IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 14th March 2007, 20:41
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Ако имате много за сваляне и другаде съм споменавал, че не трябват такива недоказани простотии, а MAN Scorch. Но на първо място си остават НВД + кардио. Друг безопасен начин просто НЯМА.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 16th March 2007, 14:04
BVLGARI BVLGARI не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: Бургас
Мнения: 7
По подразбиране

Добре сте си фитнес маниаците, тренирате си здраво и сте във форма винаги
Ама аз просто НЯМАМ ВРЕМЕ, за нищо нямам време, професията ми е страшно натоварена и нямам и минута свободна която да отделя на фитнес или какъвто и да спорт!
Ако сте на мое място ще се хванете за каквото и да е като удавник за сламка.
Не съм тежък случай, имам просто малко натрупани излишни мазнини около ханша и талията. Тялото ми (особено краката) има доста ясно изразени мускули и не искам повече. Трябва ми малко загуба на мазнини и тегло и ще се оформя
Отговори с цитат
  #23  
Стар 16th March 2007, 16:53
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Моя колежка повече от месец пи Ксеникал с лекарско предписание, без абсолютно никакъв положителен ефект. Може би помага (ако изобщо помага, но това е тема за друг разговор), само ако храненето ти сега е богато на мазнини, за да се предотврати усвояването им, но не и да ти помогне да изхвърлиш вече натрупаните мазнини.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd March 2007, 09:31
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

знам че не е по темата много, но тази сутрин започнах редуктил! стискайте палци........................................ .................................
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th November 2009, 00:00
sweetestboysf sweetestboysf не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Вече съм писала поне 100 пъти,че свалих 8-9 кг.с Ксеникала и след,като го спрях качих 19кг.И с извинения за израза,но с Ксеникала ще те е страх да пръднеш,че да не се надрискаш. Плюс това причинява рак на дебелото черво.
Бих искал да споделя и моят опит със Ксеникал. 180см съм висок - 115 кг бях. Вероятно си представяте, че това не са перфектните пропорции. Имайки предвид и, че и годините напредват, и съвремието ни е доста напрегнато в един хубав момент установих (след една сериозна хипертонична криза довела ме в болница) че освен високо кръвно, тези пропорции ми носят и висок холестерол и затлъстял черен дроб(стеатоза)! Стреса само го добавям ама вие си го знаете. Това доведе до някой промени в навиците ми защото както добре знаем народната пословица - Страх Лозе Пази! Това което направих са леки промени в количествата храна, които поемам. Премахнах (силно намалих) и вкусните миризливи сиренца, и сочните вратни пържолки и пържените картофки. Тъй като бях много уплашен, както можете да си представите не ми беше безкрайно трудно да намаля яденето . Ама всяко чудо за .... 7 дни в моят случай. Таман бях почнал да слабея и пак почнах да си папам. Папам ама се замислих колко зле ми беше с 180/110 кръвно и мотаща се глава и точно тогава моя приятелка ми напомни за този продукт - КСЕНИКАЛА. Почнах го аз, пропит от съмнения. Първите 2 дни щото си ходя сериозно по голяма нужда нямаше драма, но на третия ден се събудих с колики, и напъни за нещо по-различно... различното, се оказа консистенцията и поне 100 мл. чисто олио. Разбира се беше ми леко притеснително, час и половина след това повторих посещението и след това пак и пак... Пропуснах да спомена, че междувременно, гледайки телевизия пръцнах и ми стана топичко. Пипнах аз омаян от аромата и топлината и какво да видя - както пръстите ми така и гащите ми а така и канапето бяха много добре пропити с ОЛИО. ...
Мога да продължавам още по-описателно, но целта на поста ми е по-скоро да ви кажа, че вече 6 месеца след този момент аз съм свикнал с всички неудобства на препарата, с нормализиран холестерол и триглицериди, по-щастлив и с 12 кг по-малко!
Ползвам го само когато ям нещо по-мазничко, а не филийка с лютеница и обезмаслено сиренце и мисля да продължа докато достигна поне 95 кг.
За подобни странични ефекти като ... преканцерози и тумори - не съм чул или чел освен в нашите форуми. Но мога да кажа, че холестерола ми беше 8.3 сега е 6.1 - нормата е 5.5 (6.0 ) за БГ триглицеридите бяха 3.2 сега са 2.25 при 2.3 норма. Мислейки за последиците от дебелината и рисковете от нея включително тумори на дебелото черво - смятам КСЕНИКАЛА за по-малкото зло, макар и скъпо (60 лв е опаковката която стига за месец)
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th May 2019, 07:52
Anna331 Anna331 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Благодарение на тези малки капсулки отслабнах с цели 5 кг в първия месец, а в следващия с общо 9кг.

Последно редактирано от Anna331 : 22nd May 2019 на 08:18
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквомислитезаКсеникал
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:24.