IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #241  
Стар 26th February 2007, 00:57
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Ами аз приключих с вторият ден, няма да се тегля до края на седмицата, не че не съм любопитна но това ми е подхода, иначе всеки ден ако го правя се изнервям ако има разлики и то в + хем знам че може да е било я от вода я във втората половина от деня.

Засега мога да кажа че голямо ходене до тоалетна, сигурно 4 литра пак заминаха но ми е леко а и не излудявам заради плодовете може би.

Не смея да се оплаквам че все пак никaв глад не чувствам пък и да не се тормозят другите че сигурно не е лесно но със сигурност ми пада кръвното и цукера защото пак ходя като пiян морков пък и лесно се изморявам по това съдя.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #242  
Стар 26th February 2007, 06:17
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Yana,днес ми беше 7-ят ден.Всичко беше супееер.Цял ден карам на айран,а пред мен всички викат-"Гладен съм или гладна съм",а аз им казах да ходят да ядът някъде другаде и да не ми развалят диетата.След,като затворихме ходихме до едно друго кафе,а там един си поръча дюнер-изтекоха ми лигите,но не хапнах ниииищо.Сега си лягам,а утре ще папкам сърмички,понеже ми е въглехидртния ден.Няма да си развалям диетата заради някой си.Нали така?
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #243  
Стар 26th February 2007, 09:25
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

Браво Нели4ка,така се прави!!!аз бях казала че почвам миналата седмица,но почти всеки ден оттогава ходя по гости и т.н.,затова нямаше как да стане...но тази седм се ззатварям вкъщи и почвам!!!! Днес ма кис мляко и ще видя кое ще е другото
Отговори с цитат
  #244  
Стар 26th February 2007, 11:33
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Браво Неличка, само така карай напред смело и (без)отговорно:) Щом на Донера си устискала значи битката е спечелена, а теглила ли си се или ти го правиsh вече съвсем в края на диетата?

И аз вчера имах големи изкушения, но се преборих, рупаха се некви Мaрсове и Dunkin Donuts и аз като видях се затвориx в офиса на боса и почнах да забивам баскетбол, той си има съоръжението инсталирано.

Размандрих се отвсякъде , косата ми се развихри, абе кво да ти кажа идва човека след участието в кашона с donuts и вика: Леле на кво мязаш, кво ти има? Викам : боря се с едни демони. А той : И как се казват тя motherf...ers? Викамonuts.А твоите?, a toi моя е един ама от страшните Jack ''The Ripper'' Daniels :)

Абе по леко му става на човек кат знае че и другите не са много стока нал тaй?:)
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #245  
Стар 27th February 2007, 02:18
Аватара на neli4ka
neli4ka neli4ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2005
Град: Belgium Brussels
Мнения: 3 567
По подразбиране

Не мога да разбера,защо когато ми е въглехидратния ден и хапна малко,после по цял ден ми се гади и повръща? Добре,че утре ще се разтоваря с кис.мляко.При вас как е,момичета?
__________________
http://www.help-eli.org/
Отговори с цитат
  #246  
Стар 27th February 2007, 05:04
flakita flakita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 647
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от neli4ka
Не мога да разбера,защо когато ми е въглехидратния ден и хапна малко,после по цял ден ми се гади и повръща? Добре,че утре ще се разтоваря с кис.мляко.При вас как е,момичета?
Знаете ли и аз като хапна въглехидрати и особено (хляб,(франзела) ми става ацки тежко и ми се повръща.. и това поне 3-4 часа .. Не знам защо така, може би, защото все пак въглехидратите се разграждат доста по-бавно от млякото или зеленчуците например ... Наистина и аз това съм го забелязала при мен .
Отговори с цитат
  #247  
Стар 27th February 2007, 10:00
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

когато ви е въглехидратен ден се предизвика т.н. "инсулинов шок". прави се с цел тялото да смята, че сте прекратили диетата и да продължава да смъква грамове. за това ви се гади и повръща.
като цяло някой да е свършил диетата? искам да знам примерно месец по късно дали са задържани кг. или се получава очаквания Yo-Yo ефект.
Отговори с цитат
  #248  
Стар 27th February 2007, 12:20
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

На мен ми е ужасно уморено и не съм работоспособна но ще удържа. Дрехите ми са доста охлабени вече и ми е много любопитно как върви но ще се удържа до края на седмицата да не се тегля.

Вече вдигнах количеството на Карнитина на 2000 мг за да мога да функционирам пък и така отивам по бързо на работа.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат
  #249  
Стар 27th February 2007, 15:42
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TedyK
като цяло някой да е свършил диетата? искам да знам примерно месец по късно дали са задържани кг. или се получава очаквания Yo-Yo ефект.
Няма йо-йо, няма страшно. Съвърших я преди около 4 седмици. Но аз проблеми със задържането на килограми нямам, защото спортувам 3-4 пъти в седмицата. Пък сега е и пост. Но 3-те кила са смъкнати трайно.
Отговори с цитат
  #250  
Стар 28th February 2007, 13:06
allstars allstars не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 173
По подразбиране

здравейте и от мен! Днес ми е трети ден и съм на тараторче, лошото е че мога да спазвам часовете, но така или иначе аз не мога да ям толкова често. Като цяло се чувствам добре,но няма да се премеря поне до края на седмицата! Забелязвам,че метаболизмът се подобравя, между другото!!! Как е при вас положението?!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетитенаБайкова
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:31.