IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th July 2013, 08:42
medana medana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 8
По подразбиране Редуктан менния!

Здравейте. Има ли някой който знае нещо за продукта редуктан. Аз мисля да го използвам, искам да видя повече мнения. Благодаря
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th July 2013, 14:16
divna1 divna1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Аз не знам нищо за този редуктан. Бих те посъветвал да опиташ здравословния начин, повече спорт и физически упржнения! Успех
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th July 2013, 19:09
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от medana Виж мнението
Здравейте. Има ли някой който знае нещо за продукта редуктан. Аз мисля да го използвам, искам да видя повече мнения. Благодаря
Не е нужен продукт, а нагласа на ума и повечко самоконтрол и така нещата ще тръгнат в правилната посока. Свалила съм 42 кг. без нито едно хапче и каквито и да било елачи и вече 8 месеца задържам новото тегло.
Това с хапчетата, извинявам се за сравнението, но за мен е все едно да ходиш на работа, да си клатиш краката и да чакаш някой друг да ти свърши работата. Ми няма как да стане!!! Има само една формула - здравословен нискокалоричен режим, много спорт и самоконтрол. Приеми това за начин на живот и ще бъдеш удивена от резултата, ако все пак решиш да действаш по мързеливия начин - твоя воля. Погледни през обектива на фармацевтичната индустрия - предлагат добър външен вид чрез хапче - грозен, но финансово ефективен маркетинг, който атакува слабостта на хората и желанието им да се чувстват красиви. Ако се поразровиш из форума /другите теми/, ще видиш колко много усилия полага една жена за да бъде красива, което с риск да се повторя -не става с хапче!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 30th July 2013, 12:56
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Не е нужен продукт. Има само една формула - здравословен нискокалоричен режим, много спорт и самоконтрол. Приеми това за начин на живот и ще бъдеш удивена от резултата.Погледни през обектива на фармацевтичната индустрия - предлагат добър външен вид чрез хапче - грозен, но финансово ефективен маркетинг, който атакува слабостта на хората и желанието им да се чувстват красиви.
Бюти,повечето хора нямат воля и предпочитат да вярват в "магията" на фарма-мафията,което е много лошо,за съжаление.А нас трениращите ни мислят за някакви вманиачени хора,но си права,че ако не стане начин на живот,няма да има дълготраен ефект.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th July 2013, 20:12
katiaat katiaat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Съгалсна съм с това за нагласата и волята. Но редуктан наистина действа, аз съм го употребявала преди 2 месеца и успях да загубя 4 килограма. Мисля че е добър продукт!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th August 2013, 12:56
divna1 divna1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Как точно ги загуби тези колограми само с употребата на хапчето или прави и нещо друго?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th August 2013, 13:12
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katiaat Виж мнението
Съгалсна съм с това за нагласата и волята. Но редуктан наистина действа, аз съм го употребявала преди 2 месеца и успях да загубя 4 килограма. Мисля че е добър продукт!
И не се знае с какви последствия си се срещнала за някои органи само за 4 кг.,които се свалят мега лесно с обикновено кардио
Всички фармацефтични продукти имат странични ефекти.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd January 2014, 17:37
medana medana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katiaat Виж мнението
Съгалсна съм с това за нагласата и волята. Но редуктан наистина действа, аз съм го употребявала преди 2 месеца и успях да загубя 4 килограма. Мисля че е добър продукт!
Кажи ми как точно действа този продукт?
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th January 2014, 18:04
choki_moki choki_moki не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 78
По подразбиране

Доста слабо дозиран продукт за да му се възлагат големи надежди, камо ли за по 1 капсула на ден, както е написано на етикета. Няма нито една съставка в работни дози.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th February 2014, 16:35
elvira_pp elvira_pp не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Аз не знам кое как е дозирано, но използвайки редуктан загубих 7 килорама. За мен това е най-важното крайния резултат
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Редуктанменния
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:41.