IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2010, 09:20
Аватара на martinella98
martinella98 martinella98 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране VitaSlim Light

Здравейте, понеже не намерих тема за тях (а може би не съм търсила многозадълбочено), някой ползвал ли ги е? Те се препоръчват като действащи най-ускорено.
Пия ги вече 10 дена, а кантара не мърда. В комбинация сутрин карам колело по десетина минути, 10 часов работен ден само на крак + стълби, хляба съм го ограничила до минимум, опитвам се 8и сладкото, но все още ми е трудно.

Наблюдавам обаче, че след прием започвам да се потя. Видимо сякаш бедрата са започнали да се стягат, но бюста си ми стои все така огромен. Последната половин година даже е наедерял, а съм минала пубертета и не би трябвало, сега и чашка D често ми е малка. А това може да е красиво, но си тежи бая, и там почти никога не отслабвам.

Та някой ползвал ли е VitaSlim Light и какво е действието. Нормално ли е след 10 дни да не съм свалила и килограм?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2010, 09:37
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

не знам, за мен тези добавки (или поне повечето...) са с ефект плацебо. А и щом си ограничила храната, щом спортуваш, мисля, че резултат ще имаш, но той няма да е от хапчетата, а от самият ти режим. Търпение (:
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26th July 2010, 09:41
Аватара на martinella98
martinella98 martinella98 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Все си мисля, че от тях би трябвало поне да се засили обмена и да се ускори отслабването...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 19th August 2010, 11:38
pinocio pinocio не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Ами при мен резултатите от капсулите са доста добри. Само че аз ги комбинирам Витаслим Лайн и Витаслим Лайт. Така е препоръчано и в листовката и аз така правя.
Но това с гърдите ти ме разсмя и учуди. Странно ми е някоя жена да иска да й отслабнат, нали по-големите са по-желани от мъжете, по-секси.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 26th August 2010, 09:50
e-still e-still не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Май бързаш, martinella98. Аз забелязах свалени килограми през третата седмица.
Ние с една приятелка ги започнахме заедно и се следяхме една друга. Тя постоянно ме контролираше дали всичко правя, както трябва - 2 капсули 3 пъти дневно, задължително поне 45 минути преди да седна да ям. Аз пък следях нея да не си позволява много-много сладки неща, защото тя обожава. Като сме две е по-лесно и по-интересно, и по-мотивиращо.
Между другото при приятелката ми нещата се получиха по-бързо, отколкото при мен. Така че си мисля, че всичко опира до организъм.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 19th October 2010, 16:30
eliste eliste не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Габрово
Мнения: 5
По подразбиране

Аз пия Vitaslim Light вече 5-ти месец и ефект има! незнам на кг, но си събувам всичките дънки закопчани
И от 31 номер дънки минах на 29, но просто трябва постоянство.
Също пробвах комбинацията от двата вида Витаслим, но нещо не ми е по джоба, та сега си продължавам на лайта - 3 пъти по две капсули.
__________________
www.everlastshop4u.com
онлайн магазина )
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2010, 10:54
pepa_hristeva pepa_hristeva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: pazardjik
Мнения: 1
По подразбиране от пепа христева

Аз пия витаслим лайт от 19 дни и съм много доволна. За тези 19 дни съм отслабнала с 3кг. Не съм спортувала, нито ограничавала с храната, ям си сладки неща, и тестени, и месо. И да уточня, пия само по две хапчета на ден, 1 на обяд и 1 вечер.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th November 2010, 13:04
d.a.m. d.a.m. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте!
Аз съм нова тук ама ми стана интересно,Кажете как го правите това с отслабването. Аз пих един месец Витаслим лайт и нищо даже качих малко , а имам нужда да свале поне десетина килца. Някой ако знае някое по силно хапче от това ще му бъда благодарна да сподели.
благодаря!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 26th November 2010, 13:19
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.a.m.
Здравейте!
Аз съм нова тук ама ми стана интересно,Кажете как го правите това с отслабването. Аз пих един месец Витаслим лайт и нищо даже качих малко , а имам нужда да свале поне десетина килца. Някой ако знае някое по силно хапче от това ще му бъда благодарна да сподели.
благодаря!
`Ми...добавката,която ти препоръчвам се казва ,,Липовон" в комбинация с L-карнитин с магнезии,зелен чай и вече витамините,които се пият ще си ги избереш ти...има ги всякакви,които ти харесат...при мен резултата за месец от тази комбинация е 14 килограма+тренировки на степер,коремни преси и 10 километра ходене по три пъти в седмицата...когато сваля още малко килограми ще започна да ги пробягвам...за Липовона има отделна тема,затова не ти давам подробности,ще си прочетеш в нея,това,което те интересува
Желая ти успех!
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 26th November 2010, 13:23
d.a.m. d.a.m. не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Мнения: 9
По подразбиране

Много ти благодаря Ще пробвам и това.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: VitaSlimLight
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:06.