IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 26th November 2010, 13:29
Аватара на Caroline-Caro
Caroline-Caro Caroline-Caro не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2010
Град: алтернативната вселена
Мнения: 1 220
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.a.m.
Много ти благодаря Ще пробвам и това.
Моля.Успех!
__________________
Искреността е най- малкото, което дължиш на един човек, ако държиш на него. И всичко, понякога.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd December 2010, 16:12
Panther Panther не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 6
По подразбиране post

Здравейте!
Аз си купих Vitaslim Line с желание да отслабна 4-5 килограма максимум, но не бих казала, че продуктът ми се отразява добре. За сваляне на килограми е твърде рано да говоря, но ми прави впечатление, че веднага ми се появи главоболие, константно ми се пие вода, много ми е замаяно като цяло. Явно не е за мен това нещо.

Имате ли подобни реакции от Vitaslim Lght? Може би трябва да пробвам него.

Поздрави,
Пантер
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th May 2011, 12:40
Аватара на simonapetrova80
simonapetrova80 simonapetrova80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eliste Виж мнението
Аз пия Vitaslim Light вече 5-ти месец и ефект има! незнам на кг, но си събувам всичките дънки закопчани
И от 31 номер дънки минах на 29, но просто трябва постоянство.
Също пробвах комбинацията от двата вида Витаслим, но нещо не ми е по джоба, та сега си продължавам на лайта - 3 пъти по две капсули.
Е ти верно както казва Caroline-Caro ако пиеш Липовон 5 месеца ще останеш без мазнини
Аз от тази Vitaslim още в началото клиенти във фитнеса където работя ми казаха, че не са имали ефект от този продукт.

Хм в този форум имало много мнения за отслабването - супер
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th May 2011, 00:52
Аватара на Veskesa
Veskesa Veskesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Мацки консултирайте се с диетолог! Не се залъгвайте с тези ПР-ски продукти! Ако найстина искате да свалите килограми трябва сериозно да се отнесете към това какво ядете, по колко ядете и колко често ядете + Л карнитин и витамини, а пък ако го комбинирате и с упражнения ефекта ще е много добър.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 28th May 2011, 09:29
gluhcho gluhcho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 1
По подразбиране за VITASLIM LIGHT

Е аз ще ви разочаровам всички сега,дaно мине меннието ми тук ,ама ако ли не аз ще го пусна по всички останали форуми и по тези на аптеките особенно.Не съм ползвал продукта 3 месеца но пия вече 8 опаковка и горе долу по предписание 2 капсули сутрин преди ядене 2 капсулки на обяд преди ядене и 1 час строго спазван,а вечер пия една капсула но не вечерям като за профилактика.Една опаковка ми стига за 6 дни , утре правя 48 дни и нямам никаъв ефект ,апетит си имам все така а с килограмите не съм мръднал.Ако някой по компетентен може да ми даде адекватен отговор,моля.Таблетките са много хубави от към търговски вид не са вредни но ефект никакъв.Компанията пройзводител е истинска но маркара VITASLIM се пародава само в България.Някой добре забогатява в момента на гърба на хилядите желаещи да отслабнат един курс струва изчислете сами.90 дни курс на лечение една опаковка стига за 5 дни 18 опаковки ви трябват цената им е от 14,50лв до 18лв всяка Аптека продава на различна цена,и така най-евтиния вариант е 14.50 х 18 = 261 лв.
Е успех на всички започващи с курса на ОТСЛАБВАНЕ.А Манчева едва ли го е опитвала този продукт.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th June 2011, 12:26
e-still e-still не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Витаслимчетата са доста сполучливи, на мен ми свършиха добра работа.
Сега имат един много готин продут - ВИтаслим Фитнес. Навила съм се да го тествам във фитнеса
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th June 2011, 21:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от martinella98 Виж мнението
Здравейте, понеже не намерих тема за тях (а може би не съм търсила многозадълбочено), някой ползвал ли ги е? Те се препоръчват като действащи най-ускорено.
Пия ги вече 10 дена, а кантара не мърда. В комбинация сутрин карам колело по десетина минути, 10 часов работен ден само на крак + стълби, хляба съм го ограничила до минимум, опитвам се 8и сладкото, но все още ми е трудно.

Наблюдавам обаче, че след прием започвам да се потя. Видимо сякаш бедрата са започнали да се стягат, но бюста си ми стои все така огромен. Последната половин година даже е наедерял, а съм минала пубертета и не би трябвало, сега и чашка D често ми е малка. А това може да е красиво, но си тежи бая, и там почти никога не отслабвам.

Та някой ползвал ли е VitaSlim Light и какво е действието. Нормално ли е след 10 дни да не съм свалила и килограм?
За хранителната добавка не мога да ти дам мнение, но на големината на бюста влияят най-вече хормоните. Няма как със свалянето на килограмите да намалиш бюста си, а ако отслабнеш рязко и доста ,единственото което със сигурност ще постигнеш е увисване на бюста. Все пак жени с големи бюстове няма да ходят да си правят пластична операция за намаляване на бюста ако имаше как да го намалят с хапчета и диети.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th June 2011, 21:40
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Относно VitaSlim Light-пих го 2 седмици и съм супер доволна-след като имах хормонални проблеми с щитовидната жлеза,качих 5 кг и направо не можех да се понасям,ЧУВСТВАХ СЕ КАТО БАЛОН-след приема отново съм си 48кг(при ръст-162см),талийката ми е 58см и съм си АЗ.При мен имаше ефект определено.Свалих излишните ми 5 кг.

За бюста-Маркова е права.

Последно редактирано от mishelle1607 : 10th June 2011 на 22:05
Отговори с цитат
  #19  
Стар 7th July 2011, 09:14
anjela_k anjela_k не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 76
По подразбиране

Мисля, че и тези както и всички други подобни хапчета за отслабване са вредни за здравето. По добре наблегни само на спорт и диети.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 1st September 2011, 10:41
e-still e-still не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

anjela_k, аз пък смятам, че не трябва да се правят генерализации, обобщения. Верно, че тук, в България, сме свикнали да ни .бават с всичко, но съм се убедила, че има и добри неща на пазара. Просто трябва да се поинтересуваш повече, да прочетеш малко инфо и тогава да си направиш съответните изводи.
Ето аз например не мога да се начудя на хората (мъже и жени), които си поръчват някакви неща през Интернет или по телефона без да се замислят защо аджеба тези работи не се продават в аптеката или в магазина. Щом даден продукт го няма в аптеките (за продуктите за отслабване да кажем), значи той се продава нелегално. Ето ти един много ЯСЕН СИГНАЛ, че на нещото НЕ МУ Е МНОГО ЧИСТА РАБОТАТА.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: VitaSlimLight
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:49.