IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #541  
Стар 31st March 2010, 22:14
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

аз съм оперирана от него ,първият път надмускула,вторият естествено под защото увисването стана по бързо отколкото очаквах,а имах и доста изразен риплинг май повечко ме беше поиздълбал,но сега с подмускула е по добре риплинга го няма.Ако искаш имам снимки в Мамопластика в темата за реоперации и корекции на 13 стр.паролата е 5555 погледни ги и ако имаш въпроси ще ти отговоря с удоволствие.За болката и мен ме беше страх много,но да боли колко да боли както казва Гацо бацо.НЕ Е СТРАШНО
Отговори с цитат
  #542  
Стар 1st April 2010, 17:58
faith 83 faith 83 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране

благодаря много на всички, доста ми помогна този сайт и тези форуми, и мисля другата седмица една две консултации със специалисти и да запазвам, дата и час))
Отговори с цитат
  #543  
Стар 25th August 2010, 17:52
nanadebelana nanadebelana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 3
По подразбиране

Ако някой мойе да прати снимки ще е мн добре.
Отговори с цитат
  #544  
Стар 25th August 2010, 19:17
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

nanadebelana,ти какво си решила да си правиш при Динев?аз съм негова пациентка питай каквото те интересува.
Отговори с цитат
  #545  
Стар 7th April 2011, 20:01
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977 Виж мнението
аз съм оперирана от него ,първият път надмускула,вторият естествено под защото увисването стана по бързо отколкото очаквах,а имах и доста изразен риплинг май повечко ме беше поиздълбал,но сега с подмускула е по добре риплинга го няма.Ако искаш имам снимки в Мамопластика в темата за реоперации и корекции на 13 стр.паролата е 5555 погледни ги и ако имаш въпроси ще ти отговоря с удоволствие.За болката и мен ме беше страх много,но да боли колко да боли както казва Гацо бацо.НЕ Е СТРАШНО
Дианче моля ти когато имаш повечко време пусни ми на емаила с надмускулно и подмускулното снимки...С тази търсачка не откривам темата и снимките.Новият лик на сайта хич не ми допада,нищо не откривам.Аз съм надмускулно и съм вече заинтересована от увисваненто.Като казваш по бързо от очакванията ,за какъв период от време имаш предвид.

Предварително благодаря...


pimci_dinci@abv.bg
Отговори с цитат
  #546  
Стар 7th April 2011, 20:26
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Открих те Дианче ,а си помислих ,че си неоткриваема,поста със снимката от надмускулните не открих (но не е на 13 стр.) а с надмускулните си на 33стр,но снимчици не се отварят....
Отговори с цитат
  #547  
Стар 7th April 2011, 23:45
Sub|Master Sub|Master не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 6
По подразбиране ;)

А за Доктор Кънев какво ще кажете имате ли някакво мнение за него. Чудя се дали да отида на консултация при него или да търся някой друг Д-р
Отговори с цитат
  #548  
Стар 12th September 2017, 21:23
Еmi Еmi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2017
Мнения: 3
По подразбиране

Само не ходете при доктор Веселин Динев - моя позната се оказа, че е пострадала от него преди година, сега и аз. Има други добри специалисти - вярвам, че е така, които после оправят пораженията на такива като него.
Отговори с цитат
  #549  
Стар 20th July 2018, 11:09
frambuesa frambuesa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Варна
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Еmi Виж мнението
Само не ходете при доктор Веселин Динев - моя позната се оказа, че е пострадала от него преди година, сега и аз. Има други добри специалисти - вярвам, че е така, които после оправят пораженията на такива като него.
Чак пък "не ходете"?? Малко прекалено ми се струва този призив, аз съм негова пациентка и съм доволна от д-р Веселин Динев!
Всеки има глава на раменете и може сам да си прецени, хайде без неадекватни призиви!
__________________
Бог създал мъжа преди жената, за да може да каже поне няколко думи.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.