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 12th August 2010, 13:45
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране Re: Acai

Цитирай:
Първоначално написано от BARIANA
Здравейте,И аз да се изкажа за Акая .Ползвам от близо 2 месеца и трябва да кажа ,че найстина е нещо което си струва и отслабването не е основното му преимущество ,а по скоро факта ,че е най-мощният антиоксидант . Това което мога да посъветвам след като изчетах много по чуждите сайтове е да ползвате само ОРГАНИЧЕН АКАЙ това е гаранцията за големите ползи на тези добавки . Така наречените екстакти нямат почти никава хранителна стойност и измамите с Акай продукти са придобили чудовищтни размери по света ,а предполагам че и в БГ. ще е така след мощното навлизане на този продукт на пазара . Двете фирми който предлагат най-чистия органичен акай са АМАЗОН ТЪНДЪР и САМБАЗОН .Доколкото занам САМБАЗОН е компанията която открива този плод за света и е световния лидер в акай продуктите .Имат представител в бг. купувам си го от тях .И заради тази параноя от ментета малко ги подлудих хората ,исках всякакви сертификати за произход ,за органичност ама бяха отзивчиви и ми ги предоставиха ,та поне съм сигурна ,че пия нещо истинско.
Аз лично предпочитам да си пазарувам от iherb.com, защото продуктите ми излизат доста по-изгодно като цена заедно с доставката до България в сравнение с цените, които нашите магазини предлагат тук. Естествено тези, които не мога да намеря в iherb си ги купувам от нашите търговци.
Намерих един акай там на САМБАЗОН:
http://www.iherb.com/Sambazon-Acai-C...Caps/5887?at=0
Този ли си купуваш? Защото има и течни.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th August 2010, 14:14
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

BARIANA,

Намерих в iherb.com този на прах. Вчера го загледах и сигурно ще си поръчам от него, когато заделя средства:
http://www.iherb.com/Sambazon-Organi...90-g/5989?at=0

Излиза с 20 лв. по-евтино да си го поръчам от САЩ, а ще пристигне до максимум 10 календарни дни.
Ако те интересува, пиши ми на лични да ти дам кода си за отстъпка 5$ за първа поръчка.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14th August 2010, 11:45
BARIANA BARIANA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
BARIANA,

Намерих в iherb.com този на прах. Вчера го загледах и сигурно ще си поръчам от него, когато заделя средства:
http://www.iherb.com/Sambazon-Organi...90-g/5989?at=0

Излиза с 20 лв. по-евтино да си го поръчам от САЩ, а ще пристигне до максимум 10 календарни дни.
Ако те интересува, пиши ми на лични да ти дам кода си за отстъпка 5$ за първа поръчка.
Горещо ти го препоръчам .А за кода благодаря вече имам такъв,но така или иначе си купих 2 кутии и ще ми стигнат за 2 месеца поне.
Жалко, че не може да се купи в БГ.соковете Акай на Самбазон в Америка направо са луди по тях .
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th August 2010, 18:18
wanja wanja не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 99
По подразбиране

Изпих си EST Suppressor-a и нямаше никакъв ефект по-нататък. Дори не ми потисна и апетита като хората. Очаквах повече от този продукт, но уви.

Сега чета за Mitotropin - някой да го е ползвал?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лекарствозаотслабане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:21.